• 1
@beamer Na zdjeciu sa kontenery chinskiego operatora z Xian, stamtad w ten rejon jezdza tylko na Slawkow, prawdopodobnie jechali przez Brzesc/Malaszewicze.
  • Odpowiedz
@SebaD86: Z drugiej strony: pewnie praca za jakieś marne pieniądze i w sumie bez perspektyw (bo co, dostaniesz awans i będziesz zapowiadać ekspresy zamiast osobówek?), zajmuje się tym pewnie jakaś starsza pani na ostatniej prostej do emerytury - więc niech sobie tak napisze, przeczyta i wszystko OK (wersja angielska: okej).
  • Odpowiedz
@XxxErr: @Ramone: @Krasnal_eg: Są przejazdy różnych kategorii, kategoria A ma dróżnika albo nastawniczego, B, C i D są automatycznie sterowane przez pętle w torach.

W przypadku kat. A mógł np. pociąg być na chwile opóźniony, zatrzymany na stacji a dróżnik już został powiadomiony że w ciągu 5 min przejedzie.
  • Odpowiedz