via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monstergagarin: Od stacji idzie fragment torów ale on się gdzieś urywają okolicach basenu. Potem nie ma żadnego śladu. Jedynie ostał się budynek przy podg. Borki ale on teraz jest używany jako coś na terenie stacji jakiejś diagnostycznej/mechaniki czy coś w tym stylu (czyli teren prywatny i zamknięty.
  • Odpowiedz
Moje prywatne statystyki wskazuja, ze zginelo 28 moich latajacych znajomych (samolociarzy, szybownikow, spadochroniarzy, parlotniarzy, motolotniarzy i na wiatrakowcach), oraz dwoch znajmomych motocyklistow.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: tak. Ja mam protokół wezwania (dokładna kopia) z podpisem podróżnego potwierdzającym to, że odebrał oryginał. Oryginał ma podróżny (w tym przypadku zostawił w przedziale) a ja mam protokół (kopię z jego podpisem) i to idzie do działu windykacji, co się z tym dalej dzieje to mnie już nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Kiedyś wracałem po ciężkim dniu z Warszawy do Gdańska dość pustym i późnym (wczesnym?) pociągiem. Normalnie obudziliby mnie jakiś ruch w przedziale, zwykle co stację, ale wtedy akurat obudziła mnie w Gdyni Głównej przemiła pani konduktor slowami „mam nadzieje, ze nie jechał pan do Działdowa”.
  • Odpowiedz
Może mnie ktoś oświecić po co istnieje 1 klasa w pociągach? Pomijając że kosztuje chyba z 3x więcej to jedyna zauważalna różnica w porównaniu do klasy 2 to bardziej niewygodne siedzenia i dywany na podłodze w przedziałach xD

#pkp #pociagi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach