via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Udało mi się zrealizować moje kolejowe marzenie na ten rok, czyli przejażdżkę do Buska Zdroju pociągiem.

Z Krakowa do Olkusza busem.
Z Olkusza kiblem Polregio do Kielc.
Z Kielc do Buska Zdroju Newagiem Kolei Śląskich.
Z Buska Zdroju do Kielc busem.
DerMirker - Udało mi się zrealizować moje kolejowe marzenie na ten rok, czyli przejaż...

źródło: comment_1615142160f1U1oZ7VgqsKKpteGV4nCz.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach