"Dziki zachód" - niesamowita fotografia z 1877 roku. - Dworzec Warszawa Praga - obecnie rej ul.Pożarowej Dworzec został zniszczony podczas I wojny światowej. fot. Maksymilian Fajans

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii lub zaplusuj ten komentarz, bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

#warszawa #prl #fotografia #zdjecia #fotografiaanalogowa #
Zwiadowca_Historii - "Dziki zachód" - niesamowita fotografia z 1877 roku. - Dworzec W...

źródło: comment_1583003743kpRpyAYQxfy45vhpk5nm85.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kolej #pkp #intercity Witam mam pytanie jako student. Wiecie jak to jest z miejscami dla osób z rowerem bądź ozn (nie mylić na miejsce dla osoby na wózku)?
Jestem w pełni sprawny, nie posiadam roweru lecz wyskoczyła mi pilna sprawa i muszę wrócić czym prędzej do domu a biletów normalnych już nie ma. Czy jak zakupię takowy bilet to czy będę mógł na nim usiąść i
zakv1 - #kolej #pkp #intercity Witam mam pytanie jako student. Wiecie jak to jest z m...

źródło: comment_1582999982u7dFE67xScaSusRCu6MvF2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zkmowiec: No miejsca normalne się skończyły, a są tylko takie jak na obrazku a chcę po prostu dotrzeć na miejsce niekoniecznie stojąco (lubie się edukować w trakcie jazdy, stojąc jest to dosyć trudne)
  • Odpowiedz
@zakv1: Mi się parę razy zdarzyło, że jak nie było miejsc to brałem dopłatę za rower, bo często te miejsca są wolne i nikt mi z tego powodu problemów nie robił.
  • Odpowiedz
W związku z #koronawirus ze sklepów zniknęły środki czystości. Polacy zaczęli się nareszcie myć.
Wyczuwam podwyżki biletów #pkp i #mpk w związku ze zwiększeniem komfortu podróży
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nalej_mi_zupy: Chodzę z telefonem Jobsa, płacę telefonem, ale to że posiadamy i czasem używamy gotówki na zakupach sprawia że oddalamy jej wycofanie. Nie chcę żyć w świecie gdzie urzędnik, jak mu się coś nie spodoba, może pozbawić cię dostępu do pieniędzy. A widzę że jesteś z tych "niech mnie szpiegują, nie mam nic do ukrycia"...
  • Odpowiedz
Mireczki, jest ogromna prosba o pomoc! Gdzies na trasie SKM pomiedzy Sopotem a Wejherowem zgubilem ciemnoszary plecak marki Celvin Klein w ktorym byl MacbookAir z niewyslana praca magisterska nad ktora pracowalem kilka miesiecy. Dzwoniac do PKP uslyszalem ze maja wazniejsze sprawy niz zajmowanie sie zgubionym plecakiem. Jest przewidziana nagroda, z gory dziekuje za wszelkie informacje. #csiwykop #pomocy #reda #sopot #skm #pkp
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiadomo coś o przystanku przy podg Gaj? Bo budują tam coś, co wygląda na peron.
Na NHA też robią przystanek osobowy.
#pkp #krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach