Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Agresywna_Szyba: Prawdziwa włoska pitca z porufką i kpouczem
- 1
Stagioni 5, spoko mąka, w końcu udało się zrobić cienkie ciasto, które się nie rozrywało :)
#pizza #pieczzwykopem
#pizza #pieczzwykopem
źródło: comment_1602942877kiiDN7pAPNVc2oAlcf2BrW.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 11
- 4
@Matti28: e tam ładna jest, brzegi spoko, puryści pizzowi by cię pewnie trachnęli, ale mi się podoba, o-------m
- 86
- 36
@mala_kropka: przydałby się jeszcze dźwig do tej papryki
- 24
Oto przed wami król wszystkich pizz. Nie ma żadnej ponad nia. Gdy wychodzi z piekarnika to cała no biało. Plusujcie ja a w przeciągu tygodnia spotka i was pizzowa uczta.
#gotujzwykopem #jedzzwykopem #pizza
#gotujzwykopem #jedzzwykopem #pizza
źródło: comment_1602877534gk6GE0azUMpsmHEKMXMehj.jpg
Pobierz- 0
- 0
ale gunwo
Pochwalę się, a co.
Moja pierwsza na cienkim, włoskim cieście własnej roboty (。◕‿‿◕。)
#pizza #jedzzwykopem #gotujzwykopem #chwalesie
Moja pierwsza na cienkim, włoskim cieście własnej roboty (。◕‿‿◕。)
#pizza #jedzzwykopem #gotujzwykopem #chwalesie
źródło: comment_1602865248ImGcMeQjil58NzCLXt8rFa.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@igzen: przecież wiadomo że na wykopie to lepiej wiedzą jak się robi pizzę niż rodowici włosi.
@UFC_Jest_W_Dupie: pewnie zwykle pomidory z przyprawami 2x droższe jak normalne pomidory w puszce :p
- 0
@polancky: ajajaj już dwa kupiłem to i tak trzeba zjeść :D
Mam elektryczny piekarnik Amica, w którym mogę ustawić m.in. opcję grzania góra i dół ale bez termoobiegu lub grzanie tylko dół z termoobiegiem. Którą opcję najlepiej wybrać do upieczenia domowej pizzy? I na jakim poziomie ustawić blachę z ciastem?
#gotowanie #pieczenie #pizza #piekarnik #kuchnia #domowe
#gotowanie #pieczenie #pizza #piekarnik #kuchnia #domowe
@Pr3z3s87 wybrałem opcję góra i dół, 200 stopni, najnizszy poziom, i wyszedł prawie kamien, ale to przez cienkie ciasto pewnie.
@Berkel_88: wyszedł kamień bo miałeś suche ciasto ( za malo wody) a w niskiej temperaturze piecze się dość długo i woda odparowała
Domową pizze to sie piecze na środku i dogląda. Termoobieg by była max temp.
t
@Berkel_88: na YT masz mnóstwo przepisów. Jak ci sie jara to piecz krócej i tyle. A jak ci wychodzi zakalec to oznacza zazwyczaj ze np przeladowales skladników.
konto usunięte via Android
- 4
Dlaczego miłośnicy #pizza prześcigają sie w ilości spalenizny na niej poprzez podnoszenie temperatury pieczenia? To jakaś moda? Czy to czarne wam smakuje? Czy nigdy nie słyszeliście o nowotworowych i zewnętrznych czynnikach wpływających na zwiększone ryzyko zapadania?
@voga1: Ale ona nie jest spalona xD
No ale trudno polaczka przestawić na prawdziwa pizze jak całe życie był nauczony jest ciężkie ciasto napakowane drożdżami i nawalonymi składnikami xD
No ale trudno polaczka przestawić na prawdziwa pizze jak całe życie był nauczony jest ciężkie ciasto napakowane drożdżami i nawalonymi składnikami xD
@voga1: Ale ona nie jest spalona xD
No ale trudno polaczka przestawić na prawdziwa pizze jak całe życie był nauczony jest ciężkie ciasto napakowane drożdżami i nawalonymi składnikami xD
@Megawonsz_dziewienc: to czym są te czarne kropki na cieście? Kluczem dzikich gęsi może? A może zwęgloną mąką/składnikami?
kupiłem wagę jubilerską i pirometr do pizzy
#pizza
#pizza
- 1
- 0
@UFC_Jest_W_Dupie: a kiedy dodajesz sól? Rób z zimną wodą, najlepiej z lodówki, bo jak wyrabiasz to ciasto i tak się grzeje, powinno mieć max 25-26 stopni. Daj wodę, do tego drożdże, do tego trochę mąki, to wymieszaj porządnie, potem daj resztę mąki, znowu wymieszaj i dopiero wtedy sól. Na 300g mąki to powinno 0,2-0,3 grama drożdży starczyć suchych, to jest naprawdę garstka. Mi czasami też powoli rusza na suszonych, dlatego
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SzycheU: lipa (・へ・)
ostatnio w nocy zamawialem pizze to w ciagu 20 min od zamowienia przyjechala, az w poplochu gacie zakladac musialem xD
ostatnio w nocy zamawialem pizze to w ciagu 20 min od zamowienia przyjechala, az w poplochu gacie zakladac musialem xD
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@rales Rewolwer
- 0
@Armo11: no bo od pizzy z ananasem jest lepsza pizza z pizza, wiadomo
- 22
Jestem w miarę zadowolony z efektu jak na domowy piekarnik. Chyba moja najładniejsza pizza jak do tej pory.
Sorki za pionowe ujęcie, ale to #instaphoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza #foodporn #pieczzwykopem #gotujzwykopem
Sorki za pionowe ujęcie, ale to #instaphoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza #foodporn #pieczzwykopem #gotujzwykopem
źródło: comment_1602703729WR8QgLPlZ0SvHW0qla6D0Z.jpg
Pobierz@ArekJ: jaki przepis na ciasto?
- 0
@zzapalniczek: najpierw w bloku 3h w temperaturze otoczenia, potem jakieś 45h w lodwóce. 3h przed wypiekiem wyjąłem, zamieniłem na kulki i zostawiłem w kuchni. Reszta trafiła ponownie do lodówki i do jutra sobie poleży, ale trochę się tego boję bo to Mąka Szymanowska. Nie wiem czy sobie da radę tyle czasu.
ma ktos moze kopie ? https://www.wykop.pl/artykul/1262055/domowa-pizza-na-piwnym-ciescie/
#pizza #gotujzwykopem #pomocy
#pizza #gotujzwykopem #pomocy
- 0
- 0
@sorasill bardzo bardzo bardzo Ci dziękuje
- 17
- 1
@karuzelski wciągnąłbym
#krakow #pizzaportal #pizza proszę o polecenie pizzerie z dowozem w okolicach Kuklińskiego/ Lipskiej
4
Lego Pizza Factory

- 0
- #
- #
- #

























#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #pizza
źródło: comment_1602965181wjnsLdRXTxxHcmmcfFDsQn.jpg
Pobierzźródło: comment_1602981453eg52bOtV8CIeWH2LEwKJfs.jpg
Pobierz