Są jakieś nowe #suplementy czy wymyślono już wszystko? # silownia #mikroksy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kazde zrodlo bialka liczycice czy tlyko to pochodzenia zwierzecego?
makaron +kasza+maslo orzechowe w ciagu dnia daje mi 1/2 zapotrzebowania na bialko
makrony /kasze maja 10-15g
maslo orzechowe ok 30g
#mikroksy
makaron +kasza+maslo orzechowe w ciagu dnia daje mi 1/2 zapotrzebowania na bialko
makrony /kasze maja 10-15g
maslo orzechowe ok 30g
#mikroksy
źródło: gf-cYEV-D4G5-94DU_dieta-idealna-jesz-czesto-chudniesz-szybko-bez-efektu-jo-jo-1920x1080-nocrop
PobierzSzukam jakiegoś ubezpieczenia nww od kontuzji dla osoby rekreacyjnie uprawiającej #sportywalki #nurkowanie #wspinaczka #silownia #mikroksy #ubezpiezpieczenia
Co chwila się spotykam z kontuzjami a na prawdę nieliczni są ubezpieczeni.
Jest tu jakiś Mirek lub firma ogarniająca temat?
Co chwila się spotykam z kontuzjami a na prawdę nieliczni są ubezpieczeni.
Jest tu jakiś Mirek lub firma ogarniająca temat?
- 1
jak #nurkowanie to diver alert network
Są Faceci i faceciki
#mikroksy
#mikroksy
źródło: comment_1640261751sGZ563d3NwHzEa5qtVDo5E.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@RicardoMilosTribute: ważne, że ma głowę, jest w środku, jednocześnie daje i czerpie przyjemność.
#anonimowemirkowyznania
zważyłem się dziś i wyszło 92kg. Mam 173cm i zastanawiam się czy chudnąć czy dalej masować do 100kg? #mikroksy #bekazgrubasow
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618923b2412b5f000aa89109
zważyłem się dziś i wyszło 92kg. Mam 173cm i zastanawiam się czy chudnąć czy dalej masować do 100kg? #mikroksy #bekazgrubasow
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618923b2412b5f000aa89109
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko robienie masy, chudnięcie jest dla lamusów
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Można zamieniać dni treningowe ? Np poniedziałek planowo plecy, ale barki zrobię . A plecy zamiast barków o
#mikroksy
#mikroksy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ech, jak żyć. Wczoraj się czymś zatrułem. Dzisiaj jestem flakiem i jestem strasznie w------e, mimo że spałem z 8 godzin. Nie bardzo mam siłęn iść na trening, a wypadałoby. Cóż ja mam począć #mikroksy.
Wypiłem kawę, kofeinę, może coś klepnie do 10
Wypiłem kawę, kofeinę, może coś klepnie do 10
@Duzy_Dziki_Zwierz: no tak. Myślisz jak typowy ortorektyk...
- 0
@Bellie: nie chce mi się jeść, bo jestem strych, i jestem ortorektykiem xd i chce iść na siłownię, bo nie wiadomo ile jeszcze będzie można chodzić, jestem ortorektykiem. No chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/49750287/poprzedni-wpis-https-www-wykop-pl-wpis-49606777-po/
waga poprzednio (tydzień temu) 108,0
waga obecnie :106,5
Makro:
https://www.wykop.pl/wpis/49750287/poprzedni-wpis-https-www-wykop-pl-wpis-49606777-po/
waga poprzednio (tydzień temu) 108,0
waga obecnie :106,5
Makro:
źródło: comment_1592042919JNzI4JquPRjSGCVxRlbpti.jpg
Pobierz- 1
- 2
- 10
Nie będzie trzeba się samemu przyznawać Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikroksy #silownia #heheszki #humorobrazkowy
#mikroksy #silownia #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_Vbk34CvcbaMPH2wdmhfewW4RuPkrEQu9.jpg
Pobierz- 2
@Nixon52: raczej o twoim starym
- 15
#anonimowemirkowyznania
K---A
od początku października próbuje nieco zrzucić wagę bo miałem już 88kg przy 176cm wzrostu. Minęło 6 tygodni i na wadze ledwo 3kg w dół po 6 tygodniach pracy, jestem załamany.
-cardio 4x w tygodniu po 30minut na bieżni
K---A
od początku października próbuje nieco zrzucić wagę bo miałem już 88kg przy 176cm wzrostu. Minęło 6 tygodni i na wadze ledwo 3kg w dół po 6 tygodniach pracy, jestem załamany.
-cardio 4x w tygodniu po 30minut na bieżni
@AnonimoweMirkoWyznania: rób swoje i nie patrz na cyferki. Wszystko przyjdzie z czasem
#mikroksy co robię nei tak?
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie liczysz kcal ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#anonimowemirkowyznania
Mircy, zrobiłem podsumowanie swojego zeszłego roku i naszła mnie taka rozkmina… Będzie trochę o miłości #logikarozowychpaskow #zwiazki, walce z samym sobą #mikroksy, pieniądzach i pomyśle na samego siebie. Od razu ostrzegam, że szykuje się wall of text i nie będzie TL;DR.
Na początku zeszłego roku rozstałem się z dziewczyną. Z wielkim bólem i zadrą w sercu zrobiłem to, gdy w 100% przekonałem
Mircy, zrobiłem podsumowanie swojego zeszłego roku i naszła mnie taka rozkmina… Będzie trochę o miłości #logikarozowychpaskow #zwiazki, walce z samym sobą #mikroksy, pieniądzach i pomyśle na samego siebie. Od razu ostrzegam, że szykuje się wall of text i nie będzie TL;DR.
Na początku zeszłego roku rozstałem się z dziewczyną. Z wielkim bólem i zadrą w sercu zrobiłem to, gdy w 100% przekonałem
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania a ja nie rozumiem o co Ci chodzi. Tez mi sie wydaje ze nagle wyszedl krezus i klekajcie narody.
Piszesz, ze zarabiasz 170k rocznie co daje duzo ponad 10k miesiecznie. Twoja dziewczyna zarabiala w okolicach 2. I serio miales pretensje, ze placiles rachunki, a ona sprzatala? Sprzatanie i gotowanie to tez ogromny wklad w zycie rodzinne. Kazdy daje od siebie co moze- ty dawales pieniadze bo miales ich wiecej, ona
Piszesz, ze zarabiasz 170k rocznie co daje duzo ponad 10k miesiecznie. Twoja dziewczyna zarabiala w okolicach 2. I serio miales pretensje, ze placiles rachunki, a ona sprzatala? Sprzatanie i gotowanie to tez ogromny wklad w zycie rodzinne. Kazdy daje od siebie co moze- ty dawales pieniadze bo miales ich wiecej, ona
@Mit_o_chondriach: szaberplac
- 0
@Mit_o_chondriach: w auchanach są całkiem fajne, ostatnio kupiłam za dokładnie 20 zł
- 5
- 7
@fortheworld: FBW
- 12
@fortheworld:
Ziomeczki, oceni mi ktoś plan?
PON: KLATA BICEPS
ŚRODA:KLATA
PIĄTEK:BICEPS
SOBOTA: KLATA I BIC
Ziomeczki, oceni mi ktoś plan?
PON: KLATA BICEPS
ŚRODA:KLATA
PIĄTEK:BICEPS
SOBOTA: KLATA I BIC
- 10
@arabskie_wielblondy: baton proteinowy xDDDDD
źródło: comment_S798YPK9DqwSA8vimWIBtxG1JnKt4SQF.jpg
Pobierz- 2
@arabskie_wielblondy: za te 3zł to będziesz miał spokojnie miarkę białka i banana. Lepiej Ci to wyjdzie.
- 2
Poszukiwania siłowni w Hollywood ciąg dalszy. Wszystkie miejsca wymagają podpisania kontraktu. Ten z kolei wymaga posiadania jakiegokolwiek potwierdzenia miejsca zamieszkania. Do tego nawet przy miesięcznym kontrakcie trzeba zapłacić ~50$ za wyrobienie karty.
Tak, że przez kolejne 2.5 tygodnia zostaje mi FBW z hantlami o wadze do 22.5kg, jeden wyciąg i... cardio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc na rozgrzewkę dzisiaj 10km ciągłego marszu w przeciągu 2.5h.
@berti niestety będziesz musiał jeszcze chwilę poczekać na
Tak, że przez kolejne 2.5 tygodnia zostaje mi FBW z hantlami o wadze do 22.5kg, jeden wyciąg i... cardio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc na rozgrzewkę dzisiaj 10km ciągłego marszu w przeciągu 2.5h.
@berti niestety będziesz musiał jeszcze chwilę poczekać na































#mikroksy