Wpis z mikrobloga

@runnerrunner: Eleganckie tętno. Pamietam ze jak byłem wytrenowany w #!$%@? to schodziłem do 40 w nocy. Niestety później dopadły mnie arytmie :(

Fun fact - jak leżałem w szpitalu przed ablacja to byłem podłączony pod ekg 24/7. W nocy się alarm włączał niskiego tętna xD
  • Odpowiedz
@bartdziur: Fun fact, jak mi na EKG u internisty wyszło 39 to kobieta mnie w panice na SOR wysłała ;d
W nocy ~40, najniżej schodzi do ~35. Nawet mimo, że odpuściłem ostatnio treningi ..
  • Odpowiedz
@ysk_: Ja robiłem i spoczynkowe i wysiłkowe, #!$%@? się babka ze obuwia na zmianę nie mam na bieżnie (xD, specjalnie w butach do biegania przyszedłem) #!$%@? się i na #!$%@? nie mogło zejść poniżej 80 ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nxtp: Hah ;d Jak robiłem próbę wysiłkową dwa lata temu to na luzie w zwykłych butach i normalnie ubrany leciałem (tj. długie spodnie, koszula). Startowe 80, max. wyszło ~180.

@remev: Ja tak z większymi i mniejszymi przerwami biegam sobie mniej lub więcej od ok. 8 lat. Teraz się zapuściłem (w sensie, że bardzo mało kardio, nie, że wagowo ;d). Czasem się przebiegnę, czasem coś pokręcę na rowerze, co
  • Odpowiedz