Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?

od początku października próbuje nieco zrzucić wagę bo miałem już 88kg przy 176cm wzrostu. Minęło 6 tygodni i na wadze ledwo 3kg w dół po 6 tygodniach pracy, jestem załamany.

-cardio 4x w tygodniu po 30minut na bieżni
-pije tylko wodę i zieloną herbatę w ilości minimum 2 litrów
-alkoholu nie pije, wypiłem w tym czasie góra 6 piw. Zero wódki
-drastycznie ograniczyłem śmieciowe żarcie, wjechały tylko 2 pizze w tym czasie i może paczka laysów prosto z pieca
-wywaliłem białe pieczywo i jem razowe
-dieta normalna bez jakiegoś liczenia kalorii

I po tym wszystkim tylko #!$%@? 3 KG. Co prawda stare spodnie lepiej na mnie wchodzą, czuję się lżejszy ale ile razy wejdę na wagę to się załamuje, mam myśli żeby rzucić to w cholerę bo i tak nie warto... Brzuch nadal wielki, zasłania przyrodzenie

#mikroksy co robię nei tak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zdrowo zrzuca się 1kg na tydzień, im bliżej naturalnej wagi tym trudniej zrzucić pozostałe kilogramy. Policz ile jesz tych kalorii, bo czasem wydaje się że nie je się śmieciowo i tłusto, a tak naprawdę niewiele trzeba żeby przekroczyć normę.
  • Odpowiedz
-pije tylko wodę i zieloną herbatę w ilości minimum 2 litrów


@AnonimoweMirkoWyznania: poczytaj o zwiększonej zachorowalności na raka żołądka i jelit w Chinach i innych krajach gdzie pije się codziennie i dużo zielonej herbaty, może to brednie, ale warto samemu wyrobić opinię.
  • Odpowiedz