Jak ma być tanio, to musisz zainwestować: butla z CO2 i przetoczka - powinno się to ogarnąć. Poglądowo: https://sklep-ppoz.pl/pl/p/Zestaw-do-napelniania-SodaStream-Butla-Co2-przetoczka/7816 - jak poszukasz osobno butli, osobno przetoczki to bedzie taniej.
Chyba, że nie chce Ci się bawić w nabijanie, wtedy szukaj na OLX - na pewno znajdziesz kogoś kto Ci nabije - to powinno kosztować około 15 zł.
  • Odpowiedz
@dominowiak: szukaj zakładu który zajmuje się dystrybucją gazów technicznych, u mnie w Nysie załatwiam to w właśnie tam, oprócz tego zajmują się legalizacją gaśnic. Koszt 15zł. Podzwoń może też tak trafisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Na obwodnicy Lublina lub przy wjeździe na nią znajdują się oznaczenia typu C[numer] (np. C09, C11). Ktoś mi powie, co one oznaczają? Nie mogę nigdzie znaleźć.
#lublin #prawojazdy #znakidrogowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fotowoltaika #lublin #pulawy
Rozmyślam nad założeniem fotowoltaiki.Odbylem dwie rozmowy z przedstawicielami i szczerze mówiąc ich nachalność bardziej mnie zniechęciła niż zachęciła do wyboru owych firm.
Możecie polecić jakąś sprawdzona firme z okolic Lublina Puław?Jakich firm instalacje macie u siebie i czy polecacie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Możę mi ktoś polecić jakąś szkołe albo kurs języka angielskiego która mnie przygotuje do matury? Skończyłem technikum kilka dobrych lat temu i kompletnie nie używałem tego języka, dodatkowo dodam że wszystkie przedmioty takie jak język angielski, niemiecki czy polski to była dla mnie męczarnia i nie byłem z nich orłem. Nauke chciałbym zacząć za dwa miesiące (początek listopada) gdyż wtedy zakończe swoją prace i będe mógł skupić się w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droptable: wystarczy że jedna stała na palecie dłużej na słońcu i będzie różnica w smaku. A uwierz mi- w hurtowniach masa piwa stoi na palecie na dworze na bezpośrednim narażeniu na promieniowanie uv. Dlatego też te w zielonych smakują inaczej bo po prostu przepuszczają więcej uv do środka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin #werlublin #pocztapolska

Mirki i Mirabelki.
Zamowilem sobie tulejeczke do samochodu z Ukrainy i paka trafiła do wer Lublin. Od 12 sierpnia paka tam leży i zero kontaktu z poczty, i ja dzwonię pod 7 numerow telefonów, ale nikt nie odbiera. Jak mogę uzyskać nr magazynowy paczki?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wygląda s19 od poludnia zeby przelecieć? Jade od Przeworska/Biłgoraja którędy najsensowniej na Warszawę? Google pokazujs zamknięte automapa kaze jechac
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@rmk93 Około miesiąca temu ruch był całkiem sprawny mimo zwężeń i zmian organizacji ruchu. Chyba, że ktoś jeździ tamtędy częściej i ma jakieś świeże informacje.
  • Odpowiedz
@rmk93: @Fako: Na mapach zamknięte w okolicach Strzeszkowic/Trojaczkowic? W terenie otwarte, ruch faktycznie nieco przeorganizowany, ale w miarę płynny (a przynajmniej wczoraj był ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@2-Fenyloetyloamina: Brakuje kilku, więc dostawczaki dalej moga jeżdzić po chodniku (łamanie przepisów), przez przejście (łamanie przepisów), parkować na chodniku (łamanie przepisów) rozwalajac chodnik wyremontowany za moje podatki.
  • Odpowiedz
@fasttaker: nie szukam atencji, tylko w-----a mnie społeczne przyzwolenie na rozwalanie chodników przez idiotów w busach, którzy nie mogą stanąć dalej albo na ulicy
  • Odpowiedz
Ktoś mógłby polecić firmę zajmującą się sprzedażą i instalacją kotłów gazowych? Mój dwudziestoletni trzeba wysłać na emeryturę.
#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZiuZiak: BWJ SERWIS GRZEGORZ BUWAJ, nr tel. 665108872.

Rok temu wymienił mi prawie 20 letniego immergasa na nowy z zasobnikiem, wyszystko porobione elegancko i cena wyszła dosyć niska.
  • Odpowiedz
#lublin #wizzair
czy ktos ostatnio wylatywal ze swidnika? dlugo schodzi obecnie z odprawa przez covidowe obostrzenia/certyfikaty/luje muje?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pewnie tak jak wszędzie 2-3 godziny


@picasssss1: gdzie tyle potrzeba? zazwyczaj jestem 40-60 min przed lotem na lotnisku, szkoda życia na czekanie.

dlugo schodzi obecnie z odprawa przez covidowe obostrzenia/certyfikaty/luje
  • Odpowiedz
Lublin to powinien zmienić haslo na: Lublin. Miasto groteski i absurdu

Na łamach Dziennika Wschodniego pojawił się wywiad z panią, która broni drzew na Czechowie przed wycinkami, które chciała i chce robić administracja. Wywiad pojawia się parę dni po tym jak huragan praktycznie przeorał drzewa w Lublinie. Najbardziej ucierpiał Czechów.

Mieszkańcy w sumie się cieszą, że uwalą drogę pod Starym Lasem, bo jak mówią: "to barbarzyństwo odcinać Las drogą". Abstrahuje od tego,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: byłem, próbowałem dojechać rowerem w storne granitowej , ale zarośla mnie przerosły :p

Co nie zmienai faktu, ze od PRLu planowali tam droge, która odciązy obecną JP2
  • Odpowiedz
@dominowiak: do tego komunikacja miała iść tą droga, bo bursztynowa czy wyżynna są za wąskie i dlatego nigdy tam nie puszcza zbiorkomu. A są wąskie, bo nigdy na nich nie planowali puszczac autobusów tylko droga pod lasem.

Sam brak dojazdu do stacji Lublin Zachodni to efekt uwalenie drogi pod lasem w pierwotnym kształcie - co w sumie papieram, bo to miała być autostrada. Zmienili na coś pokroju Filaretów, no a
  • Odpowiedz
W miarę sprawdzona poczta kwiatowa w Lublinie? Najlepiej taka, która w przypadku braku adresata kontaktuje się z nim, a nie po prostu wraca do kwiaciarni? To byłby mój pierwszy raz z taką usługą i każdą która sprawdzam to opinie są miażdżące.
Chyba, że odradzacie zupełnie? #lublin #kwiaty #pocztakwiatowa #pytanie #urodziny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach