Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 688
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 659
@potrzebuje_pomocy: Zielonka od godziny na wykopie i już wpis straszący szczepionkami. Hmmmm...
#lublin Siemka Mireczki, czy ktoś jest w stanie pomóc mi namierzyć s-------a który wyrzucił mi śmieci budowlane do mojego kontenera który jest tylko na gruz. Że śmieci udało mi się zdobyć jedynie folie z numerem (prawdopodobnie zamówienia ) i napisem sprzedane. Za pomoc w namierzeniu odwdzięczę się przelewem lub średnia hawajska :)
@DziabDziab: wstawiaj zdjęcie gościu
@DziabDziab na spacer po okolicy i zobacz kto się remontuje i zobacz czy takie same worki
- 0
- 0
@KrzyzaczeQ: Nic nie mają
@Dorhak: musisz podzwonić. Ja najszybciej kiedyś złapałem w Schronie u "czeladniczki", ale wyszlo tak se.
Innym razem też z biegu w Golibrodzie, dali radę.
Ogólnie odpal booksy, spora część barberów tam jest.
Innym razem też z biegu w Golibrodzie, dali radę.
Ogólnie odpal booksy, spora część barberów tam jest.
- 6
dej ananas
- 5
@Laggger97 Piri Piri na ul nałęczowskiej w Lublinie
#lublin Mirko pomusz. Gdzie proponujecie zorganizować imprezę firmową dla ok 30 osób w Lublinie?
Przypomnienie - 16 miesiecy temu zrobilem 10 ankiet, zadajac pytanie w 10 najwiekszych miastach kraju:
"Gdybyscie musieli sie przeprowadzic do innego duzego miasta z polskiego TOP 5, ktore byscie wybrali?"
Do wyboru byly miasta:
-
"Gdybyscie musieli sie przeprowadzic do innego duzego miasta z polskiego TOP 5, ktore byscie wybrali?"
Do wyboru byly miasta:
-
źródło: comment_1631271110GFFPCMmPsvmk7NjW6ia54b.jpg
Pobierz- 3
@Limonene: Mysle, ze byla spora szansa na pokazanie sympatii i antypatii miedzy miastami, poniewaz przy kazdej ankiecie byl uzyty tylko tag danego miasta, do ktorego bylo kierowane pytanie. To metodologia wykopowa - zabawowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IceBeast: … Morze?
Jestem z Wrocławia i tez z tej piątki wybrałbym Gdańsk.
Jestem z Wrocławia i tez z tej piątki wybrałbym Gdańsk.
Jest jakieś xero w kauflandzie na orkana albo gdzieś blisko? #lublin
2
Zabił ojca, gdy ten go dusił. Mężczyzna został uniewinniony

Sąd Okręgowy w Lublinie uniewinnił Kamila M. od zarzutu zabójstwa ojca. Zdaniem sądu, mężczyzna działał w obronie koniecznej. Proces wykazał, że P. M. przez lata znęcał się nad synem. Będąc pod wpływem alkoholu dwukrotnie złamał mu nos, pobił go, powodując uraz głowy i złamał kostkę w nodze.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@dominowiak bo w tym naklejkach covidowych chodzi o to, żebyś wyczillował trochę i nabrał dystansu do rzeczy w takim emocjonalnym sensie.
No p-------a wszyscy umrą na katar :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wombatlbn: w lecznej w wamexie jest spory chiński sklep ala pepko. Ale nie wiem czy jest marvel. Mysle ze moga miec nawet wąglika w sprzedaży
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dominowiak: wyluzuj, ostatnia prosta!
- 4
ja bym zostawił zakupy, i do widzenia ;)
@ondraszek: tato, a dlaczego zostawiłeś temu panu picie, które mi kupiłeś? XD
To nie są takie proste sprawy. Generalnie, gdybym tam był sam i robił szybkie zakupy na których by mi nie zależało, to pewnie bym tak zrobił.
#lublin odczuł ktoś wczoraj gorszą jakość powietrza wieczorem? Chyba znowu trujo.
@progressive: janusze palą śmiećmi
- 0
7
Ortofotomapa Lublina 1939-1945
- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Które miasto najlepsze?
- Wrocław 14.1% (88)
- Gdańsk 15.9% (99)
- Warszawa 10.3% (64)
- Poznań 14.0% (87)
- Kraków 10.1% (63)
- Szczecin 6.7% (42)
- Katowice 6.7% (42)
- Lublin 5.8% (36)
- Białystok 10.8% (67)
- Inne 5.6% (35)
@kunajk: bo miało być miasto do życia nie do wyśmiewania
@shelby0153: Ludzie, którzy głosują na Gdańsk mają mylne wyobrażenie o tym mieście (zakładam, że tu nie mieszkają). Myślą, że codziennie po pracy chodzi się na plażę i że ogólnie "wakacje przez cały rok". XD W praktyce: niektórzy moi znajomi chodzą na plażę czy na bulwar raz na pół roku albo rzadziej.
Są gdzieś akademikach w Lublinie jeszcze wolne miejsca? Najlepiej Felin, dodam że szuka osoba pracująca niestudent
#lublin
#lublin
@carver: myślę, że lepiej zapytać w akademikach niż na wykopie o to akurat
Tak mi się skojarzyło
źródło: comment_1631179246MVEPcvyk6L5AF3NBfOTrUe.jpg
PobierzImpreza firmowa na 200 osób, minut dwie sale, na akademie i bankiet. Co polecilibyście w #lublin lub niedalekie okolice? #kiciochpyta
- 0
@KorkotrampkiStomil: nie organizowałem na 200 osób wiec nie polecę.
Ale sprawdź np. Etiudę, Hotel Korona
Ale sprawdź np. Etiudę, Hotel Korona
Taka ciekawostka.
Piątek będzie ostatnim dniem zakupów w Biedronce na Wieniawskiej. Za 2 tygodnie cały ten teren legnie w gruzach.
#lublin
Piątek będzie ostatnim dniem zakupów w Biedronce na Wieniawskiej. Za 2 tygodnie cały ten teren legnie w gruzach.
#lublin
- 8
@Nokimochishii: w sumie patrząc teraz po okolicy to ta biedronka tam już za nic nie pasowała. Nie zdziwię się jak w tym nowym budynku otworzą nową bo jednak lokalizację miała bardzo dobrą i duże obłożenie.
- 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Gdzie w #lublin dobre #nalesniki lub #plackiziemniaczane poza Kuchnia Smakosza, bo tam niestety do 18 tylko.
@ray1902: Kiedyś były w Zadorze, na starym mieście. Rynek 8
- 0
@ray1902: jak #plackiziemniaczane to Mandragora
- 2
#lublin gdzie w naszym pięknym mieście kupię jakiś preparat od kleszczy?





























https://www.facebook.com/184049858595758/