Mireczki jak to jest piciem wody z kranu w miastach (np. Lublin bo tu mieszkam)
Jak konkretnie działaja czajniki filtrujące typu dafi?

Mam kilka pytań/wniosków

1. Woda z wodociągów jest przebadana i zdatna do spożycia więc czy ją pijecie?
pemo212 - Mireczki jak to jest piciem wody z kranu w miastach (np. Lublin bo tu miesz...

źródło: comment_1630231275AK8pW6EYfZbMcRC9ZEQzXw.jpg

Pobierz

Czy pijesz wode z kranu?

  • Tak 50.5% (95)
  • Tak, po przefiltrownaiu 35.6% (67)
  • Tak po przegotowaniu/przegotowaniu+przefiltrownaiu 5.3% (10)
  • Nie 8.5% (16)

Oddanych głosów: 188

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pemo212: Woda kranowa jest filtrowana, kontrolowana i uzdatniania, z zalozenia powinna byc nawet lepsza niz mineralna w butelce jesli chodzi o czystosc i jej sklad! Sklad wody zalezny jest ilosci mineralow w wodzie dodanych przez wodociagi po jej oczyszczeniu.

W rurach woda plynie 24/7 i watpie aby mialo szanse sie tam cos tworzyc 'niebezpiecznego' dla zdrowia, raczej nie pije sie cieplej wody z kranu bo bakterie lubia cieplo no i
  • Odpowiedz
@pemo212: 30 lat pije wodę z kranu. W Lublinie jest ona genialnej jakości mineralnej, coś jak muszynianka tylko z kranu. Smak różni się w zależności od dzielnicy ale ogólnie jest bardzo dobrą jakościowo wodą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@januszekkk: każdy lepszy barber w Lublinie ma terminy na 2 tygodnie w przód przynajmniej zarezerwowane. Ściągnij aplikacje booksy i poszukaj. Ja osobiście polecam chłopaków z muscle cuts na Racławickiej.
  • Odpowiedz
#lublin #nefrytowa #smiesznekotki #zagubionykot spotkałem go na Nefrytowej gdy szedłem do sklepu. Gdy wracałem przykleił się do mnie i poszedł ze mną do domu, nakarmiłem, napoiłem, pogłaskałem. Mieszkanie mu nie odpowiadało, więc poszliśmy na zewnątrz. Miałem nadzieje, że pokaże gdzie mieszka ale chyba nie może się odnaleźć. Chodził przy nodze jak pies, ludzie przystawali i się dziwili, że jaki nauczony. Ma obrożę z dzwoneczkiem
Szaa - #lublin #nefrytowa #smiesznekotki #zagubionykot spotkałem go na Nefrytowej gdy...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o polecenie #zespol lub #dj'a na #wesele, które odbędzie się 11 czerwca 2022 r. w #lublin
Wymagania:
- różnorodny repertuar,
- wodzirej
- umiejętność rozkręcenia imprezy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@freshrap: ogarnij sobie adriana tomale- spełnia wszystkie twoje wymagania+ daje jakieś protipy organizacyjne od siebie na któe normalnie byś nie wpadł.
byłem na 3 weselach z nim i na każdym było bardzo spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin

Polecacie jakiegoś dentystę który przyjmie jak najszybciej? Nagle mnie wziął wieczorem ból w dziąśle, chyba leczenie kanałowe. Tak n--------a że nie mogę zasnąć (,)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Leci ktoś może w środę (1.09) z Lublina do Burgas i następnie udaje się do lub w stronę Sozopola? Może ktoś chce się zabrać z lotniska jedną taksówką z nami (2+1)? :)
#lublin #bulgaria #burgas #sozopol
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki z Lublina ratujcie, czy jeżdżą z południowego PKS busy jeszcze? Czy jest to gdzieś przeniesione
#lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale mnie niemożebnie w-----a ten kościół na Filaretów (pod parkiem akademickim), n----------ą dzwonami kilka razy dziennie, w tym około 6:30. Nie próbował już ktoś coś z tym zrobić?

#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cukrzyk2000: Sejmik to nie miejsce XD tylko organ, zrób zdjęcie z tabliczką Semik Województwa to odszczekam wszystko ;) Jest Sejm jako budynek gdzie są posłowie ale nie ma Sejmiku jako miejsca gdzie są radni. pewnie jest jakaś sala posiedzeń gdzie zbiera się sejmik woj.
  • Odpowiedz
Jest jakaś praca dla różowej w #lublin ?

Jest po dziennikarstwie (tak, wiem xd) ale jest bardzo ogarnięta w tych tematach. Ma porobione staże w różnych redakcjach, radiu i tv. Problem w tym, że te miejsca tylko taką robotę za darmo oferują...

Ma też doświadczenie z pracy na infolinii, biegle posługuje się językiem angielskim.

Praca
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antybristler: a od kiedy kelnerki muszą być ładne? xD ostatnio jak byłam w knajpie to wszystkie kelnerki były dość średniej urody, a jedna nawet sporo otyła xD jeszcze się nie spotkałam z takim stwierdzeniem, zaciekawiło mnie to ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz