Dobra chyba koniec tego dobrego, 1 października w---------m z firmy. Dostałem lepsza propozycje za 3k 20km od miasta xD czyli jakiez 2500 na rękę mi zostanie albo mniej xD padło na wyjazd do Anglii gdzie przez 3 miechy zarobiłem 30k a w Polsce przez 2 lata nie oszczędziłem nic…. Pytanie do #lublin wie ktoś może ile trwa kurs na wózek widłowy + egzamin? Ile trzeba czekac? Wyrobie się w miesiąc?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mam takiego dużego miska z 1m³ wielkości. Są pralnie które mi go wypiorą bez zniszczeń? #lublin
@jestem_legenda: 1m³ to predzej do myjni xD
#anonimowemirkowyznania
Jest jakaś normalna siłownia na Czechowie gdzie po prostu zapłacę karnet z góry na miesiąc bez żadnych abonamentów? Mieszkam na żelazowej woli dopiero się wprowadziłem.
#lublin #silownia #mikrokoksy
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Jest jakaś normalna siłownia na Czechowie gdzie po prostu zapłacę karnet z góry na miesiąc bez żadnych abonamentów? Mieszkam na żelazowej woli dopiero się wprowadziłem.
#lublin #silownia #mikrokoksy
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
- 0
OP: @Seshxyz
dzięki, sprawdzę
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
dzięki, sprawdzę
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 1
Możecie kogoś polecić do regulacji drzwi w samochodzie osobowym?
#lublin
#lublin
- 3
Szukam ciekawych opracowań na temat historii miasta #lublin . Może czytaliście jakieś książki i możecie coś polecić?
- 7
Wie ktoś gdzie iść i o której żeby coś znaleźć? Mam ostatnio dosyć niestabilną formę zatrudnienia i jestem w potrzebie...
#freeganizm #jedzenie #lublin
#freeganizm #jedzenie #lublin
konto usunięte via iOS
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Jaka jest najlepsza restauracja na starówce ?
#lublin
#lublin
@mieczyslaw_kopec Jakbym miała wybrać jedną, to Mandragora
W Lublinie nie ma Starówki ヽ( ͠°෴ °)ノ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
W Lublinie nie ma Starówki ヽ( ͠°෴ °)ノ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Antybristler Teoretycznie to samo, praktycznie starówka = odbudowane stare miasto, stare miasto = w większości orginalna zabudowa ¯_(ツ)_/¯
- 5
ej #lublin patrzcie, Chef John z Food Wishes robi nasze cebularze, ciekawe czemu nazywa to Bialy
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 11
Miasto inspiracji xd wprowadzić płatny parking na parkingu który jest większa atrakcją niż obiekt przy którym jest położony xd
#lublin
#lublin
źródło: comment_1630688044q2Hpmn3N2RtvYsj19uOV3Z.jpg
Pobierz- 2
@picasssss1: czego spodziewasz sie po Mosirze?
Parę lat temu zaczeli snieżyć stok na Globusie dzień przed odwilżą. Gdy wcześniej przez 2 tygodnie były mrozy to tego nie robili xd
Słoneczny wrotków też fajny. W czerwcu gorąco a ci otwierają później, bo tak
Parę lat temu zaczeli snieżyć stok na Globusie dzień przed odwilżą. Gdy wcześniej przez 2 tygodnie były mrozy to tego nie robili xd
Słoneczny wrotków też fajny. W czerwcu gorąco a ci otwierają później, bo tak
@martinlubpl ja dostałem takiego smsa o Biedronce na Jana Pawła więc też git:)
@martinlubpl bylem w lidlu na Grabskiego. Ale widziałem na spotted listę otwartych biedronek i ta na Diamentowej była na liście.
Siemka czy ktoś korzystał z internetu mobilnego od virgin mobile do pracy zdalnej? Jeżeli tak to czy 220 GB jest wystarczające (Klepacz excela here)?
#lublin
#lublin
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@KawalerPowiatowy: średnie zużycie kiedyś sprawdzałem 60gb/miesiąc bez oglądania filmów
- 0
@KawalerPowiatowy: bez problemu powinno ci wystarczyć jak nie oglądasz jutuba w 4k
Mirki z #lublin jakieś ciekawe, nowe inwestycje na rynku pierwotnym?
- 21
Mamy z @Fako pomysł na wykopowy paintball ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wstępnie sobota/niedziela następny tydzień jeżeli pogoda dopisze.
Prawdopodobnie tutaj : http://www.paintballninja.pl/pl,0,s228,oferta--cennik.html , cena 50 zł 200 kulek lub pakiet 500 kulek 80zl.
Pole do paintball jest na wojciechowskiej i
Wstępnie sobota/niedziela następny tydzień jeżeli pogoda dopisze.
Prawdopodobnie tutaj : http://www.paintballninja.pl/pl,0,s228,oferta--cennik.html , cena 50 zł 200 kulek lub pakiet 500 kulek 80zl.
Pole do paintball jest na wojciechowskiej i
@MordorIsCalling Może to nie pojedynczy event ;)
- 2
nie tym razem, za mało konkretnych chętnych, pole trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.
- 1
@Fako No dobra, obadam temat, dzięki za info
@ZenonZawodowiec: wargamer na swietoduskiej




























#zuzel #motorsport #motorlublin #lublin #lublintozuzel
źródło: comment_1630859471awLRmFzF4s0BJ3KIsJ9dLI.jpg
Pobierz