Dobra chyba koniec tego dobrego, 1 października w---------m z firmy. Dostałem lepsza propozycje za 3k 20km od miasta xD czyli jakiez 2500 na rękę mi zostanie albo mniej xD padło na wyjazd do Anglii gdzie przez 3 miechy zarobiłem 30k a w Polsce przez 2 lata nie oszczędziłem nic…. Pytanie do #lublin wie ktoś może ile trwa kurs na wózek widłowy + egzamin? Ile trzeba czekac? Wyrobie się w miesiąc?
muszelek - Dobra chyba koniec tego dobrego, 1 października w---------m z firmy. Dosta...

źródło: comment_1630849002yUfk9DFJiR9NEVwgtQc1H0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki z #lublin. Wybieram się dziś na #laoche do centrum spotkania kultur. Mógłby mi ktoś z Was polecić, gdzie możliwie blisko zaparkować samochód?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Jest jakaś normalna siłownia na Czechowie gdzie po prostu zapłacę karnet z góry na miesiąc bez żadnych abonamentów? Mieszkam na żelazowej woli dopiero się wprowadziłem.
#lublin #silownia #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam ciekawych opracowań na temat historii miasta #lublin . Może czytaliście jakieś książki i możecie coś polecić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@picasssss1: czego spodziewasz sie po Mosirze?

Parę lat temu zaczeli snieżyć stok na Globusie dzień przed odwilżą. Gdy wcześniej przez 2 tygodnie były mrozy to tego nie robili xd

Słoneczny wrotków też fajny. W czerwcu gorąco a ci otwierają później, bo tak
  • Odpowiedz