Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@karol-domanski33: pewnie zasieki przerwano
- 10
- 0
Park ludowy - gdzie najlepiej zaparkować samochód w pobliżu? Parking pod targami Lublin jest płatny?
#lublin
#lublin
64 290 - 450 = 63 840
Data donacji - 08.09.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Lublin
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 13950 ml
Data donacji - 08.09.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Lublin
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 13950 ml
źródło: comment_1631092717XKjyDUzMFMeWdJwWv4HfzM.jpg
Pobierz- 1
@moakatanga: ile żelaza to za dużo żelaza? XD
- 1
@Shimon: 1 tab./dzień tardefyronu od kwietnia, trochę pominąłem xD
@Niewinnyk: https://spottedlublin.pl/outlet-koncertowa-11-juz-otwarty-markowe-produkty-w-absurdalnie-niskich-cenach/
Są tam rzeczy z Biedry. Dużo i tanio. Polecam.
Są tam rzeczy z Biedry. Dużo i tanio. Polecam.
@Niewinnyk: W Biedronce na Jana Pawła jest osobna duża część z outletem chyba z całego miasta
#lublin Czy oprócz Chiszy są jakieś godne polecenia w tym mieście knajpy z kuchnią Kaukazu ew. bałkańską
Jazzve na Bernardyńskiej osobiście polecam
@stanleyfinger: Armenia koło Rynku.
- 2
71 320 - 450 = 70 870
Data donacji - 07.09.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Lublin
Grupa krwi - A Rh-
Prywatny licznik - 11700 ml
Data donacji - 07.09.2021
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Lublin
Grupa krwi - A Rh-
Prywatny licznik - 11700 ml
źródło: comment_16310066194rluGmvXcBjLnRP9SxrMpz.jpg
Pobierz@Pituch: O i takie akcje sie chwali :)
- 1
@Gunnersaurus: to przykro mi, ale sam sie wybieram :P
Jakby ktoś chciał narzekać, że drzewa posadzone usychają... To miasto inspiracji ze swoimi mieszkancami prowadzi recykling worków do podlewania i zachowania wilgoci przy nasadzeniach. Panu sie przyda na pewno.
#lublin #miastoinspiracji #zielen #drzewa
#lublin #miastoinspiracji #zielen #drzewa
źródło: comment_1630993276aK0yJpRqDADM4xwn3cyP2Z.jpg
Pobierz@crowfire:
Zdjęcie z przyczajki zrobione? check
Na portal ze śmiesznymi obrazkami wrzucone? check
Uwaga zwrócona złodziejowi? Ooooo nie, nie, nie.
Zdjęcie z przyczajki zrobione? check
Na portal ze śmiesznymi obrazkami wrzucone? check
Uwaga zwrócona złodziejowi? Ooooo nie, nie, nie.
- 2
Uwaga zwrócona złodziejowi?
@ChrisClever: Wielokrotnie widziałem na wykopie, że ktoś komuś zwracał uwagę a potem lądował w szpitalu albo nie żył.
dobra prosto z mostu, która z #lublin chce się ruhac tu i teras proszę o poważne propozycje
- 2
@DIO_: sram
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Chodzi o to, że to dla wysokich? Bo pan wygląda całkiem normalnie, do tylu iksów brakuje mu 484747959 hamburgerów
@welin: taa, pan wygląda zupełnie normalnie poza tym że nie ma szyi ani podbródka xD
Słyszał ktoś o dewelopeze Helvetia? Prowadzi teraz sprzedaż inwestycji "Mieszkania Wenus" ta firma jest podejrzana #lublin #mieszkanie #deweloperka
@Szympek_06: jak nie ma strony www to też bym sie bał, a na FB są ?
- 3
Helvetia
@karol-domanski33: @Szympek_06: Stronę mają jak większość takich inwestycji skupioną na konkretnej budowie, a nie promowaniu siebie.
https://spokojna10.pl/ https://wenusmieszkania.pl/
Bo firmę można zamknąć jak coś pójdzie nie tak. Nie obciąża to innych inwestycji.I można otworzyć nową. Zresztą Wikana ze swoimi 20 firemkami też każdą inwestycję
19
Nagrywali TikToka, jak przewracają toaletę. Zostali złapani, musieli ją podnieść

Bezmyślność nastolatków nie zna granic. Troje z nich postanowiło dziś przewrócić przenośną toaletę na przystanku końcowym linii nr 6, z której korzystają
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Coś nowego wartego polecenia na kulinarnej mapie Lublina?
#lublin
#lublin
@Bulbulator9009 Queen Mama mają super foccacie i bardzo dobrą Neapolitane, ale foccacia wymiata do piwerka albo ich drinka sztandarowego, który nazywa się tak samo jak lokal. Pycha.
@Bulbulator9009: a al Nero na weteranów ? Ostatnio chwalili się ośmiornicami i tym podobnymi stworzeniami :)
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pan_Grzybek na końcowym na Spiessa na Felinie również widziałem przewrócony kibel, myślałem że ktoś nie wyrobił na zakręcie ale to jest niemożliwe.
@Pan_Grzybek antek i karol z siudmej be
S17 w kierunku Warszawy zablokowana na wysokości Panieńszczyzny, zaraz za obwodnica Lublina. Omijajcie bo utkniecie.
#lublin
#lublin
- 0
- 1
@miotaczsledzi: I dalej stoję eehh
źródło: comment_1630952332TBfWGnpRTSIiN882oVENZt.jpg
PobierzSkąd takie korki id zamku aż po Sikorskiego
#lublin
#lublin
- 0
Jest jakiś kebab na Czechowie gdzie dodają chociaż trochę więcej surówek? Bo we wszystkich jest praktycznie samo mięso, a tych surówek prawie nic. Kupiłbym sobie wegetariańskiego, no ale mięso też lubię :D
#lublin
#lublin
@Noxgate: a przy zamówieniu nie możesz powiedzieć, że chcesz więcej surówki? XD
- 1
@dziecielinapala: Mogę, ale potem i tak by trzeba to ciągle powtarzać, więc najlepiej jakby było "domyślnie" więcej tych surówek.
- 33
MONITOROWANIE OCIEPLENIA KLIMATU W POLSCE
W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.
Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
W tabeli prezentowane są maksymalne temperatury dobowe oraz ich odchylenia od średnich dobowych temperatur maksymalnych z okresu 1966-2000.
Tag do obserwowania lub czarnolistowania: #monitorujemyocieplenie
Dzięki wszystkim za obserwowanie tagu i plusowanie! wpisów :)
źródło: comment_16309136783NqIPNiOqd3vpnO0ovN21l.jpg
Pobierz- 7
- 21
Plusujących ten komentarz zawołam do kolejnego wpisu :)
źródło: comment_1630913707GOlX0ABTaSTlD2MGp4PBO7.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























Ehh te czasy przedcovidowe, kiedy jeszcze były imprezy masowe dla mangozjebow... Taki z bratem mieliśmy cosplay. Mieliśmy, bo operator w środku się zmieniał ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1631105522AF8hc1Lb93yQt9anbKkdnv.jpg
Pobierz