via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dominowiak: kurde a Polacy w Polsce kradną najwięcej. To dlatego patrzy się na Polaków jak na Polaków. Bo Polak to złodziej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
do Sandomierza a potem 79.


@krabar: niby trochę krócej, ale tą trasą się nie pogoni, tym bardziej jak się jakaś zawalidroga trafi w postaci tira albo autobusu, to nie ma przeproś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaki dostawca internetu, telewizji najlepszy na osiedlu Chopina? Cenowo oraz pod względem technicznym, mam ulotkę z Netii i wydaje się ok
#lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupajasio69 ja miałem w UPC nigdy nie było awarii z internetem zawsze tip top dział od spraw technicznych był z Lublina od ręki naprawiali problem z tv czasami nie działało cofanie programów też fajna sprawa można cofać do 7 dni i oglądać bez reklam no i jest UPC tv go dzięki czemu można oglądać tv poza domem lub zainstalować na tv i oglądać w innym pokoju bez podłączania do kablówki
  • Odpowiedz
Polecicie jakiegoś gazownika w #lublin? Potrzebuje zrobić gdzieś rutynowy przegląd
instalacji z wymianą swiec i filtrów.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stinger83: warsztatownia. Ogarniają nietypowe. Ogólnie ogarniają. Mi poprawili od ręki rzeczy gdzie kilka warsztatów rozkładało ręce. Sami tez zasugerowali regenerację wtrysków zamiast wymiany. Jeździło aż sprzedałem.
  • Odpowiedz
wołam wszystkich plusujących. Sprawdziłem dzisiaj, wyjścia ewakuacyjne udrożnione, akcja udana w 100%. Jutro mam do ogarnięcia jeszcze jeden sklep. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mekeke2 @kupczyk @dziecielinapala @ondraszek @powsinogaszszlaja @Mation95 @karol-domanski33 @mannoroth @j0seph @obersturmbaufuhrer @beerkoff @szybkitosiek @ukradlem_ksiezyc @Rafal___ @bylemtam @PokaNoge @DEVILLIVED @maua_krewetka @Amishia @Atropos @UlfNitjsefni @STM32_bujneo @
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o Ukraińcach którzy zbierają pieniądze na „fundacje” przed marketami. Na pewno są Codziennie przy Auchan na Czechowie. Ale przy innych marketach również ich spotkałem. Zdjęcia które są na urnach, raczej nie zachęcają do wrzucania pieniędzy. Myślicie że to kolejny wałek naszych wschodnich sąsiadów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srantus: U mnie w mieście też są. Gościu Mercedesem przywozi babkę pod galerie i tam, żebrze niby na chore dziecko. Nie dawać kasy, bo to zorganizowana grupa i kasa ładuje do kieszeni a nie na fundację
  • Odpowiedz