Wpis z mikrobloga

Mirasy sportowe, jakie są topowe łyżwy? Takie nie za miliony monet (hokejowe i wiązane raczej, takie żeby trochę potrikować trochę pojeździć normalnie). Widziałem na Icemiani, że te największe koksy i trikstery głównie na Bauerach jeżdżą. Z uwzględnieniem, że mam chude kostki i pięty więc albo takie łyżwy pode mnie albo możliwość zakupienia jakiejś wkładki specjalnej.
Rozmiar mniejsze niestety nic nie dają, a jeszcze pogarszają sprawę, bo mnie nogi bolą. Mam takie Fila z decathlona i musze bandażować sobie kostki, żeby choć trochę stabilności było xD.

I gdzie najlepiej ostrzyć łyżwy w Lublinie? Bo google podpowiada tylko decathlon i jakiś zakład ślusarski xD I jakiś serwis może żebym te wkładki ogarnął i jakiś ogarnięty człowiek co by mi podpowiedział. Jest coś takiego w Lublinie w ogóle?
#lyzwy #lublin
  • 3
  • Odpowiedz
@Piks0n: "jakiś zakład ślusarski xD" xD to z Twojego wyśmiewania, gościu na żołnierzy niepodległej ostrzy lepiej niż w Decathlonie, o Icemanii już nie wspominając. Z takim lekceważeniem to lepiej odpuść sobie jakikolwiek sport i ludzi, którzy potrafią zajmować się sprzętem. Bauery są na szerokie stopy, łyżwy Fila z Decathlona za 100zł to gówno, zadzwoń do rebel i poproś o pomoc to na pewno coś Ci doradzą
  • Odpowiedz
@KrzyzaczeQ: Oj nie dramatyzuj już, po prostu jestem sceptyczny. Z tego co widzę to nie ma nic w Lbn konkretnego więc pewnie i tak bym tam pojechał, bo ma dobre opinie na google. A te file za 300zł xD, ale potwierdzam, że gówno, kupowałem cokolwiek żeby ogarnąć czy to dla mnie w ogóle. Dzięki.
  • Odpowiedz