@snorli12: 72m2, taras 20m2 przy metrze 3600 ze wszystkim. Nowe budownictwo.2 lata temu było 3K. Wzrosło po wojnie. Ale nie protestowałem bo zobaczyłem, że jakbym miał szukać innego to z 5k bym za takie zapłacił.

Gość też nie chce podwyższać więcej bo miał wcześniej nieuczciwych lokatorów i się boi, że się wyprowadzimy.
  • Odpowiedz
Na Placu Kaczyńskiego (to przy CK - nie mylić CSK) drzewo poleciało na chodnik. Cudem nie trafiło człowieka. Jest nagranie.

Najpierw było słychać trzaski, a po chwili drzewo runęło na pobliski plac zabaw. Cudem uniknął śmierci!

Do takich sytuacji będzie dochodzić częściej, bo u nas drzewostan jest coraz starszy, sól w zimie robi swoje, nawet szczanie przez psy też daję w kośc drzewom, ale jak Miasto chce wyciąć chore, stare drzewo to zaraz mamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FilipWWL: Dodajmy do tego fakt że wszystko wycina się naraz i sadzi potem naraz, więc przez te 10-15 lat smażysz się i oddychasz kurzem bo urzędasowi do łba nie przyszło żeby zaplanować wymianę stopniowo. (musiałby też się więcej napracować w papierkach biedaczyna, a tak to jedno pozwolenie na wszystko i fajrant)
  • Odpowiedz
XDDDD Impreza na 4 uczelnie+ wstęp wolny dla wszystkich, brawo Lublin.

Nie dość że w środku błoto, to przynajmniej miejsca tyle co w słoiku z ogórkami. Dożynki na wsiach mają więcej miejsca, a jedyny koncert wieczoru na nich daje co najwyżej Norbi.
#lublin
michalxd21 - XDDDD Impreza na 4 uczelnie+ wstęp wolny dla wszystkich, brawo Lublin.

...

źródło: obraz_2023-05-21_161848861

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21 no co tam sie wczoraj o----------o pod tą bramą po 21 to cud że tam sie ludzie nie pozabijali, zero informacji czemu zamkniete i czy otworzą, psiarnia stoi bez słowa, butelki latają tłum napiera na brame, a jak się poszło od strony rusałki to pół placu przy scenie puste bylo xd
  • Odpowiedz
@malysek599: moja dziewczyna korzysta z aplikacji preply. chodzi o to, ze rozmawiasz sobie po angielsku z osobami anglojezycznymi. mozesz sobie wybrać z kim. Z tego co kojarze to każdy ma jakiś tam krótki filmik to możesz wybrać sobie akcent itp
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie i możecie polecić jakiegoś dobrego serwisanta AGD z #lublin, który organie lodówkę? Musiała się popsuć akurat w piątkowe popołudnie... Świetnie jeśli byłby w stanie zdiagnozować usterkę w sobotę tak by skrócić czas naprawy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nieruchomosci #mieszkania
Witam państwa.
Dostałem, po śp. pamięci babce, chałupkę na wsi z ok. 2,7 ha ornego plus jakieś nieużytki.
Myślałem żeby to sprzedać w tym roku i może kupić jakieś mieszkanie w #lublin do ok. 300k zł bo chyba więcej z tego nie wyciągnę. Ale pomyślałem sobie również żeby się może z tym wstrzymać tak do 2028-2029.
Jak myślicie, opłaci mi się to? Da radę
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach