Wpis z mikrobloga

Drogie kobiety.
Mam poważne pytanie. Od jakichś 4 lat mam problemy z okresem, a dokładnie jego brakiem. Pojawia się tylko po duphastonie.

Niedługo mam wizytę u gina i nie wiem co mam powiedzieć już, bo byłam i paru lekarzy. I także nie wiem jak nacisnąć na lekarza, aby nie wciskał mi już leków w ciemno na nawracającą infekcję jak wszyscy.

Jestem tym zmęczona, mam sporo problemów ze sferą „kobieca”, w tym także bóle które występowały, gdy jeszcze współżyłam z chłopakiem. Zdaję sobie sprawę, że muszę też na pewno zmienić dietę i inne tego typu sprawy.

Jeśli ten lekarz jednak nie pomoże , to mogę iść w inne miejsce, ale gdzie polecacie? Zasięg między #warszawa a maksymalnie #lublin #bialystok lub #lodz

#seks #ginekologia #rozowepaski #medycyna
  • 13
@tesknilam_: jak Warszawa to idź do doktora Grzybowskiego, przyjmuje w Bora Medzie przy Bora Komorowskiego. Absolutna topka wśród ginekologów, nawet jeśli sam by nie potrafił pomóc to Cię pokieruje do kogo masz iść dalej
@tesknilam_ a masz jakieś inne objawy? Nadmierne owłosienie ciała, wypadają Ci włosy, masz trądzik, odczuwasz senność po posiłkach, odczuwasz bóle w miednicy np. przy wstawaniu, siadaniu, kichaniu?

Z takich rzeczy do zrobienia na 100%, to USG transwaginalne i sprawdzenie czy nie ma policysycznych jajników. Później zrobienie panelu tarczycowego (łącznie z przeciwciałami) aby sprawdzić, czy problem nie wynika z np. niedoczynności tarczycy. Jeśli odczuwasz ból podczas seksu, to warto byłoby się zbadać w