Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Marlo_Stanfield biali nie potrafią skakać
@Marlo_Stanfield nie wiem jak w tym roku ale zawsze bez problemu na wileńskiej z pograniem z kimś a że 2 boiska to i samemu można poćwiczyć
Czy będzie dzisiaj padać
- Tak 18.2% (14)
- Nie 81.8% (63)
9
Blazonowanie i historia herbu Lublina | Herby Flagi Logotypy # 175

Herb Lublina w bezpośredniej linii nawiązuje do wizerunków pieczętnych średniowiecznego miasta. Na blazonowanie czyli heraldyczny opis herbu Lublina zaprasza autor vloga, historyk Maciej Matwiej. #herbyflagilogotypy #maciejmatwiej #Lublin #herblublina #symbolelublina
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dzisiaj BOSKO na starym miescie bedzie otwarte?
#lublin
#lublin
@Sercem_Wycinane: ta, normalnie mordko otwarte jest dzisiaj
z fartem
z fartem
@Sercem_Wycinane: idź do 'lody z jajem'
konto usunięte via Wykop
- 1
@Rafal_Baster: dzisiaj wszystko jest zamkniete
- 0
@AndyMoor żaden
@AndyMoor: Red Rock jest ok, ale ogolnie to hvjnia.
W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.
Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.
Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
- 0
źródło: puuu-famemma
Pobierz@Naproksen: Widzę kolega też z Lublina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj działa specjalna tarcza antydeszczowa. Śmiesznie się ogląda te prognozy pogody w TV, gdzie straszą deszczem w Lublinie, a ja wiem że i tak nic nie spadnie xd. Już prawie miesiąc nie padało, niby dziś i jutro miał być deszcz, ale widzę że nic z tego xd
@marsjanin2012 w Krakowie 2,5 roku temu wynająłem mieszkanie i znalazłem obok fryzjerkę. Za męskie strzyżenie brała wtedy 18zł, strzygę sie zawsze tak samo. W maju u tej samej fryzjerki płaciłem już 40 zł za takie samo strzyżenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#lublin
ale koreczki fajne dzisiaj na mieście:)
ale koreczki fajne dzisiaj na mieście:)
- 27
#lublin Ale wieśniak z tego radnego. xD „Chrum, piwko, msza i meczyk, a nie jakieś pajacowanie” xD
źródło: 830FA058-9E5C-409D-B04D-6A2FCA8B6785
Pobierz@HeadH: Motor Lublin, największa patola polskiej piłki xd. No już mógł przynajmniej przykleić się do innego klubu.
konto usunięte via Wykop
- 13
@HeadH:
pewnie to wyczytał w książkach u innego słynnego lubelaka, Mariana Kowalskiego
pewnie to wyczytał w książkach u innego słynnego lubelaka, Mariana Kowalskiego
źródło: comment_1583488293agjJ2nx1ayjmMJDlQRn7V7
Pobierz- 0
Kupował ktoś ostatnio okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi? szukam salonu gdzie jest spory wybór. W galerii vivo straszna bieda w vision express i kodano.
#lublin
#lublin
- 0
@GaGu sprawdź klim car, mi policzyli bardzo mało a nabijali cały układ.
Komentarz usunięty przez autora
Jak to jest z rozmieszczeniem płynów w danym modelu w kontekście egzaminu na prawo jazdy? W word Lublin na ich stronie jest zdjęcie z rozpisanym miejscem rozmieszczenia płynów dla hyundai i20 i w ich przypadku płyn chłodniczy znajduje się w lewym górnym rogu stojąc na przeciwko samochodu. Poniżej zdjęcie poglądowe, z kolei na każdym filmiku w internecie w tym samym modelu, zbiornik płynu chłodniczego znajduje się na początku przy przednim zderzaku, na
źródło: hyundai1_www
Pobierz@twojemulti: może to zależy od zamontowanego silnika
konto usunięte via Wykop
- 7
Brak jakiegoś standardu, do którego można się odwoływać
@twojemulti: czyli tak jak w normalnym życiu - co auto, to inne rozmieszczenie. Masz wiedzieć jak wyglądają wymagane elementy i umieć je znaleźć pod maską w dowolnym samochodzie, a nie tylko w aucie używanym do nauki.
- 33
Mirabelki i Miraski
żyję, chociaż brak mi tlenu*
są to rozruchy, powroty z niebytu i niemocy.
gorzej już było, więc może być tylko lepiej.
najnowszy malunek przedstawiam.
(*malowania)
żyję, chociaż brak mi tlenu*
są to rozruchy, powroty z niebytu i niemocy.
gorzej już było, więc może być tylko lepiej.
najnowszy malunek przedstawiam.
(*malowania)
źródło: temp_file.png7524176163127465185
Pobierz- 0
wie ktos jak jest z parkingiem pod tarasami poza godzinami otwarcia galerii? XD
wjechalbym sobie kolo 7:30
#lublin
wjechalbym sobie kolo 7:30
#lublin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: siedzisz se na ławce lub trwaie w tych łazienkach i jakiś chłopina wymiata piosenki Chopina. Nikt nie podskakuje, nikt nie drze mordy. Ludzie siedzą i słuchają.
https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/koncert-chopinowski
https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/koncert-chopinowski






























Aż się boje tego lata. Bo takie coś to standard tutaj ale w lato ale nie na wiosnę. To w lato będzie pustynia i w ogóle nie będzie roślinności bo i tak zazwyczaj latem ponad połowa usychała.
No ale widzę że nie tylko lublin ma problem. na głębokości 7-28cm jest słabo w całej polsce. Podejrzewam, że negatywnie też odbije
źródło: Screenshot 2023-06-09 at 09-49-28 Stop suszy!
Pobierz@L24D: Pamiętam jak kiedyś pierwsza burza w lublinie była dopiero w październiku xd