od 18 maja nie padał w #lublin deszcz. Czyli już 22 dni.

Aż się boje tego lata. Bo takie coś to standard tutaj ale w lato ale nie na wiosnę. To w lato będzie pustynia i w ogóle nie będzie roślinności bo i tak zazwyczaj latem ponad połowa usychała.

No ale widzę że nie tylko lublin ma problem. na głębokości 7-28cm jest słabo w całej polsce. Podejrzewam, że negatywnie też odbije
r5678 - od 18 maja nie padał w #lublin deszcz. Czyli już 22 dni. 

Aż się boje tego l...

źródło: Screenshot 2023-06-09 at 09-49-28 Stop suszy!

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jedyne czego nie będzie to burz bo w Lublinie nie występują xD


@L24D: Pamiętam jak kiedyś pierwsza burza w lublinie była dopiero w październiku xd

A co śmieszniejsze te gówniane prognozy pogody non stop pokazują deszcz w Lublinie
  • Odpowiedz
@AndyMoor: Red Rock jest ok, ale ogolnie to hvjnia.

W Lublinie restauracje sa ogolnie byle jakie, a nawet mozna napisac, ze slabe, bo chodza do nich ludzie ktorzy chca sie nazrec w opor, ale niekoniecznie to musi miec smak. Niskie wymagania to niski poziom uslug.

Polecam pizze w Capo - nigdy sie nie zawiodlem do tej pory.
  • Odpowiedz
@Naproksen: Widzę kolega też z Lublina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj działa specjalna tarcza antydeszczowa. Śmiesznie się ogląda te prognozy pogody w TV, gdzie straszą deszczem w Lublinie, a ja wiem że i tak nic nie spadnie xd. Już prawie miesiąc nie padało, niby dziś i jutro miał być deszcz, ale widzę że nic z tego xd
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 w Krakowie 2,5 roku temu wynająłem mieszkanie i znalazłem obok fryzjerkę. Za męskie strzyżenie brała wtedy 18zł, strzygę sie zawsze tak samo. W maju u tej samej fryzjerki płaciłem już 40 zł za takie samo strzyżenie
  • Odpowiedz
Kupował ktoś ostatnio okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi? szukam salonu gdzie jest spory wybór. W galerii vivo straszna bieda w vision express i kodano.

#lublin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryzu: kupowałam ostatnio w onyxie na Onyksowej. Oprawka z przeciwsłonecznych plus barwienie szkieł z gradacją prawie 800 zl mnie kosztowało
  • Odpowiedz
Jak to jest z rozmieszczeniem płynów w danym modelu w kontekście egzaminu na prawo jazdy? W word Lublin na ich stronie jest zdjęcie z rozpisanym miejscem rozmieszczenia płynów dla hyundai i20 i w ich przypadku płyn chłodniczy znajduje się w lewym górnym rogu stojąc na przeciwko samochodu. Poniżej zdjęcie poglądowe, z kolei na każdym filmiku w internecie w tym samym modelu, zbiornik płynu chłodniczego znajduje się na początku przy przednim zderzaku, na
twojemulti - Jak to jest z rozmieszczeniem płynów w danym modelu w kontekście egzamin...

źródło: hyundai1_www

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brak jakiegoś standardu, do którego można się odwoływać


@twojemulti: czyli tak jak w normalnym życiu - co auto, to inne rozmieszczenie. Masz wiedzieć jak wyglądają wymagane elementy i umieć je znaleźć pod maską w dowolnym samochodzie, a nie tylko w aucie używanym do nauki.
  • Odpowiedz
Mirabelki i Miraski
żyję, chociaż brak mi tlenu*
są to rozruchy, powroty z niebytu i niemocy.
gorzej już było, więc może być tylko lepiej.
najnowszy malunek przedstawiam.

(*malowania)
beatha - Mirabelki i Miraski
żyję,  chociaż brak mi tlenu*
są to rozruchy, powroty z ...

źródło: temp_file.png7524176163127465185

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach