Czy według was jest możliwe, że przy zamówieniu internetowym Pan Chińczyk pakuje najpierw towar dla roznych klientow w jeden wielki pakunek, a dopiero potem jak to trafi do Europy gdzieś to jest to przepakowywane w inną pake od nasiejszych kurierów DPD, DHL itp? Pytam bo zamówiłam troche szajsu prosto od chinola i na etykecie wysyłkowej nie ma w ogóle danych chinczyka, a jako nadawca jest wpisany jakis adres w polsce, a nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzepa_malino_a: Chińczyki nie wysyłają pocztą, ani kurierem bezpośrednio do ciebie. Tylko wszystkie paczki są wysyłane zbiorowo do centr dystrybucyjnych w Polsce, tam to dopiero pakują i wysyłają do ciebie.
  • Odpowiedz
#aliexpress #chinczyk Mirki od lipca wchodzi cło, jak to będzie wyglądało? Przy płatności od razu doliczy cło czy jak? Kupujecie obecnie większe zapasy? Ja kupuję drobnicę, więc te cło naprawdę podniesie koszty produktów :D
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kiciuk: tak, każdy produkt z osobnym kodem kreskowym będzie doliczana opłata i nie 3 ZŁ ale 3 EURO ;) czyli jak kupujesz 3 cycate dmuchane azjatki ale te same to raz płącisz 3 euro, ale 3 cycate dmuchane azjatki z różnymi kolorami to pewnie inny kod jest więc za każdą dodatkowe 3 euro.
Bardziej mi chodzi w którym momencie ta opłata będzie, jak to teraz wygląda, ktoś tu kupuje za
  • Odpowiedz
, jak rozwiązujecie problem jeśli kupujecie powiedzmy 20 sztuk czegoś i 5 jest uszkodzonych, z-------h? Od dawna już nie ma partial refund


@yebany-spam:

alez jest :) - musisz uzgodnic to ze sprzedawca :) Sprzedawca wysle ci link i tam moze byc partial refund. Tylko uwaga - klikniecie na link, oznacza natychmiastowe zaakceptowanie warunkow, nie ma zadnego ekranu z potwierdzeniem, czy sie na to zgadzasz, czy
  • Odpowiedz
UWAGA!
Kolejny chiński motościek na Pepperze do MINUSOWANIA!
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, miesiąc temu to auto było za 103.900zł, teraz podniósł cenę za 108.900zł bo i tak się sprzeda na Pepperze XD
Gość zrobił sobie z Peppera darmową reklamę a moderacja to toleruje....
Zglaszajcie jako spam i Minusujcie, link poniżej:

https://www.pepper.pl/promocje/nowy-mg-hs-15-t-gdi-excite-o-mocy-170km-2-serwisy-w-cenie-ocacnnw-za-999zl-7lat-gwarancji-2024-1014422
haison-delore - UWAGA!
Kolejny chiński motościek na Pepperze do MINUSOWANIA!
NIE DAJC...

źródło: 1000004410

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny raz chiński spam do MINUSOWANIA i zgłaszania (jedna sztuka) na Pepperze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać motospamer nie daje za wygraną więc co chwilę publikuje swój chiński motoszajs w regularnej cenie, który musi się jakoś wyprzedać. Nieważne że miesiąc temu był za 103.900zł, a dealer podniósł cenę bo i tak się wyprzeda XDDD

https://www.pepper.pl/promocje/nowy-mg-hs-15-t-gdi-excite-o-mocy-170km-2-serwisy-w-cenie-ocacnnw-za-999zl-7lat-gwarancji-2024-1014422

#pepper #motoryzacja #otomoto #
haison-delore - Kolejny raz chiński spam do MINUSOWANIA i zgłaszania (jedna sztuka) n...

źródło: 1000004406

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Gdzieś w połowie 2023 roku robiłem sos słodko kwaśny jak u chińczyka, wyszedł mi genialny pod względem smaku.

Ale niestety gdzieś zgubiłem przepis. Nie mogę nigdzie znaleźć tego przepisu :( Pamiętam, że dawałem jedną papryczkę chilli i (tak na 90%) paprykę + czosnek, bez żadnych imbirów.

Macie
danoneek - Hej,

Gdzieś w połowie 2023 roku robiłem sos słodko kwaśny jak u chińczyka...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chinczyk #kuchniachinska #przepisy

Szukam przepisu na ten jasnomarchwkowo pomaranczowy ktory jest slodki
ewentualnie ten sojowo grzybowy

W barach chinskich trafilem na 3 sosy, sojowo-grzybowy, slodki i slodko ostry, ten ostatni przepus jest latwy do znalezienia w roznych wariantach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach