#anonimowemirkowyznania
Faceci: Baby patrzą tylko na wygląd i umawiają się tylko z chadami!
Też faceci: Cześć obca osobo z tindera, spotkamy się jutro?

O co chodzi z tym proponowaniem spotkań w pierwszych wiadomościach? Czy wy myślicie, że laska będzie poświęcać czas na spotkanie się z KAŻDYM kto do niej napisze? xD To by było fizycznie niemożliwe nawet jakby chciała. Nawet jakby dostawała tylko jedną wiadomość dziennie i z każdym spotykała się tylko
UdanaWykopowiczka: Hipokryzja niebieskich - nowe, nie znałam. Mają pretensje że chcemy wybrać najlepszą partię podczas gdy to oni w większym stopniu patrzą na wygląd, o wiele bardziej niż kobiety, dla których wygląd to tylko jedna ze składowych a dla facetów często jedyne kryterium. Zresztą to logiczne że mając wybór wybieramy najlepszego partnera a nie pierwszego lepszego który się nawinie. Gdyby niebiescy mieli duże powodzenie u kobiet to postępowaliby tak samo, też
WybranaFeministka: >Ja tak proponowałem spotkania, bo wtedy od razu widać czy się dziewczynie podobam czy nie.

A jeśli jej się podobasz zarówno Ty jak i wielu innych? Ma rzucać monetą którego wybrać? xd

Nie mam czasu pisać w nieskończoność

W szczytowym sezonie miałem 2-3 randki dziennie.


Nie masz czasu pisać, ale masz czas na 2-3 randki dziennie xDD Niektórzy po prostu mają swoje życie i nawet jedna randka dziennie jest już
Daily remainder, ze nie jest wazny wasz charakter, liczba punktów iq, zdobyty zawód, umiejętności czy nawet zasób bogactwa. Najwazniejsze sa odpowiednie proporcje waszej szczeki i wysokosc szkieletu. Tutaj juz slynny skrót wywiadu z nadsamcem alfa, o którym marzą wszystkie kobiety https://www.youtube.com/watch?v=BGbtL660XnU
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #p0lka #famemma
Rownouprawnienie, price gap, feminizm, seksizm. Faceci na uprzywilejowanych pozycjach. Czy widzieliscie kobiete ktora pracuje jako:
1. Gornik
2. Smieciarz
3. Hutnik
4. Szklarz
5. Nafciarz
6. Brukarz
7. Murarz
8. Budowlaniec
9. Spawacz
10. Tynkarz
11. Wykonczeniowiec
12. Trener reprezentacji jakiejkolwiek mezczyzn w czymkolwiek
13. Opeartor w sluzbach specjalnych.
14. Elektryk
15. Mechanik

Itd.itp

Oprocz pojedynczych wyjatkow, wynikajacych raczej z kregu z ktorego sie wywodza a nie z wyboru to kobiety nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kiedy mam gorszy humor to przypominam sobie, że istnieją chady/high tier normiki, którzy nie musza nic robić, żeby zainteresować sobą kobietę, wejść z nią w związek czy wyr00chać. Kobiety same do nich zagadują, inicjują, proponują spotkania, wycieczki, naciskają na związek, ślub, dzieci, seks.

A oprócz ich istnieje również banda normików i redpillowców, która nie ma totalnie powodzenia u kobiet. I z tego powodu rezygnują ze swoich pasji, które dają im masę radości
P.....c - Kiedy mam gorszy humor to przypominam sobie, że istnieją chady/high tier no...

źródło: comment_1668453706mbO1WtXl2MRLmaPYIxLAta.jpg

Pobierz
@BlackpillNaCalego: w redpillu chodzi o to, że on może nawet być skuteczny ALE!

- musisz się totalnie wyzbyć szacunku do samego siebie, bo po 5, 10, 15 latach #!$%@?, wydanych 100-200k na diety, ciuchy, kursy pua/redpill, barberów, tatuaże, operacje plastyczne i przeszczep zakoli i dopiero wtedy masz dostęp do lasek, które ruchali OSKARKI 20-25 po prostu będąc sobą. Bez wysiłku, bez starań, po prostu życie.

Myślicie, ze każdy oskarek #!$%@? nad
Nie mam siły do mojej różowej xD

Krucho u nas ostatnio z kasą, a ta wybrzydza, że praca jedna nie fajna bo szef taki i taki, znalazła drugą, znowu szef taki i taki, nie taki jakby chciała.

Zamiast przeboleć to i zarobić na remont tyle ile trzeba, to wybrzydza, tłumaczy to jakąś depresją na zawołanie, by mieć wytłumaczenie, że to wina innych a tak naprawdę to nie chce jej się pracować.

No
Król przegrywu

* * *

Dziś bardziej na wesoło - pewnie wielu z nas utożsamia się z częścią tej bajki, więc może być trochę sentymentalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#harlekinydlaprzegrywow

* * *

Dziś jest ten dzień! Dziś na przerwie przed ostatnią lekcją zagadam do mojej największej miłości – Karoliny z 2c. Co prawda nie wie, że ją kocham… Nawet nie wie, że istnieję, jednak dziś wszystko się

Kolejne

  • Coś wesołego 34.4% (11)
  • Coś smutnego 31.3% (10)
  • Coś strasznego 34.4% (11)

Oddanych głosów: 32

Wiecie czego nie mając wystarczającego kontaktu z kobietami możecie nie wiedzieć o beciakach?
To że różowe oburzają się jak chłop ma jakieś standardy i granice to wiadomo, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę jak surowe granice #nofap potrafią stosować baby wobec chłopów xD

Facet powie, że nie chciałby dziewczyny, która miała ONSy i FWB z obcymi typami to różowe się zbulwersują co go obchodzi z kim jego własna laska się ruchała, bo
Bananek2 - Wiecie czego nie mając wystarczającego kontaktu z kobietami możecie nie wi...

źródło: comment_1668437058HGnMS91GOt1NHV2Xw8UATP.jpg

Pobierz
Nie mam siły do mojej różowej xD

Krucho u nas ostatnio z kasą, a ta wybrzydza, że praca jedna nie fajna bo szef taki i taki, znalazła drugą, znowu szef taki i taki, nie taki jakby chciała.

Zamiast przeboleć to i zarobić na remont tyle ile trzeba, to wybrzydza, tłumaczy to jakąś depresją na zawołanie, by mieć wytłumaczenie, że to wina innych a tak naprawdę to nie chce jej się pracować.

No
Ej zobaczcie jaki fajny widok jak się ścierają redpillowcy i feministki, czyli wzajemne, skopiowane, sklonowane ideologie, lustrzane odbicia - jedna dla facetów szczucie na kobiety, druga dla kobiet szczucie na facetów

Film + komentarz

Co do filmu to ja bym dodał jeszcze 3 metodę to znaczy sugerowanie każdemu terapii

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka #terapia
P.....c - Ej zobaczcie jaki fajny widok jak się ścierają redpillowcy i feministki, cz...
Tam może i są porady w stylu jak uważać, żeby cie baba nie zrobiła na szaro - ale nie ma nic w stylu "nienawidź kobiet bo są kobietami "


@Roman_Polanski: ale to nie o to chodzi. W redpillu chodzi o to, że kobieta ma być zdana na łaskę faceta, on ma dbać o swoją kasę i powiedzmy ona zachodzi w ciąże i nie pracuje, on po jakimś czasie zmienia laske na