Podzielcie się swoimi dokładnymi spostrzeżeniami w komentarzach
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

Jak myślicie co imponuje kobietom bardziej i co jest prostsze do wypracowania/osiągnięcia???

  • Wygląd (Jest łatwy do osiągnięcia) 9.4% (10)
  • Wygląd (Jest trudny do osiągnięcia) 52.8% (56)
  • Kariera zawodowa (Jest trudna do osiągnięcia) 31.1% (33)
  • Kariera zawodowa (Jest łatwa do osiągnięcia) 6.6% (7)

Oddanych głosów: 106

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znalezienie kogoś chętnego na s--s jest proste jak splunięcie. To nie stanowi żadnego wyzwania. Tylko że to jest niezwykle płytkie i głupie.

Prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie sobie wartościowego, szczerego przyjaciela, któremu można zaufać i na którym można polegać. Znalezienie kogoś, kto zrozumie, pomoże i nie będzie oceniał wartości drugiego człowieka na podstawie wyglądu czy zarobków.

To jest we współczesnych czasach praktycznie niewykonalne.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #depresja #
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwym wyzwaniem jest znalezienie sobie wartościowego, szczerego przyjaciela, któremu można zaufać i na którym można polegać. Znalezienie kogoś, kto zrozumie, pomoże i nie będzie oceniał wartości drugiego człowieka na podstawie wyglądu czy zarobków.


@AlienFromWenus: Przerabiałem takie "przyjaźnie" z kobietami. Nóż w plecy albo urwanie kontaktu za każdym je***ym razem. Ha tfu na to. Podziękuję.
  • Odpowiedz
: akurat chciałabym bogatego mężczyznę, lecz musiałabym go kochac. Chciałabym by zapewnił mi dobrostan i wtedy bym mogła wspólnie z nim zwiedzać swiat…


@kricalke: XDDDD Nie wiem czy wiesz ale kasa się bierze z z-----------a 24/7 a nie ze zwiedzania świata. To czego chcesz nie istnieje. A jeśli już jakimś cudem chłopu się trafi taki dobrobyt że może sobie jeździć po świecie a kasa sama wpada to powiedz mi na
  • Odpowiedz
Empatia względem mężczyzn w XXI wieku to mem.

Kolejny temat, gdzie facet po 50 latach zostaje uniewinniony od zarzutu gwałtu.
50 lat stygmatyzacji społecznej, wykluczenia, niejednokrotnie sytuacji które mogły skończyć się samosądem.
Do tego 7 lat więzienia za właśnie ten rzekomy g---t.

Komentarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#carrioner #youtube #twitch #famemma #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow Boomer time, samica z wąsem totalnie odleciała tym razem. Chłop patrzy przez swój pryzmat na świat próbując wmówić wszystkim dookoła, że tak życie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra Carrioner to, że ty masz problem żeby nawiązać szczere długoterminowe relacje z kimś to nie znaczy, że wszyscy tak mają, ale
Cztero0404 - #carrioner #youtube #twitch #famemma #logikarozowychpaskow #logikaniebie...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: gość jest przerażający a jeszcze bardziej chore jest jego community xd dla nich mówienie że zakopie psa albo zrobi mu krzywde jest normalne i nic zlego nie robi xdd dziwie sie ze nie wzielo go jeszcze royal division albo prime, ten gosciu ma przeciąg w głowie
  • Odpowiedz
Czy popularny "stres" jest tym samym czym "adrenalina"? Ludzie którzy szukają adrenalinki w róznych sportach ekstremalnych albo seksie tak naprawdę szukają stresu? Czy to nie jest tak, że jest to ta sama reakcja na poziomie fizjologicznym a różnica to tylko zależna jest od postrzegania danego człowieka?

#biochemia #chemia #psychologia #pytanie #medycyna #filozofia #dieta #stres #sport
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoninaBeZiomeczka: Nie, to bardzo duże uproszczenie. Adrenalina wydziela się w sytuacjach stresowych, ale nie zawsze i nie o to chodzi. Stres jako zespół wielu czynników ma raczej nieprzyjemne działanie. Skok adrenaliny w sytuacji niebezpiecznej to coś zupełnie innego, taki wystrzał, który można porównać chyba tylko z działaniem niektórych narkotyków.
  • Odpowiedz
czy ktoś mi może wytłumaczyć jedna rzecz i logikę za tym idącą?
Dlaczego najtańsze i najstarsze gruzy jakimi ludzie jeżdża, kompletnie bezwartościowe, do kupienia za grosze czy kieszonkowe są pozabezpieczane jak p------e, typu blokady kierownicy, kamerki z własnymi akumulatorami i podczerwienią, dodatkowe alarmy etc.
No kto się pokusi na szrot za 500 zł czy nawet 3000 zł?
Żaden złodziej takiego gówna nie tknie, ludzie przyzwoici nie kradna, ci bogaci nawet dla dreszczyku
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zakochałem się we własnym wyobrażeniu o koleżance z pracy.

Tak, dobrze słyszycie xD nie w samej koleżance - owszem, to ładna dziewczyna, która pracuje u nas od niedawna. Ma ładny głos i bardzo zmysłowe ruchy, ale w sumie to tyle dobrego. Niestety głupia galareta w mojej czaszce zbudowała wokół tego obraz jakiegoś anioła. Który nie istnieje bo wystarczy, że się spotkamy żebym zauważył, że rysy jakieś kanciaste, figura nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Skorzystaj z usług silnej woli, racjonalnie ustal negatywy i oceń bezsens sytuacji dla waszych rodzin. Jak wytrzymasz jakiś czas to ocenisz że to głupia pipa była i byś bezsensownie się zaangażował.
Czas niestety degraduje emocje i weryfikuje postawy.
  • Odpowiedz
Wystarczy jedno zdjęcie ładnej kobiety, a mężczyźni od razu zaczną się pytać "kto to taki, dla kolegi pytam". Po co i tak nigdy się jej nie pozna osobiście. Idąc do Żabki mija się codzienni kilkanaście ładnych kobiet co jest niby wyjątkowego w ładnej kobiecie. Po co to nakręcanie się niekończącym się syceniem zmysłu wzroku? To mężczyźni sami siebie unieszczęśliwiają nakręcając nienaturalnie mocno swoje pożądanie keksualne. Fiksacja na pojedynczych kobietach, mentalność snajpera.

Mężczyźni
N.....n - Wystarczy jedno zdjęcie ładnej kobiety, a mężczyźni od razu zaczną się pyta...

źródło: xY2hcHLVBMRE3dTjYzhyPmRqM200UHqj

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takJakLubimy: Raczej głupie socialmedia i różowe gazetki z patotinderem na czele, spytaj się starszych ludzi, czy kiedyś był taki syf. Co ciekawe kobiety były szczęśliwsze, dopóki "tinderowa-feministyczna" woda sodowa nie uderzyła im do głowy i nie nabiła ich ego i już po prostu, nie potrafią być szczęśliwe z normalnym facetem.
  • Odpowiedz
Czy kogokolwiek jeszcze dziwi, że w przypadku kobiet bycie SAMOTNĄ SINGIELKĄ oznacza nieograniczone intymne kontakty z wieloma osobami?
A bycie w związku zazwyczaj chociaż nie zawsze oznacza, że musi ograniczać się do jednego. Przeciętna dziewczyna w związku jest bardziej samotna niż będąc singielką, bo będąc singielką może korzystać z haremu orbiterów i podrywaczy, a do tego dochodzą jeszcze bi koleżanki.
Język powinien ulec zmianie i kobiety w związkach powinno nazywać się SINGIELKAMI,
Bananek2 - Czy kogokolwiek jeszcze dziwi, że w przypadku kobiet bycie SAMOTNĄ SINGIEL...

źródło: IMG_7944

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebiescy tak mają, sami nie wiedzą czego chcą.

- Różowe mają jakieś swoje tzw babskie zachowania i zainteresowania? Nie znają się na motoryzacji? Potrafią się o coś obrazić/każą się domyślić? Chcą być wysłuchane a nie pouczane? Przejmują się niektórymi "błahymi" problemami? Nudzą je programy historyczne? Lubią/nie lubią czegoś? Potrafią zmienić zdanie? Dużo trajkoczą? Potrzebują emocji w związku? "Hurr durr baby są poebane, nie ma sensu się z nimi wiązać! Są głupie, nudne, nielogiczne
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajoma, która nie chce być w #zwiazek ze mną, bo nie jest gotowa itp., zawsze pyta z kim piszę jak jest obok i wypomina mi, że z kimś tam poszedłem na wesele a nie z nią xd (akurat wtedy był czas, że wróciła do byłego), ale nie wypomina mi tego bezpośrednio, bo mówi że ją to nie interesuje, tylko przy rodzinie mojej tak mówi, że z jakimiś jeżdżę tu i

Czekać na nią czy uciekać?

  • Czekaj, ogarnie się 4.7% (50)
  • Uciekaj, pojebane 81.4% (875)
  • HEH NIE WIEM 14.0% (150)

Oddanych głosów: 1075

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach