@Pesa_elf: Zależy co rozumiesz przez oszukiwanie. Jak przez całe życie wpajali ci, że szczupła laska jest super, to to ci się wydaje. Jakby ci wpajali, że atrakcyjna jest długa szyja, albo zdeformowane przez buty stopy, to to by ci się podobało.

Naturalnie mężczyźnie podobają się cechy świadczące o płodności, o możliwości rodzeniu dzieci i opiekowaniu się nad nimi. Szczupła laska ma tylko wielkie bimbały z naturalnego piękna.

Więc jest to
  • Odpowiedz
@omgemil: typowy wykopek. Tak dużo ich tu siedzi, że tak określam taki typ osoby. Sfrustrowana, głosząca "wielką mądrość", patrząca na kobiety jako gorszy sort lub też jedynie jako obiekt do zaspokajania potrzeb.
Nawet nie ma sensu z takimi nawiązywać jakiejkolwiek konwersacji.
  • Odpowiedz
@quescik1: Ja wczoraj usłyszałem "TY J----Y DEBILU!", gdy zadowolony pobiegłem do Thorusa pochwalić się, że załatwiłem sprawę z Mordragiem.
Wziąłem tego questa parę dni wcześniej i zapomniałem, że miałem nie mówić, że to Thorus mnie przysłał.
  • Odpowiedz
Moi drodzy MĘŻCZYŹNI NIE PRAWICZKI, po ilu latach związku z jedną kobietą zaczyna was nudzić peklowanie z nią? A może nigdy się nie nudzi? Proszę o postawienie swoich TEZ

#s--s #zwiazki #zwiazki #s-x #peklowanie #milosc #psychologia #cimcirimci #milosc #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepasku

Czy seks z jedną kobietą się nudzi?

  • Nie 18.7% (20)
  • Tak, po 2 latach jak mija zauroczenie 32.7% (35)
  • Tak, po wieeeeelu latach 7.5% (8)
  • Dopóki dba o siebie i jest urozmaicenie to nie 41.1% (44)

Oddanych głosów: 107

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien mirek wrzucił to swoje zdjęcie z informacją w stylu, że mu niewygodnie i że nie wyglada to dobrze. Miał rację:
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
kankes - Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien...

źródło: chuop

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Gdzie są wszyscy chadowie?
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?

#blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: A ja widzę tylko chadów i oskariat z pełną rozpiętośćią wyglądową kobiet. Gdzie wy widzicie tych brzydali co za rękę chodzą. Brzydale z domu nie wychodzą, a na pewno nie do galerii i na miasto.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo chady robią profile na SM i laski do niech wpadają na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugi dzień beciaki biora te laski do galerii bo inaczej foch i właśnie dlatego ich tyle widzisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
W Internecie grzeją temat “urlopu menstruacyjnego”. W międzyczasie za naszą zachodnią granicą ten problem nawet by nie powstał bo zwolnienie od lekarza jest wymagane dopiero po 3 dniach nieobecności. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

#dyskryminacjamezczyzn
#dyskryminacjakobiet
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow

L4 dopiero jeśli choroba trwa dłużej niż 3 dni kalendarzowe

  • Jeszcze jak 46.9% (15)
  • Nope 53.1% (17)

Oddanych głosów: 32

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bejro: fajnie, podoba mi się to rozwiązanie bo jako pracownik nie musisz się przejmować że się nie dostaniesz do rodzinnego bo wszystkie miejsca zajęte 2 minuty po otwarciu przychodni(ciekawe dlaczego hmm xddddd) a jak pójdziesz dziej później to nie wiesz czy ci łaskawie wystawi l4 na dzień w tył xD
  • Odpowiedz
Mój kolega co ma ukrainkę pojechał właśnie specjalnie na ukraine (ryzykując swoje życie) bo UWAGA UWAGA, ta ukrainka chce zobaczyć swoją koleżankę, bo dawno się nie widziały...
Ludzie, no szanujcie się...
Jak można być takim beciakem? Dorosła kobita, mogłaby sama pojechać, to nie, on ją musi zawieźć...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ukraina #tinder
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak zaprosić dziewczynę z pracy na kawę?
W dużym skrócie zauważyłem w pracy fajną dziewczynę i chciałbym ją zaprosić.
Problem jest taki że jest na drugim końcu zakładu. Raz na dzień może tamtędy przechodzę i nie zawsze ma czas więc wszelakie pogawędki raczej mało wchodzą w grę.
Więc musze wylecieć z prostym zaproszeniem ale jakoś k nie mogę. Jakoś dziwne mi sie to wydaje albo staram sobie ułożyć w to w głowie
mirko_anonim - ✨️ Jak zaprosić dziewczynę z pracy na kawę? Ⓘ
W dużym skrócie zauważył...

źródło: FuLVE_CWAAAYIg3

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Pokolenie najsłabszych mężczyzn?
Prawda jest taka że mamy pokolenie najsłabszych mężczyzn od wieków. Ja wiem że niektórzy lubią chwalić się "hehe bo my w przeciwieństwie do kobiet zbudowaliśmy tę cywilizacje" ale co z tego skoro to było tysiące lat temu i inny typ mężczyzn co teraz a nie wy. Mieliśmy generacje chłopów w rurkach, teraz mamy płaczków #przegryw #blackpill którzy nie chcą uczestniczyć w tym życiu bo
mirkoanonim - ✨️ Pokolenie najsłabszych mężczyzn? Ⓘ
Prawda jest taka że mamy pokoleni...

źródło: hi9swj53f26h1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: każdy płacz to manipulacja żeby coś osiągnąć, o ile niemowlę nie może inaczej komunikować swoich potrzeb i musi być egoistyczne bo by nie przeżyło, to połowa społeczeństwa wyrasta z tego a druga połowa jednak nie. Tak jestem spaczony że prawie każdy płacz kobiety traktuję z góry jako manipulację.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Co do płaczu na zawołanie to mi się przypomniało jak w liceum, na lekcji j. polskiego, jak się jedna dziewczyna dowiedziała, że nie udało jej się poprawić sprawdzianu (nawet się zbytnio nie uczyła do niego) i co za tym idzie nie zaliczy tego przedmiotu to się rozpłakała w klasie. J. polskiego uczyła kobieta więc się na ten płacz nie nabrała i podtrzymała swoją decyzję.
  • Odpowiedz
Mirki pomóżcie, bo nie wiem już co mam robić z żoną. Chętnie bym się rozwiódł, ale dzieci kocham.

Myślałem, że stara baba 35 lat z pracą i dziećmi już powinna być w miarę dojrzała, ale im dalej w las, tym coraz bardziej sobie z tym wszystkim nie radzę.

Non stop narzekania, na to, na tamto. Staram się, pracuję, dobrze zarabiam, pomagam w domu, zajmuje się dziećmi - i tak wiecznie coś nie tak.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niezaprzeczalny:

Chyba trochę przesadzasz

Świat a ludzie (używany też w formie świat i ludzie) to frazeologizm mówiący o tym, że czegoś jest wystarczająco dużo lub nawet za dużo. Wyrażenie to (w postaci ze spójnikiem i) rejestruje Inny słownik języka polskiego PWN pod red. M. Bańki (Warszawa 2000, t. II, s. 792). Zastanawiająca jest motywacja tego powiedzenia – zapewne powstało ono w wyniku wyobrażenia świata i ogółu ludzkości jako zbiorów, które
  • Odpowiedz