Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@omgemil: typowy wykopek. Tak dużo ich tu siedzi, że tak określam taki typ osoby. Sfrustrowana, głosząca "wielką mądrość", patrząca na kobiety jako gorszy sort lub też jedynie jako obiekt do zaspokajania potrzeb.
Nawet nie ma sensu z takimi nawiązywać jakiejkolwiek konwersacji.
Nawet nie ma sensu z takimi nawiązywać jakiejkolwiek konwersacji.
32
Rosja werbuje nastolatki do otruwania ukraińskich żołnierzy.

Rosja rzekomo werbuje młode Ukrainki, w tym nastolatki, do przeprowadzania zamachów na żołnierzy w ramach operacji typu honeypot poinformował szef ukraińskiej policji.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 26
@p3sman: Lepiej usłyszeć, że jest się wrzodem niż, że "Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno"
@quescik1: Ja wczoraj usłyszałem "TY J----Y DEBILU!", gdy zadowolony pobiegłem do Thorusa pochwalić się, że załatwiłem sprawę z Mordragiem.
Wziąłem tego questa parę dni wcześniej i zapomniałem, że miałem nie mówić, że to Thorus mnie przysłał.
Wziąłem tego questa parę dni wcześniej i zapomniałem, że miałem nie mówić, że to Thorus mnie przysłał.
Moi drodzy MĘŻCZYŹNI NIE PRAWICZKI, po ilu latach związku z jedną kobietą zaczyna was nudzić peklowanie z nią? A może nigdy się nie nudzi? Proszę o postawienie swoich TEZ
#s--s #zwiazki #zwiazki #s-x #peklowanie #milosc #psychologia #cimcirimci #milosc #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepasku
#s--s #zwiazki #zwiazki #s-x #peklowanie #milosc #psychologia #cimcirimci #milosc #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepasku
Czy seks z jedną kobietą się nudzi?
- Nie 18.7% (20)
- Tak, po 2 latach jak mija zauroczenie 32.7% (35)
- Tak, po wieeeeelu latach 7.5% (8)
- Dopóki dba o siebie i jest urozmaicenie to nie 41.1% (44)
@costusmierdzi nudzi się jak jest robiony od niechcenia, "kłoda", zbliżenie raz na miesiąc, dwa.
@costusmierdzi: na poziomie biologii, to bardzo szybko (Coolidge effect), trzeba w to włożyć rozum i wysiłek żeby potrwało długo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@costusmierdzi a gdzie odpowiedz chłop z chłopem?
- 2
@adisoniusz: kurka wodna nie pamiętam już tych wszystkich konfiguracji, zaraz wstawię następną ankietę badawczą o anomaliach
- 2
Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien mirek wrzucił to swoje zdjęcie z informacją w stylu, że mu niewygodnie i że nie wyglada to dobrze. Miał rację:
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
źródło: chuop
Pobierz- 15
✨️ Gdzie są wszyscy chadowie? Ⓘ
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?
#blackpill
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?
#blackpill
@mirko_anonim: A ja widzę tylko chadów i oskariat z pełną rozpiętośćią wyglądową kobiet. Gdzie wy widzicie tych brzydali co za rękę chodzą. Brzydale z domu nie wychodzą, a na pewno nie do galerii i na miasto.
@mirko_anonim: bo chady robią profile na SM i laski do niech wpadają na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugi dzień beciaki biora te laski do galerii bo inaczej foch i właśnie dlatego ich tyle widzisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W Internecie grzeją temat “urlopu menstruacyjnego”. W międzyczasie za naszą zachodnią granicą ten problem nawet by nie powstał bo zwolnienie od lekarza jest wymagane dopiero po 3 dniach nieobecności. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
#dyskryminacjamezczyzn
#dyskryminacjakobiet
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#dyskryminacjamezczyzn
#dyskryminacjakobiet
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
L4 dopiero jeśli choroba trwa dłużej niż 3 dni kalendarzowe
- Jeszcze jak 46.9% (15)
- Nope 53.1% (17)
@monsterek443: U mnie normalnie tak mam, właśnie inspirowane modelem z zachodu.
- 2
@Bejro: fajnie, podoba mi się to rozwiązanie bo jako pracownik nie musisz się przejmować że się nie dostaniesz do rodzinnego bo wszystkie miejsca zajęte 2 minuty po otwarciu przychodni(ciekawe dlaczego hmm xddddd) a jak pójdziesz dziej później to nie wiesz czy ci łaskawie wystawi l4 na dzień w tył xD
- 3
Dlatego nie ufam kobietom z prostymi grzywkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heheszki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
#heheszki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
źródło: temp_file2524832422761523639
PobierzMój kolega co ma ukrainkę pojechał właśnie specjalnie na ukraine (ryzykując swoje życie) bo UWAGA UWAGA, ta ukrainka chce zobaczyć swoją koleżankę, bo dawno się nie widziały...
Ludzie, no szanujcie się...
Jak można być takim beciakem? Dorosła kobita, mogłaby sama pojechać, to nie, on ją musi zawieźć...
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ukraina #tinder
Ludzie, no szanujcie się...
Jak można być takim beciakem? Dorosła kobita, mogłaby sama pojechać, to nie, on ją musi zawieźć...
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ukraina #tinder
@4mmc-enjoyer: ja byłem z moją w Zaporożu w lutym zeszłego roku, jeszcze sobie 3 zęby zrobiłem za 5 stów ¯\(ツ)/¯
✨️ Jak zaprosić dziewczynę z pracy na kawę? Ⓘ
W dużym skrócie zauważyłem w pracy fajną dziewczynę i chciałbym ją zaprosić.
Problem jest taki że jest na drugim końcu zakładu. Raz na dzień może tamtędy przechodzę i nie zawsze ma czas więc wszelakie pogawędki raczej mało wchodzą w grę.
Więc musze wylecieć z prostym zaproszeniem ale jakoś k nie mogę. Jakoś dziwne mi sie to wydaje albo staram sobie ułożyć w to w głowie
W dużym skrócie zauważyłem w pracy fajną dziewczynę i chciałbym ją zaprosić.
Problem jest taki że jest na drugim końcu zakładu. Raz na dzień może tamtędy przechodzę i nie zawsze ma czas więc wszelakie pogawędki raczej mało wchodzą w grę.
Więc musze wylecieć z prostym zaproszeniem ale jakoś k nie mogę. Jakoś dziwne mi sie to wydaje albo staram sobie ułożyć w to w głowie
źródło: FuLVE_CWAAAYIg3
Pobierz@mirko_anonim: nie rób tego
Często faceci mylą życzliwość z zainteresowaniem
Jak wam nie wyjdzie będą kwasy
Często faceci mylą życzliwość z zainteresowaniem
Jak wam nie wyjdzie będą kwasy
Jak jesteś szeregowym pracownikiem to xD może jakbyś był kieras
Czy kobiety powinny miec zakaz uzywania wykopu?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bluepill #blackpill #redpill
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bluepill #blackpill #redpill
Rozowe paski na wykopie
- Usunac z wykopu 73.9% (51)
- Zostawic 26.1% (18)
@sosiwoczostkowe: Patrząc po Instagramie/TikToku to powinny mieć zakaz używania internetu.
źródło: 1000069137
Pobierz✨️ Pokolenie najsłabszych mężczyzn? Ⓘ
Prawda jest taka że mamy pokolenie najsłabszych mężczyzn od wieków. Ja wiem że niektórzy lubią chwalić się "hehe bo my w przeciwieństwie do kobiet zbudowaliśmy tę cywilizacje" ale co z tego skoro to było tysiące lat temu i inny typ mężczyzn co teraz a nie wy. Mieliśmy generacje chłopów w rurkach, teraz mamy płaczków #przegryw #blackpill którzy nie chcą uczestniczyć w tym życiu bo
Prawda jest taka że mamy pokolenie najsłabszych mężczyzn od wieków. Ja wiem że niektórzy lubią chwalić się "hehe bo my w przeciwieństwie do kobiet zbudowaliśmy tę cywilizacje" ale co z tego skoro to było tysiące lat temu i inny typ mężczyzn co teraz a nie wy. Mieliśmy generacje chłopów w rurkach, teraz mamy płaczków #przegryw #blackpill którzy nie chcą uczestniczyć w tym życiu bo
źródło: hi9swj53f26h1
Pobierz@mirko_anonim: Jeden z najgłupszych memów, które stworzono.
teraz mamy płaczków #przegryw #blackpill którzy nie chcą uczestniczyć w tym życiu bo nie urodzili się jak z obrazka
@mirko_anonim: Dokładnie faceciku, staraj się 10 razy bardziej niż twój dziadek żeby dostać 10 razy gorszą kobietę od twojej babci, no już, dalej, pajacuj, przepalaj kasę u barbera, grinduj...
- 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamil-tika: każdy płacz to manipulacja żeby coś osiągnąć, o ile niemowlę nie może inaczej komunikować swoich potrzeb i musi być egoistyczne bo by nie przeżyło, to połowa społeczeństwa wyrasta z tego a druga połowa jednak nie. Tak jestem spaczony że prawie każdy płacz kobiety traktuję z góry jako manipulację.
@kamil-tika: Co do płaczu na zawołanie to mi się przypomniało jak w liceum, na lekcji j. polskiego, jak się jedna dziewczyna dowiedziała, że nie udało jej się poprawić sprawdzianu (nawet się zbytnio nie uczyła do niego) i co za tym idzie nie zaliczy tego przedmiotu to się rozpłakała w klasie. J. polskiego uczyła kobieta więc się na ten płacz nie nabrała i podtrzymała swoją decyzję.
13
Przeciętne doświadczenie na apkach randkowych

Postanowiłem ukuć lepszą wersję obiegowego mema, który nawiązuje do obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym. Brutalnie przejaskrawione? Nie sądzę, i raczej nie jestem w tym sam. Kobieta NIE MUSI wyglądać dobrze, żeby mieć bogate grono adoratorów. Jeżeli ktoś jest przekonany że tylko za tymi ładnym
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki pomóżcie, bo nie wiem już co mam robić z żoną. Chętnie bym się rozwiódł, ale dzieci kocham.
Myślałem, że stara baba 35 lat z pracą i dziećmi już powinna być w miarę dojrzała, ale im dalej w las, tym coraz bardziej sobie z tym wszystkim nie radzę.
Non stop narzekania, na to, na tamto. Staram się, pracuję, dobrze zarabiam, pomagam w domu, zajmuje się dziećmi - i tak wiecznie coś nie tak.
Myślałem, że stara baba 35 lat z pracą i dziećmi już powinna być w miarę dojrzała, ale im dalej w las, tym coraz bardziej sobie z tym wszystkim nie radzę.
Non stop narzekania, na to, na tamto. Staram się, pracuję, dobrze zarabiam, pomagam w domu, zajmuje się dziećmi - i tak wiecznie coś nie tak.
@Niezaprzeczalny:
Chyba trochę przesadzasz
Chyba trochę przesadzasz
Świat a ludzie (używany też w formie świat i ludzie) to frazeologizm mówiący o tym, że czegoś jest wystarczająco dużo lub nawet za dużo. Wyrażenie to (w postaci ze spójnikiem i) rejestruje Inny słownik języka polskiego PWN pod red. M. Bańki (Warszawa 2000, t. II, s. 792). Zastanawiająca jest motywacja tego powiedzenia – zapewne powstało ono w wyniku wyobrażenia świata i ogółu ludzkości jako zbiorów, które
@Niezaprzeczalny: Od bierdolta się od nas i naszego "świat i ludzie" i od nas XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@music_has_the_right_to_children: białorycerzyk co 3 godziny myślał nad wpisem XDD, idź jej szukać.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

































Nie ma się co oszukiwać nie ma co być desperatem
#gownowpis #grubaimanlet #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #przegryw #tinder #badoo
Naturalnie mężczyźnie podobają się cechy świadczące o płodności, o możliwości rodzeniu dzieci i opiekowaniu się nad nimi. Szczupła laska ma tylko wielkie bimbały z naturalnego piękna.
Więc jest to