via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarianoaItaliano: A ja bym brał. 35 funtów to nie pieniądze, do tego ten brand Lidla ma chyba 3 lata gwarancji, a Lidl (zwłaszcza w UK) nie bawi się w żadne naprawy czy nieuznawanie reklamacji, tylko wymienia towar od strzała lub zwraca kasę. Gdybym chciał zobaczyć czy spasuje mi taki kolorowy sprzęt to na pewno nie kupowałbym Razera, tylko coś tańszego - jeśli Ci się spodoba to kiedyś pomyślisz o czymś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z własnego doświadczenia polecam, ogólnie praca do łatwych na pewno nie należy, raczej nie nastawiałabym się na to że będzie lekko (pracownik sklepu robi wszystko, siedzi na kasie, rozkłada towar, ma też obszar odpieku) jeżeli są chęci i dobre nastawienie to na pewno będzie to zauważone, zawsze jest szansa awansu i jak załoga ok to przyjemnie się pracuje, jestem już ponad dwa lata po roku awans na kierownika i kasa też całkiem
  • Odpowiedz
A propos tego wpisu.
Wygląda na to, że Lidl łamie prawo ograniczając moje opcje w ramach rękojmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na infolinii powiedzieli, że każda reklamacja z rękojmi kończy się zwrotem pieniędzy i nie mają nawet możliwości zrobić wymiany. Napisałem już na znalezionego na stronie UOKIK maila porady@dlakonsumentow.pl, czekam na odpowiedź. Można gdzieś jeszcze się kontaktować w takiej sprawie? Bo to jest mail Fundacji Konsumentów, z tego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zresztą jeśli tobie i @Matpiotr się wydaje, że wystarczy odesłać produkt z jasnym żądaniem w ramach rękojmi, to odsyłam tutaj.


@mainecoompf: a co ma ten artykuł do rzeczy? On nie mówi o przypadkach wadliwości produktu, tylko kiedy chcesz wymienić "bo tak". To są zupełnie inne zasady, roszczenia w przypadku wad określa KC, w tym wymianę, wymianę dobrowolną to mogą sobie regulować jak chce.

Regulamin wygląda jak wygląda, bo jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecejszatana666: niestety nie pomogę, bo poszedłem w łatwiejszą opcję - zerwałem się o 5:30 w nocy i kupiłem stacjonarnie na promocji, a tamten odesłałem. Odpowiedź z UOKiK-u była bezużyteczna, po prostu napisali to co sam wiedziałem bez choćby podstawy prawnej, z której to wynika i na którą mógłbym się powołać w korespondencji z Lidlem.
Z drugiej strony jeśli macie ten sam problem z ekranem, to informuję, że one tak po
  • Odpowiedz
@klacz34: Mniej patrz na firmę, a więcej na nazwę produktu. Tuńczyk jednolity to jakby jeden kawałek wycięty z ryby, kawałki to małe kawałki a rozdrobniony to chyba jakieś resztki zeskrobane z ości i szkieletu.
  • Odpowiedz
ale skislem XD jest to prawdziwa opinia z #lidl #logikarozowychpaskow

Jestem w 3 miesiącu CIĄZY , stałam w długiej kolejce , NIKT nawet nie zapytał z obsługi czy jest jakaś pani w ciąży , obok z drugiej strony też dziewczyna z brzuchem tylko większym , NIC ZERO REAKCJI KASJEREK . Taki sklep i taki WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może coś do puszek się pojawi, czy nie ma co liczyć bo zbyt skomplikowane dla zwykłych wyjadaczy?


@trzy_razy_rzezucha: patrząc na niemiecką stronę lidla gdzie ta oferta jest o wiele bogatsza to są spore szanse, że i w Polsce te produkty się pojawią. Mają jakieś moduły dopuszkowe, włączniki, głowice termostatyczne na grzejnik, kamery etc

No fajnie a jak będzie z kompatybilnością takiej sieci z innymi urządzeniami standardu zigbee. np xiaomi


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiem tak, fujka xd

Zasugerowałem się tym, że było go mało w porównaniu do tego czerwonego i moim tokiem rozumowania wysnułem, że skoro mało, to ludzie biorą, a jak biorą to znaczy, że dobre xd

I co ja mam teraz zrobić z całym słoiczkiem tego paskudztwa? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#lidl czemu sprzedajecie ten syf xd #chipsy #zalesie #jedzenie
Anty_Chryst - Powiem tak, fujka xd

Zasugerowałem się tym, że było go mało w porównan...

źródło: comment_1606078993TonDzfPW5ymB9CCwVC0fHZ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Notka na później.
1) Samoobsługowa kasa w Lidlu: aby skasować zgrzewkę wody należy wziąć skaner ręczny i odbić kod na pojedyńczej butelce. Następnie nacisnąć 6 i Potwierdź, po czym przełożyć zgrzewkę do kosza.
2) Samoobsługowa kasa w Biedronce: należy wybrać Wyszukaj na kasie i wprowadzić trzycyfrowy numer ze zgrzewki. Przełożyć zgrzewkę do koszyka. Nabite zostanie 6 butelek.

W Lidlu nie odbijaj kodów z całych zgrzewek! Nie zadziałają.
#zakupy #lidl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy kasy samoobsługowe w #lidl przyjmują gotówkę? Mam dużo dziadostwa typu 10 - 20 gr do spożytkowania.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki z #prawo i #prawokonsumenckie, czy sprzedawca może oddać pieniądze, mimo że ja w ramach rękojmi żądam wymiany produktu na nowy, a ten nie został wycofany z rynku?
Towar wadliwy, kupiony na promocji i jest dostępny albo będzie za chwilę (#lidlomix), tylko że już drożej. Jak mi oddadzą pieniądze (co zamierzają zrobić, ignorując zupełnie, że chcę wymiany) to dla mnie to nie jest satysfakcjonujące,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mainecoompf: Jak Mirku kupowałeś towar jako konsument, to masz prawo żądać wymiany produktu na nowy. W ramach rękojmi oczywiście. Musisz im tylko wyraźnie napisać, że domagasz się tego z tytułu rękojmi zgodnie z art. 560 paragrafem 2 Kodeksu Cywilnego.

Jako konsument jesteś w Polsce na niesamowicie uprzywilejowanej pozycji w stosunku do sprzedawcy.
  • Odpowiedz
@MH_00: do kogo można się zgłaszać o pomoc w takich sprawach? Bo napisałem na porady@dlakonsumentow.pl, adres ze strony UOKIK-u, ale obsługiwany przez Fundację Konsumentów, nie wiem czy to wystarczy do walki, która się szykuje.


@mainecoompf: UOKiK powinien wystarczyć.
  • Odpowiedz