Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Plusujcie kasę samoobsługowa w Lidlu. #lidl
źródło: comment_1605956458U2eb27D3JqHxkD53Rgh0qJ.jpg
Pobierz- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jest tu ktoś posiadający Monsieur Cuisine Connect, tzw. lidlomix? Do mnie dzisiaj przyszedł i mam wątpliwości co do ekranu dotykowego. Środek wydaje się działać bez zarzutu, ale ikony na górze i dole (chyba głównie te górne) raz łapią, raz nie. Też tak macie? Nie wiem czy reklamować, czy się przyzwyczaić, ale skłaniam się ku temu pierwszemu...
#lidlomix #lidl #monsieurcuisine #monsieurcuisineconnect #silvercrest #
#lidlomix #lidl #monsieurcuisine #monsieurcuisineconnect #silvercrest #
- 0
@kubas89: one tak mają, przyzwyczaj się albo oddaj. Gdyby na grupach nie panowali psychofani oszukujący sami siebie, to bym nie tracił czasu i nerwów. Jak była promocja to kupiłem jeszcze dwie sztuki (w tym trafiła się jedna starsza edycja), postawiłem 3 obok siebie i wszystkie działały identycznie.
Najlepsza jest taka jedna kobieta, co na grupie wychwala ten wynalazek pod niebiosa, np. potrafi napisać, że ekran działa jak w nowym iPhonie
Najlepsza jest taka jedna kobieta, co na grupie wychwala ten wynalazek pod niebiosa, np. potrafi napisać, że ekran działa jak w nowym iPhonie
- 1
@mainecoompf: ta widzę, że to do przyzwyczajenia wystarczy nie celować w środek ikonki tylko bliżej krawędzi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
59
Rzym 7:30 kolejka przed lidlem po buty. Czyli jednak nie polaki-robaki tylko?

Forsowana narracja o tym jacy to jesteśmy najgorsi znowu nie wytrzymuje konfrontacji z faktami. Inni też rzucają się na śmieciowe promocje
z- 21
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
@trzy_razy_rzezucha: znów dostępny, jak coś
- 1
@SpiderFYM: nie, wszystkie mają język polski, jak kupisz w niemieckim, austriackim, czy francuskim Lidlu, to tak samo masz gwarancję producenta, a samo urządzenie niczym się nie różni, ma polską instrukcję także
a się opłaca nawet kupować za granicą, bo czasami jest taniej 349 Euro (1 560 zł)
a się opłaca nawet kupować za granicą, bo czasami jest taniej 349 Euro (1 560 zł)
Ja w poszukiwaniu paru produktów w lidlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nosaczsundajski #lidl #heheszki #humorobrazkowy
#nosaczsundajski #lidl #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_1605619216Ii9yuqq3f5Qe8ugrnedr3o.jpg
Pobierz@JackMarston2: ale to jest prawdziwe. Jak mi w osiedlowej biedrze remont zrobili to chodziłem jak debil po całym sklepie
- 0
@Flegamin1665338085:
Nazwy bocznych uliczek bardzo rzadko odpowiadają temu co rzeczywiście w bocznych uliczkach jest, a często są przesunięte o jedną półkę, w którąś ze stron.
Poza tym nazwy sekcji może i są przydatne jak chcesz kupić np. kawę. Ale co jak chcesz kupić np. odsierściacz do odzieży? Bo ja się spotkałem w z nim w trzech różnych miejscach (nie wiem jak się te sekcje nazywają)
-na wystroju domu (wieszaki, ręczniki,
Nazwy bocznych uliczek bardzo rzadko odpowiadają temu co rzeczywiście w bocznych uliczkach jest, a często są przesunięte o jedną półkę, w którąś ze stron.
Poza tym nazwy sekcji może i są przydatne jak chcesz kupić np. kawę. Ale co jak chcesz kupić np. odsierściacz do odzieży? Bo ja się spotkałem w z nim w trzech różnych miejscach (nie wiem jak się te sekcje nazywają)
-na wystroju domu (wieszaki, ręczniki,
- 2
@CipakKrulRzycia: zawsze jak widze takie bezbeki to mam beke z autora :P
Zapomnial napisac ze pracownik lidla w UK zaplaci srenio 5,58pln za litr paliwa gdzie pracownik lidla w pl 4,33. Taki skrot myslowy
Zapomnial napisac ze pracownik lidla w UK zaplaci srenio 5,58pln za litr paliwa gdzie pracownik lidla w pl 4,33. Taki skrot myslowy
@CipakKrulRzycia: W UK już płacą w złotówkach ?
Mirki nie ma ktoś do sprzedania baterii do #drony z #lidl ? Dokładnie z tego filmiku https://youtu.be/F3FXFA3H6b0. Szukam dla bratanka a nie mogę znaleźć na necie. Może ktoś ma zepsutego albo rozbitego i nie potrzebuje baterii?
- 1
@Felonious_Gru: 1:27 na filmiku, w razie coś to mogę zrobić dokładniejsze zdjęcia baterii
@RadeC: oczywiście nie dostałem powiadomienia. No bardziej nietypowej nie mogli wymyślić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest opcja, że jeszcze będzie można kupić po takiej cenie w najbliższym czasie lidlomix? Jest 1600zl ale już zamknęli sprzedaż.
#kiciochpyta #lidlomix #thermomix #lidl
#kiciochpyta #lidlomix #thermomix #lidl
- 1
@kukukulfon zgadza się, złapałem
@rasjanek20 no i fajnie :) ja wczoraj o 7:00 rano kupiłem tak prosto z mostu. Dopiero dzisiaj przeczytałem że ludzie od północy próbowali kupić, budziki w nocy nastawiali itd. XD
- 3
#listazakupow 2020
#biedronka
16-21.11:
→ #filetlosos ze skórą atlantycki porcja rodzinna Marinero KG / 40
→ #ciastkajezyki (classic, kokos) #goplana 140g (x2) / 5
#biedronka
16-21.11:
→ #filetlosos ze skórą atlantycki porcja rodzinna Marinero KG / 40
→ #ciastkajezyki (classic, kokos) #goplana 140g (x2) / 5
źródło: comment_1605473370FPtitbZN4gn0aFZ8uemKq4.jpg
PobierzUwaga na brokuły z Lidla (pakowane na sztuki). Mnóstwo robali w "koronie".
#obrzydliwe #lidl #gotujzwykopem
#obrzydliwe #lidl #gotujzwykopem
źródło: comment_1605463037E1r1NwTkyh3imJHCjidGg7.jpg
Pobierz- 0
Mirki ma ktoś szczoteczkę elektryczną z #lidl ? https://www.lidl-sklep.pl/p/nevadent-szczoteczka-akumulatorowa-basic-nzaod-600-a2/p100303335
Warto ? czy jednak dołożyć do oral-b braun ? Nigdy nie miałem szczoteczki elektrycznej i skłaniałbym się do obrotowo rotacyjnej.
Z oral-b co polecicie ? nie zależy mi na bajerach a cena tak do 150 zł :)
#szczoteczka #pytanie #zeby
Warto ? czy jednak dołożyć do oral-b braun ? Nigdy nie miałem szczoteczki elektrycznej i skłaniałbym się do obrotowo rotacyjnej.
Z oral-b co polecicie ? nie zależy mi na bajerach a cena tak do 150 zł :)
#szczoteczka #pytanie #zeby
Mirasy, doradźcie. Mój ojciec postanowił w przyszłym roku własnoręcznie postawić domek letniskowy na działce i chciałbym mu kupić z tej okazji na święta jakąś fajną wkrętarkę, która temu projektowi podoła. Czy te Lidlowe elektronarzędzia dają radę? Nie rozsypują się po godzinie pracy? Czy może iść w jakieś markowe modele? Poza tym domkiem raczej będzie ona leżeć i się kurzyć, sporadycznie używana do drobnych napraw w domu.
Obecnie się zastanawiam nad tym topowym
Obecnie się zastanawiam nad tym topowym
@DildoDaggins: Dają radę, gwarancja bezproblemowa
@nammah: nie ma sensu do domowego użytku kupowac narzedzi pro. To sie pi prostu nie oplaca. W cenie wkretarki hilti mozna miec calkiem fajny zestaw narzedzi aku tanszej firmy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomislawniepelka: 2,99
- 3
@4x80: #streetwear
@4x80: Rozdają za darmo, czy dopłacają? #cebuladeals ;)
- 43
- 1
@Gregor: Dobrze jest wsadzić rękę do mrożonek na chwilkę i potem rozwarstwiać woreczki mokrą ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś (przed koroną) jak chora robiłam zakupy to na to wpadłam.
- 0
@Gregor:
Pff, nic nie trzeba rozwarstwiać, wystarczy potrzeć. Temperatura czy wilgotność rąk obojętna. Nawet rękawiczkami na minus 10 idzie.
Pff, nic nie trzeba rozwarstwiać, wystarczy potrzeć. Temperatura czy wilgotność rąk obojętna. Nawet rękawiczkami na minus 10 idzie.
- 7
@orbitowski: Nie przejeb na głupoty.
@orbitowski: £10 dają za zakupy powyżej £200 miesięcznie
Czyli razem £12 możesz dostać miesięcznie plus scratch cards
Czyli razem £12 możesz dostać miesięcznie plus scratch cards
źródło: comment_16053544616UEX89m5PwHk4y7OQUleas.jpg
Pobierz






















źródło: comment_1605957843p7RIec3AvhPDO6m9dLS2YB.jpg
Pobierz