@Barnabeu:
Ok, byłem dzisiaj w lidlu i przyjrzałem się stoisku z herbatą i powiem ci: bida.
Z sypanych zielonych parę Lord Nelson i Lord Nelson Premium (z owocami i aromatami), sypanych czarnych ni ma żadnych. Od bidy brałbym tę zieloną bez żadnych udziwnień.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu ktoś posiadający Monsieur Cuisine Connect, tzw. lidlomix? Do mnie dzisiaj przyszedł i mam wątpliwości co do ekranu dotykowego. Środek wydaje się działać bez zarzutu, ale ikony na górze i dole (chyba głównie te górne) raz łapią, raz nie. Też tak macie? Nie wiem czy reklamować, czy się przyzwyczaić, ale skłaniam się ku temu pierwszemu...

#lidlomix #lidl #monsieurcuisine #monsieurcuisineconnect #silvercrest #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubas89: one tak mają, przyzwyczaj się albo oddaj. Gdyby na grupach nie panowali psychofani oszukujący sami siebie, to bym nie tracił czasu i nerwów. Jak była promocja to kupiłem jeszcze dwie sztuki (w tym trafiła się jedna starsza edycja), postawiłem 3 obok siebie i wszystkie działały identycznie.
Najlepsza jest taka jedna kobieta, co na grupie wychwala ten wynalazek pod niebiosa, np. potrafi napisać, że ekran działa jak w nowym iPhonie
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: nie, wszystkie mają język polski, jak kupisz w niemieckim, austriackim, czy francuskim Lidlu, to tak samo masz gwarancję producenta, a samo urządzenie niczym się nie różni, ma polską instrukcję także

a się opłaca nawet kupować za granicą, bo czasami jest taniej 349 Euro (1 560 zł)
  • Odpowiedz
@Flegamin1665338085:
Nazwy bocznych uliczek bardzo rzadko odpowiadają temu co rzeczywiście w bocznych uliczkach jest, a często są przesunięte o jedną półkę, w którąś ze stron.
Poza tym nazwy sekcji może i są przydatne jak chcesz kupić np. kawę. Ale co jak chcesz kupić np. odsierściacz do odzieży? Bo ja się spotkałem w z nim w trzech różnych miejscach (nie wiem jak się te sekcje nazywają)
-na wystroju domu (wieszaki, ręczniki,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki nie ma ktoś do sprzedania baterii do #drony z #lidl ? Dokładnie z tego filmiku https://youtu.be/F3FXFA3H6b0. Szukam dla bratanka a nie mogę znaleźć na necie. Może ktoś ma zepsutego albo rozbitego i nie potrzebuje baterii?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, doradźcie. Mój ojciec postanowił w przyszłym roku własnoręcznie postawić domek letniskowy na działce i chciałbym mu kupić z tej okazji na święta jakąś fajną wkrętarkę, która temu projektowi podoła. Czy te Lidlowe elektronarzędzia dają radę? Nie rozsypują się po godzinie pracy? Czy może iść w jakieś markowe modele? Poza tym domkiem raczej będzie ona leżeć i się kurzyć, sporadycznie używana do drobnych napraw w domu.
Obecnie się zastanawiam nad tym topowym
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nammah: nie ma sensu do domowego użytku kupowac narzedzi pro. To sie pi prostu nie oplaca. W cenie wkretarki hilti mozna miec calkiem fajny zestaw narzedzi aku tanszej firmy.
  • Odpowiedz
@Gregor: Dobrze jest wsadzić rękę do mrożonek na chwilkę i potem rozwarstwiać woreczki mokrą ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś (przed koroną) jak chora robiłam zakupy to na to wpadłam.
  • Odpowiedz
@Gregor:
Pff, nic nie trzeba rozwarstwiać, wystarczy potrzeć. Temperatura czy wilgotność rąk obojętna. Nawet rękawiczkami na minus 10 idzie.
  • Odpowiedz