Ktoś może powiedzieć coś o pile japońskiej z Lidla? Warto? Ma w ogóle sens taka kupować do hobbystycznych prac w drewnie? Faktycznie lepiej i gladziej to tnie? Wygląda na duże i toporne do delikatnych cięć. Pomóżcie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lidl #parkside #stolarstwo #stolarka #drewno #woodworking #rekodzielo #diy
N.....n - Ktoś może powiedzieć coś o pile japońskiej z Lidla? Warto? Ma w ogóle sens ...

źródło: comment_1604598414u1EtfygdNBXsjMnHPtf4tK.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedzwiedzmin:dłuższy kawałek drewna zapomnij! nie przetniesz.Próbowałem blat kuchenny z płyty wiórowej o grubości 3cm tym dociąć przy rurce od kaloryfera.... i tak jak @sierzchula pisał - klinuje się, ucieka z linii.
Pewnie tylko do odcinania kołków się to nadaje.
U mnie tą piłą obecnie dzieciak się bawi i tnie kartony czasami.
  • Odpowiedz
Mirki, orientujecie się czy w Lidlu (albo w ogóle w supermarkecie jakimś) można nadal kupić słodzik? Bardzo dawno nie kupowałem słodzików, ale ostatnio w Lidlu chciałem się zaopatrzyć i nie było. Ktoś coś?

#mikrokoksy #dieta #lidl
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile Lidl potrzebuje na rozpatrzenie reklamacji?
Oddaliśmy mopa parowego z początku września i dalej cisza, nic nie wiem czy jest w naprawie czy co. Miał ktoś podobnie?
#lidl
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ludzik90: Tylko jeśli powołał się na rękojmię. Jeśli po prostu oddał na reklamację, a Lidl ma w swoich warunkach 90 dni na odpowiedź to jest wiążące. Trzeba przeczytać kartę gwarancyjną.
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: raz widzialem durne babsko 60+ ktore wymacalo bez rekawiczek ze 5 pieczyw by wybrac sobie najlepsze, zwracam jej uwage ze skoro wymacala 5 to niech bierze 5. Pieczywo wymacane pieczywo sprzedane.
A ta do mnie z morda "a co pan mysli ze ja reke w dupie trzymam"
- tak dokladnie tak mysle bo nikt normalny chleba nie maca
Kupuje tylko rzeczy w folii, chleby owoce warzywa, po tych marketach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki i Mirki - dzisiaj z kartą #lidlplus jest promocja na wielopaki zniczy. Zwróćcie uwagę jak wam to nabijają, bo promka jest na kuponie "2 w cenie 1". Ja dostałem rabat ale tylko na jeden wielopak, na drugi niet. Niby to u mnie tylko 10zl, ale to 25% wartości zakupów. Pani jeszcze się ze mną kłóciła że wszystko jest ok, że jak mam 2 w cenie 1 to jeden place
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pani jeszcze się ze mną kłóciła że wszystko jest ok, że jak mam 2 w cenie 1 to jeden place normalnie a na drugi jest 50%...


@Khamel07: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak się rozkręcili z koronką, że chyba za dziesięć lat nie skończą. Ponieważ z moich masek od ciągłego prania został tylko wiór, kupiłem ostatnio w #lidl maski za 4,90 (10 szt.) - tanio i "produkt polski". Niestety, zawiodłem się od razu, bo wszelki próby ukształtowania "blaszki" tak by maska przylegała do twarzy kończą się porażką. Blaszka jest na tyle podatna, że materiał maski powoduje jej odprężenie. Być może, po wielokrotnym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@majkaro rodzice moi mają i dziadostwo na maxa. Po około pół roku regulacja temperatury bardzo ciężko chodzi. Ale to naprawdę ciężko, że prawie niemożliwym jest to przekręcić. Lepiej dołóż do czegoś firmowego, bo na to szkoda nerwów.
  • Odpowiedz