Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Chciałbym kupić tani klarnet - wiem, że ten z lidla był całkiem niezły. Czy ktoś wie, czy może lidl planuje ponownie zrobić akcję ze sprzedażą instrumentów?
A może ktoś ma zdanie na temat tych poniższych?
https://www.thomann.de/pl/startone_scl_25_bb_clarinet.htm
vs
https://www.gear4music.pl/pl/Instrumenty-dte-drewniane-dte-blaszane-I-smyczkowe/Student-Clarinet-by-Gear4music/25K
A może ktoś ma zdanie na temat tych poniższych?
https://www.thomann.de/pl/startone_scl_25_bb_clarinet.htm
vs
https://www.gear4music.pl/pl/Instrumenty-dte-drewniane-dte-blaszane-I-smyczkowe/Student-Clarinet-by-Gear4music/25K
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@malachite: ja dla cb zdjęcie karty a Ty dla mn zdjęcie st00pek, dil?
- 1
@mateusz-zahorski: no pewka
- 1
Kiedyś to byli czasy, jak w Lidlu crocsy rzucili albo torebki Witchen i na koniec roku karpia. Te filmiki, te bitwy, to wyrywanie sobie towaru. To se ne vrati.
#lidl #kiedystobylo
#lidl #kiedystobylo
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Tygryskrzywyzgryz: Jak powraca? Cały czas przecież jest, a od jakiegoś czasu już w tej puszce.
Leżakować nie ma sensu, taki słodki ulepek do picia na świeżo.
Leżakować nie ma sensu, taki słodki ulepek do picia na świeżo.
@Tygryskrzywyzgryz: taka pucha jest od kilku miesięcy, niestety bsmak zmienił się na gorsze strasznie kwaśny, jakby wiśniowy się zrobil.
- 1
@xavvax zobacz na stronie Lidla ale z tego co się orientuję(jak było przy 1 fali zachorowań) to po wolnym dniu otwierają się od 6
- 1
@xavvax:
Wszystkie znane mi całodobowe sklepy otwierają się o 6 po dniu wolnym.
W lidlach jest tak:
Wszystkie znane mi całodobowe sklepy otwierają się o 6 po dniu wolnym.
W lidlach jest tak:
Sklep otwarty całodobowo: od pon. 6:00 do sob. 23:30, Ndz. handlowe: 8:00 - 21:00
- 0
https://www.lidl.pl/pl/p/kuchnia/spieniacz-do-mleka-500-w/p124940 Miraski ma ktoś taki spieniacz do mleka z lidla? Jest to coś warte? Kawy nie piję często, nie chcę kupować ekspresu, mam kawiarkę i jest git, ale fajnie byłoby sobie czasem zapodać jakieś late macziato albo coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ewentualnie jakieś sensowne alternatywy w podobnych pieniądzach, tak powiedzmy do 150 cebulionów?
#kuchnia #lidl #gotowanie #kawa
Ewentualnie jakieś sensowne alternatywy w podobnych pieniądzach, tak powiedzmy do 150 cebulionów?
#kuchnia #lidl #gotowanie #kawa
źródło: comment_1605039319it1KuFgStS6pYDqvOqA8ZY.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Lidl wycofuje ser kozi z powodu wykrycia bakterii

Dojrzewające sery kozie z białą pleśnią marki Bettine w opakowaniach 1 kg oraz 200 g zostały wycofane z Lidla, poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Spożycie produktu grozi zachorowaniem na listeriozę.
z- 1
- #
- #
- #
- 1
Wie ktoś może kiedy w lidlu w sprzedaży stacjonarnej pojawi się najnowszy #lidlomix Monsieur Cuisine connect ten z wyświetlaczem? Chyba powinien być nieco tańszy niż na stronie za 1899? Albo czy ktoś może wie czy w sprzedaży w sklepach stacjonarnych jest jeszcze dostępny LIDLOMIX Edition Plus ze zdjęcia? Szukałem w #lublin ale nie mogłem nigdzie znaleźć :( Z góry dziękuje za pomoc
#lidl
#lidl
źródło: comment_1604915158lccBw3UZvq0iBSOGcy0ji3.jpg
Pobierz- 3
#listazakupow 2020
#lidl
9-10.11:
→ #pierogimrozone ruskie Chef Select 1kg / 4
→ #filetlosos ze skórą atlantycki targ rybny lidla XXL KG / 40
#lidl
9-10.11:
→ #pierogimrozone ruskie Chef Select 1kg / 4
→ #filetlosos ze skórą atlantycki targ rybny lidla XXL KG / 40
źródło: comment_1604871515xeS93P8Pm1LCbOCVIiOiAS.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ma ktoś może narzędzia 20V z Biedronki i mógłby powiedzieć jak wygląda sprawa z akumulatorami i czy są one kompatybilne po np. drobnej modyfikacji z akumulatorami z Parkside x20team czy może jakiejś innej firmy?
#niteotools #biedronka #majsterkowanie #lidl #kiciochpyta #parkside
#niteotools #biedronka #majsterkowanie #lidl #kiciochpyta #parkside
Widzisz kogoś w szlafroku w sklepie w godzinach porannych/wieczornych. Co myślisz?
#kupujzwykopem #sklep #lidl #biedronka #tesco
#kupujzwykopem #sklep #lidl #biedronka #tesco
Widzisz kogoś w szlafroku, co myślisz
- "ale debil" 3.8% (3)
- "pewnie ma sklep blisko" 26.9% (21)
- "szanuję, sam bym tak zrobił*" 24.4% (19)
- nic bym nie pomyślał*, bo wyjebane 42.3% (33)
- coś innego 2.6% (2)
No pyszne to mięsko z lidla, takie nie za świeże. Wczoraj jeszcze było chociaż czerwone, otwieram dzisiaj - smród nie do opisania. Termin do 09.11.
#lidl #szajs #moznasieotruc
#lidl #szajs #moznasieotruc
źródło: comment_1604744236qkkN8zygJOjz1pA8sHXY2H.jpg
Pobierz@PatrykEm1990 wyraziłbym oburzenie kredą na chodniku przed Lidlem
@PatrykEm1990: Ciesz się że żyjesz ...
https://www.wykop.pl/link/5133035/zmarlo-dziecko-ktore-zostalo-sparalizowane-po-zjedzeniu-burgera-z-lidla/
musiałeś to kupić bo nie wypuściliby cię bez towaru
https://www.wykop.pl/link/5788815/bez-paragonu-nie-wyjdziesz-lidl-testuje-zabezpieczenia-kas-samoobslugowych/
https://www.wykop.pl/link/5133035/zmarlo-dziecko-ktore-zostalo-sparalizowane-po-zjedzeniu-burgera-z-lidla/
musiałeś to kupić bo nie wypuściliby cię bez towaru
https://www.wykop.pl/link/5788815/bez-paragonu-nie-wyjdziesz-lidl-testuje-zabezpieczenia-kas-samoobslugowych/
- 2
#ale sie wkr. kupiłem rukole świeżą w Lidlu , otwieram a ona śmierdzi gównem, cała paczka do śmieci :( Coraz gorsze te warzywa i owoce w Lidlu sprzedają.
#lidl #rukola #smiedzigownem
#lidl #rukola #smiedzigownem
konto usunięte via Android
- 0
Ktoś może powiedzieć coś o pile japońskiej z Lidla? Warto? Ma w ogóle sens taka kupować do hobbystycznych prac w drewnie? Faktycznie lepiej i gladziej to tnie? Wygląda na duże i toporne do delikatnych cięć. Pomóżcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#lidl #parkside #stolarstwo #stolarka #drewno #woodworking #rekodzielo #diy
#lidl #parkside #stolarstwo #stolarka #drewno #woodworking #rekodzielo #diy
źródło: comment_1604598414u1EtfygdNBXsjMnHPtf4tK.jpg
Pobierz@Niedzwiedzmin:dłuższy kawałek drewna zapomnij! nie przetniesz.Próbowałem blat kuchenny z płyty wiórowej o grubości 3cm tym dociąć przy rurce od kaloryfera.... i tak jak @sierzchula pisał - klinuje się, ucieka z linii.
Pewnie tylko do odcinania kołków się to nadaje.
U mnie tą piłą obecnie dzieciak się bawi i tnie kartony czasami.
Pewnie tylko do odcinania kołków się to nadaje.
U mnie tą piłą obecnie dzieciak się bawi i tnie kartony czasami.
- 0






























#lidl #gotujzwykopem