Mirki, zakupiłem sobie w zeszłym tygodniu w #lidl stację pogodową ich marki własnej Auriol. Ogólnie urządzenie sprawdza się dobrze - pokazuje temperaturę wewnątrz i na zewnątrz. Mam problem ze wskazaniem ciśnienia. Dlaczego wykres cały czas mruga, a nie świeci się jednostajnie?
Drugie pytanie. Stacja jest wyposażona w odbiornik DCF, który radiowo powinien sy chronizować datę i godzinę. Niestety pomimo prób złapania sygnału, nie ma efektu. Wyszedłem również na dwór z
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakiTaki: DCF najlepiej działa w nocy jak działa mało urządzeń które śmiecą (zasilacze impulsowe, ledy). Samo przesyłanie "ramki" z godziną i datą trwa równo minutę i przez ten czas nie może nic zakłócić bo się zegar nie ustawi.
  • Odpowiedz
@TakiTaki: Ja mam w domu wszystkie zegarki, kamery czy inne urządzenia synchronizowane po lokalnym serwerze NTP któremu dorobiłem odbiornik dcf na chińskim MAS6180 jako jedno ze źródeł czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powinno się synchronizować cały czas a nie raz na dobę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ale mnie w@#$&%*+#ą ludzie, którzy w biedronkach czy innych lidlach stoją mi tuż za plecami w kolejce. A jak śmiesz zwrócić uwagę, to najczęściej jest reakcja wielkim oburzeniem.
#zalesie #gorzkiezale #biedronka #lidl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzieju41: dzisiaj nie miałem koszyka, tylko ten dziwny czerwony biedronkowy wózeczek a'la babcia po 70, więc go odłożyłem na miejsce.
Co prawda byłem już chory na covid, ale i tak denerwują mnie tego typu akcje.
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#glupiewykopowezabawy #pytaniedoeksperta #lidl
Zachodzę w głowę ile kosztują w cenach detalicznych wszystkie towary widoczne na półkach w przeciętnym Lidlu. Trudno nawet oszacować rząd wielkości, co nie? Mój strzał: około 500 000 zł. Biorę po 100 zł od każdej drużyny i słucham Państwa!

Spróbuję ich zapytać na stronie - ostatnio sprzedali mi zgniłe awokado, więc są mi dłużni.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#lidl Czy ta gazetka z cyberpunkiem z tyłu jest dostępna w internecie? Było w środku kilka interesujących mnie rzeczy, ale nie zabrałem makulatury do domu xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy on w tym #tvpis powariowali ? To już jest na prawdę niebezpieczne skoro oni już próbują przekonywać swoich widzów, że na wejściu do #uniaeuropejska straciliśmy tylko dlatego, że zagraniczne firmy mają zyski w naszym kraju ? Przecież gdyby nie taki #lidl to byśmy dalej robili zakupy w PSS Społem gdzie Pani Grażyna zanim Cię obsłuży musi pogadać z Krysią co Basia wczoraj zrobiła. To jest
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rado21: wcale bym się nie zdziwił. Proces urabiana ludu się już rozpoczął. Wystarczy kilka tygodni topornej propagandy mającej na celu obrzydzenie do Unii i Eurosceptyków przybędzie. Jeszcze jak się na poważnie do tego włączy Rosja to te ruble nie brzmią jak abstrakcja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarianoaItaliano: A ja bym brał. 35 funtów to nie pieniądze, do tego ten brand Lidla ma chyba 3 lata gwarancji, a Lidl (zwłaszcza w UK) nie bawi się w żadne naprawy czy nieuznawanie reklamacji, tylko wymienia towar od strzała lub zwraca kasę. Gdybym chciał zobaczyć czy spasuje mi taki kolorowy sprzęt to na pewno nie kupowałbym Razera, tylko coś tańszego - jeśli Ci się spodoba to kiedyś pomyślisz o czymś
  • Odpowiedz