Wpis z mikrobloga

potrzebuje pilnie recepty online lub konsultacji, ale tylko przez czat. dlaczego przez czat? złapało mnie jakieś zapalenie gardła, straciłam głos, jakakolwiek próa rozmowy nie wchodzi w grę, bo nie wypowiem ani słowa.
na IKP widnieje info, że mój lekarz rodzinny nie przyjmuje już w placówce, do której chodzę (fajnie, żeby chociaż ktokolwiek mnie o tym poinformował), a terminy tam i tak mają na za miesiąc - no przecież nie będę z zapaleniem gardła i stanem podgorączkowym czekać miesiąc. jest jakieś wyjście, czy muszę dymać jutro z rana prywatnie? żebym k*wa nawet za wizyte u zwykłego internisty musiała płacić to już jest skandal dla mnie.
już odbiegając od kwestii tej wizyty, próuję nawet szybko zmienić lekarza POZ, a na cudowym IKP jak na złość wyskakuje info o braku dostępnych placówek, co jest po prostu niemożliwe w centrum Krakowa..
#zdrowie #nfz #lekarz #krakow #recepta
  • 10
@MakeLifeGreatAgain: miałam plan pójść na sor, ale to plan ostateczny, bo nie wiem czy mnie nie wygonią z kwitkiem z tekstem w stylu, że są bardziej potrzebujący pacjenci. no i nie wiem czy nie będę potrzebować jakiegoś tłumacza lub kartki z długopisem, bo raczej nie wytłumaczę inaczej co mi jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@knightress: w przychodni lekarz pierwszego kontaktu musi Cię przyjąć, idź rano, najwyżej poczekasz cholera wie ile między pacjentami. Sama utrata głosu nie jest powodem do wizyty na sorze. Chyba że próbuj nocna opiekę zdrowotną, ale na sorze nie zawracaj im tym głowy, mają co robić.

IKP jest kijowe w kwestii zamawiania recept czy obsługi przez przychodnie, bo zwyczajnie nie wszystkie przychodnie biorą w tym udział. Ale jak pójdziesz z rana do