Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
- 0
Ok, liczy się gdzie odprowadza się podatki
@nieznamniepamietam i tu jest problem z sct same władze nie wiedzą jak to ma wyglądać
- 4
@dbcoop: jeszcze z 2k z metra i będzie przyzwoita oferta jak na tą okolice.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#akrobatyka #gimnastyka #sport #krakow
Gdzie w Krakowie i okolicach (północ) mogę zacząć uprawiać jakąś sportową gimnastykę/akrobatykę w wieku 18 lat, bez wcześniejszego doświadczenia? I czy jest w ogóle taka opcja czy to będą jakieś zajęcia z dziadkami?
Chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze i biegam i nie wystarcza mi to - chciałbym się podjąć jakiegoś „konkretniejszego” sportu i w sumie podoba mi się ta
Gdzie w Krakowie i okolicach (północ) mogę zacząć uprawiać jakąś sportową gimnastykę/akrobatykę w wieku 18 lat, bez wcześniejszego doświadczenia? I czy jest w ogóle taka opcja czy to będą jakieś zajęcia z dziadkami?
Chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze i biegam i nie wystarcza mi to - chciałbym się podjąć jakiegoś „konkretniejszego” sportu i w sumie podoba mi się ta
@knyszy3000: Gymspace Prądnik może?
- 0
@tuomollo: no widzę że jest tam jakaś grupa 16+, dzięki
@KrysztalowyMick: nie
https://gazetakrakowska.pl/krakow-jak-dziala-parkride-oto-dokladna-instrukcja/ar/3394889#:~:text=Na%20podstawie%20biletu%20za%20parking,dob%C4%85%20parkingow%C4%85%20wynosi%20100%20z%C5%82.
Na podstawie biletu za parking jedna osoba może za darmo podróżować komunikacją miejską w Krakowie. Bilet jest ważny jedną dobę parkingową, która trwa od godz. 4.30 do 2.30 w nocy dnia następnego. Opłata za pozostawienie pojazdu na parkingu poza dobą parkingową wynosi 100 zł.
https://gazetakrakowska.pl/krakow-jak-dziala-parkride-oto-dokladna-instrukcja/ar/3394889#:~:text=Na%20podstawie%20biletu%20za%20parking,dob%C4%85%20parkingow%C4%85%20wynosi%20100%20z%C5%82.
- 1
Czy jest tu ktoś z #krakow kto ogarnął już sobie apkę do tańszego parkowania z uprawnieniami Karty Krakowskiej i może coś polecić? Do tej pory robiłem to przez apkę banku ( #iko ) ale podobno nie obsługuje zniżek z KK. Najlepiej coś z android auto ( ͡º ͜ʖ͡º)
#motoryzacja #samochody
#motoryzacja #samochody
@humpf: Przed chwilą sprawdziłem jak SkyCash to rozwiązał i tam działa łączenie z KK.
Z innych nie korzystałem nigdy.
Z innych nie korzystałem nigdy.
@paroowczak: jak nie jak tydzień temu z niej korzystałem xd wbijasz tutaj pin i zmieniają się ceny
źródło: IMG_6336
Pobierz- 16
Naprawdę coraz bardziej mnie przeraża na co te pieniądze idą.
@Lardor: Dzięki tym powstaną nowe: podatki, daniny, opłaty, ...
- 4
@Emble to, że Kraków chce uzyskać pieniądze z KPO na sct https://krknews.pl/wladze-krakowa-chca-wsparcia-z-kpo-na-strefe-czystego-transportu-list-do-ursuli-von-der-leyen-i-donalda-tuska/?fbclid=IwQ0xDSwMGnwJjbGNrAwae_2V4dG4DYWVtAjExAAEeaJrPVUKoivdWgK3zv1Ro3dMgCbizO9EgwTvD7gQ5p4tDXusTYiZ6Ng-Xtc8_aem_BYG_jteG0kx9hzrZE6pb2A
- 1
Mirki,
Gdzie najsensowniej zaparkować w pobliżu placu Wolnica w Krk? Priorytet to jak najbliżej :)
#krakow
Gdzie najsensowniej zaparkować w pobliżu placu Wolnica w Krk? Priorytet to jak najbliżej :)
#krakow
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mexiii: Ludzie wracają z urlopów np znad morza. Wyjeżdżasz ze Świnoujścia o 14-16 to o północy jesteś pod Tarnowem.
Najgorzej jest Kraków-Niepołomice, potem do Brzeska jest spory ruch, za Brzeskiem dużo lepiej, a za Tarnowem na Rzeszów pusto.
Najgorzej jest Kraków-Niepołomice, potem do Brzeska jest spory ruch, za Brzeskiem dużo lepiej, a za Tarnowem na Rzeszów pusto.
@Mexiii Kraków- Tarnow to chyba największy festiwal spie*dolenia w calej Polsce. Mam wrażenie, że to jakiś plac manewrowy dla szkół jazdy, bo jeżdżących co najmniej poprawnie to ze świecą szukać. Gdyby można było u bukmacherów obstawiać miejsca w których w weekend bedzie wypadek to A4 na wysokości Kłaju czy Bochni to takie zdarzenia miałyby kursy max 1,1.
- 4
17
Bitwa o wielką kasę. Jak "Obajtek krakowskiej kurii" trzęsie archidiecezją

Abp Marek Jędraszewski walczy nie tylko z "lewactwem" i Unią Europejską, ale też z duchownymi i wiernymi. Kluczową rolę w sprawie odgrywa ks. Łukasz Michalczewski (zwany "Obajtkiem krakowskiej kurii"), uważany za jednego najwierniejszych ludzi arcybiskupa, o którym mówi się, że trzęsie archidiecezją
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@olito: polecam Mira Bay, mają fajne stylizowane gondole, żadnych wielkich statków, gdzie puszczają disco polo, tutaj jest ich przystań: https://www.google.com/maps/place/Krak%C3%B3w+Cruises+Rejsy+statkiem+po+Wi%C5%9Ble+-+Mira+Bay+Krak%C3%B3w/@50.049192,19.9330263,709m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x47165b11737cbc83:0xfff8c420699ab22b!8m2!3d50.049192!4d19.9356012!16s%2Fg%2F11w9jk2qr7?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI1MDgwNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
- 4
@ponton no dziękuję pięknie :)
źródło: temp_file7339649109368148631
Pobierz- 0
Cześć, gdzie najtaniej wymienią mi okna? Chce wymienić tylko w domku na działce i nie potrzebuję cudów.
#krakow #oknaidrzwi
#krakow #oknaidrzwi
424
Kraków nie ma pieniędzy na Bubla zwanym SCT

Prezydent Krakowa Aleksander Miszalski wystosował list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen i Warszawy o środki z KPO
z- 78
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: gibala stadnina
Pobierz@DanielPlainview: i jakiegoś umiejętnego doradcę wzięli co nie wpisał na co tylko dywersyfikacja i nowe usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe ile jeszcze kwiatków by wyszło gdybyśmy mieli informację na to co idzie, a nie jedynie jak los nam w tytule wniosku przyniesie?
@DanielPlainview a prawda taka, że podpompowali siłownie przed sprzedażą całej sieci Medicoverowi
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@placebo_ u mnie ich nie ma
@placebo_: Uciekli od Pingwinów nie dziwie się. RUN GIRLS RUN. Jedna ważyła 36kg. A opine o MOW sa takie:
"jedzenie jest w miarę dobre tylko czasami podawano nam to samo kilka dni pod rząd i nieraz nie starczało dla innych dziewcząt.
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20638218
"jedzenie jest w miarę dobre tylko czasami podawano nam to samo kilka dni pod rząd i nieraz nie starczało dla innych dziewcząt.
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20638218
- 3
źródło: 1000005205
Pobierz- 3
Finał #tourdepologne w #wieliczka i sold out na #wislakrakow
Mam nadzieję, że nie musicie wychodzic z domu dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Machającypapiez.jpeg
#krakow #mpkkrakow
Mam nadzieję, że nie musicie wychodzic z domu dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Machającypapiez.jpeg
#krakow #mpkkrakow
Jest jakiś łatwy sposób, żeby sprawdzić w jakich latach funkcjonował konkretny sklep na danym osiedlu? Tylko chodzi mi o taki, co należy do sieciówki, co chyba utrudnia sprawę, bo wszystkie sklepy mają ten sam adres siedziby. Jak są jakieś pojedyncze firmy, to niby można coś tam znaleźć przez ZUS (zlikwidowane zakłady), wpisy KRS itd. Ale co w przypadku sieciówek? Chciałbym dla nostalgii sobie poprzeglądać jakie sklepy były na moim osiedlu przez ostatnie
@telegazeciarz: w ceidg pokazuje wykreslone wpisy, ale nie pokazuje wpisow ktore przeniosly sie pod inny adres
@telegazeciarz nie. Kuo sobie fizyczną panoramę firm dla danego okresu



























Chciałbym podesłać Wam link i proszę zainteresowanych o zapoznanie się z treścią i w razie dalszego zainteresowania o wpisanie w formularzu na samym dole swojego maila.
Krótko: znajomy chce stworzyć aplikację mobilną, której dewizą będzie pomaganie sobie, nawzajem za opłatą lub bezinteresownie. Ma to zrzeszać lokalną społeczność i zwrócić uwagę na istniejący problem znieczulicy.
W razie możliwości proszę o przekazanie dalej.
Komentarze na ten temat pod moim postem również mile widziane.
https://sasiednik.prv.pl
Np. Jakiś żul zleci zebranie 10 butelek ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 500 exp (ʘ‿ʘ)
Kurde, grałby xd