Witam państwa.
Chciałbym podesłać Wam link i proszę zainteresowanych o zapoznanie się z treścią i w razie dalszego zainteresowania o wpisanie w formularzu na samym dole swojego maila.
Krótko: znajomy chce stworzyć aplikację mobilną, której dewizą będzie pomaganie sobie, nawzajem za opłatą lub bezinteresownie. Ma to zrzeszać lokalną społeczność i zwrócić uwagę na istniejący problem znieczulicy.
W razie możliwości proszę o przekazanie dalej.
Komentarze na ten temat pod moim postem również mile widziane.

https://sasiednik.prv.pl
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#akrobatyka #gimnastyka #sport #krakow
Gdzie w Krakowie i okolicach (północ) mogę zacząć uprawiać jakąś sportową gimnastykę/akrobatykę w wieku 18 lat, bez wcześniejszego doświadczenia? I czy jest w ogóle taka opcja czy to będą jakieś zajęcia z dziadkami?

Chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze i biegam i nie wystarcza mi to - chciałbym się podjąć jakiegoś „konkretniejszego” sportu i w sumie podoba mi się ta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrysztalowyMick: nie

Na podstawie biletu za parking jedna osoba może za darmo podróżować komunikacją miejską w Krakowie. Bilet jest ważny jedną dobę parkingową, która trwa od godz. 4.30 do 2.30 w nocy dnia następnego. Opłata za pozostawienie pojazdu na parkingu poza dobą parkingową wynosi 100 zł.


https://gazetakrakowska.pl/krakow-jak-dziala-parkride-oto-dokladna-instrukcja/ar/3394889#:~:text=Na%20podstawie%20biletu%20za%20parking,dob%C4%85%20parkingow%C4%85%20wynosi%20100%20z%C5%82.
  • Odpowiedz
Czy jest tu ktoś z #krakow kto ogarnął już sobie apkę do tańszego parkowania z uprawnieniami Karty Krakowskiej i może coś polecić? Do tej pory robiłem to przez apkę banku ( #iko ) ale podobno nie obsługuje zniżek z KK. Najlepiej coś z android auto ( ͡º ͜ʖ͡º)

#motoryzacja #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok #krakow chce za wszelką cenę zdobyć pieniądze z #kpo by wprowadzić #sct finalnie te pieniądze z kpo będzie spłacać cały kraj pokoleniami. Naprawdę coraz bardziej mnie przeraża na co te pieniądze idą.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę coraz bardziej mnie przeraża na co te pieniądze idą.


@Lardor: Dzięki tym powstaną nowe: podatki, daniny, opłaty, ...
  • Odpowiedz
Mirki,
Gdzie najsensowniej zaparkować w pobliżu placu Wolnica w Krk? Priorytet to jak najbliżej :)
#krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@000loki: sensownie? Ciesz się, jeśli znajdziesz chociaż jedno miejsce w okolicy :D Takie uroki Kazimierza. Wczoraj wieczorem byłem, to po kilku minutach krążenia po okolicy trafiłem na dosłownie jedno wolne miejsce.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mexiii: Ludzie wracają z urlopów np znad morza. Wyjeżdżasz ze Świnoujścia o 14-16 to o północy jesteś pod Tarnowem.

Najgorzej jest Kraków-Niepołomice, potem do Brzeska jest spory ruch, za Brzeskiem dużo lepiej, a za Tarnowem na Rzeszów pusto.
  • Odpowiedz
@Mexiii Kraków- Tarnow to chyba największy festiwal spie*dolenia w calej Polsce. Mam wrażenie, że to jakiś plac manewrowy dla szkół jazdy, bo jeżdżących co najmniej poprawnie to ze świecą szukać. Gdyby można było u bukmacherów obstawiać miejsca w których w weekend bedzie wypadek to A4 na wysokości Kłaju czy Bochni to takie zdarzenia miałyby kursy max 1,1.
  • Odpowiedz
Będę jutro na spotkaniu w Krakowie, które zajmie tylko 15 minut. Chciałem skorzystać z okajzi i popłynąć sobie statkiem po Wiśle. Tam jest jedna firma czy więcej? Warto wykupić taki rejs? #krakow #zegluga #wisla
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paputka: Najtaniej - DIY. Do tego zakup przez olxa. Ostatnio kupiłem piękne okno z demontażu za 3 stówki.

Jak nie masz umiejętności manualnych - to troche drożej ale wciąż tanio - olx + znalezienie "złotej rączki"
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: i jakiegoś umiejętnego doradcę wzięli co nie wpisał na co tylko dywersyfikacja i nowe usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe ile jeszcze kwiatków by wyszło gdybyśmy mieli informację na to co idzie, a nie jedynie jak los nam w tytule wniosku przyniesie?
  • Odpowiedz
Jest jakiś łatwy sposób, żeby sprawdzić w jakich latach funkcjonował konkretny sklep na danym osiedlu? Tylko chodzi mi o taki, co należy do sieciówki, co chyba utrudnia sprawę, bo wszystkie sklepy mają ten sam adres siedziby. Jak są jakieś pojedyncze firmy, to niby można coś tam znaleźć przez ZUS (zlikwidowane zakłady), wpisy KRS itd. Ale co w przypadku sieciówek? Chciałbym dla nostalgii sobie poprzeglądać jakie sklepy były na moim osiedlu przez ostatnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach