Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hasanowicz: Większe prawdopodobieństwo, że wpadniesz pod tramwaj
@propagandista: Jak to jest? Polska śmieje się z Warszawki, to Warszawka heheszkuje z Wilanowa za karę?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@propagandista: Lol, jak na nią patrzę jestem pewny, że widziałem jakiegoś dinozarła z takim samym uzębieniem xDD Ale chyba nie bylo takich bezbeków tylko roślinożerne, mięsożerne itp
Kraków zabiega o pieniądze z KPO na wdrożenie Strefy Czystego Transportu
Prezydent Krakowa Aleksander Miszalski i wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Krakowska Marek Jamborski, skierowali list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen i premiera RP Donalda Tuska w sprawie wprowadzenia zmian w Krajowym Planie Odbudowy, które umożliwiłyby dofinansowanie inwestycji niezbędnych do wdrożenia Strefy Czystego Transportu w Krakowie. Apel poparli reprezentanci gmin tworzących Stowarzyszenie Metropolia Krakowska i Alarmu Smogowego.
https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/krakow-zabiega-o-pieniadze-z-kpo-na-wdrozenie-strefy-czystego-transportu/
#kpo
Prezydent Krakowa Aleksander Miszalski i wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Krakowska Marek Jamborski, skierowali list do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen i premiera RP Donalda Tuska w sprawie wprowadzenia zmian w Krajowym Planie Odbudowy, które umożliwiłyby dofinansowanie inwestycji niezbędnych do wdrożenia Strefy Czystego Transportu w Krakowie. Apel poparli reprezentanci gmin tworzących Stowarzyszenie Metropolia Krakowska i Alarmu Smogowego.
https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/krakow/krakow-zabiega-o-pieniadze-z-kpo-na-wdrozenie-strefy-czystego-transportu/
#kpo
źródło: GC error
Pobierz@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: zniewalają nas za nasze własne pieniądze, na kredyt, który my będziemy spłacać. #t---------------t
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny my będziemy mieć strefę a ktoś za te pieniądze kupi sobie jacht który my będziemy spłacać. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) A ostrzegałem by nie głosować na prezydenta pokaż dupę, peowcy to jeden wielki bubel. Ps alarm smogwy to rak i jego trole są też tu na wykop.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SendMeAnAngel: wiesz co tylko nie dworzec - ja kiedyś spałem w kościele jak się błakałem po krakowie - otworzyłem drzwi jakiegoś kościoła i spałem do rana w przedsionku - to było ogrodzone kratą od ołtarza i ławek gdzie modlą się wierni (taki przedsionek) na pewno wiesz o co mi chodzi
@Herbacin: odpisałbym Ci na twoim poziomie tak że byś skasował konto - ale nie zrobię tego - ja nie byłem żadnym menelem - miałem 20 lat i tyle promili że nie potrafiłem ustać na chodniku
Niestety nie zdążyłem na pociąg. Jak to jest z tymi hotelami bo #booking pokazywał że w #krakow koło dworca wszystko zajęte a teraz wywlilo 7 miejsc a pensjonat już się nie pokazuje. Trzeba dzwonić i pytać? I gdzie nie ma problemu z rowerem albo gdzieś w specjalnym miejscy albo w pokoju (rower szosa)? Kiedyś podobna sytuacja to rower w Justynie w kantorku przechowali ale ten hotel mocno oblegany.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rolnik_wykopowy też niestety to słyszę, a mieszkam dosyć daleko :/
@rolnik_wykopowy: Męskie granie? To tam gdzie powstaje muzyka dla barberów?
- 0
Hey Mircy i Mirabelcy z #krakow
Chce ktoś jutro gdzieś wyjść coś porobić?
Może jakaś scianka wspinaczkowa albo coś innego? Jestem otwarty na propozycje :)
Chce ktoś jutro gdzieś wyjść coś porobić?
Może jakaś scianka wspinaczkowa albo coś innego? Jestem otwarty na propozycje :)
@Ysior: szkolenie z wędki zrobią ci na większości ścianek w 30min, tylko musisz miec partnera na to szkolenie (kiedys w fortecy robili za free, nie wiem jak teraz). Poza automatami masz jeszcze opcje boulderingu, gdzie nie jesteś wpięty, a w towarzystwie zawsze mozna sobiebpprozkminiac trasy
- 0
@karokrakow
No to teraz znaleźć jakiegoś smiałka co zechce powisiec na linie w trakcie mojego szkolenia :)
No to teraz znaleźć jakiegoś smiałka co zechce powisiec na linie w trakcie mojego szkolenia :)
- 6
źródło: temp_file5656180740933809047
Pobierz#niebieskiepaski #rozowepaski jak myślicie czy powrót w nocy samej autobusem nocnym to ryzykowna wyprawa czy nie? Jestem w #krakow i musiałabym w nocy wracać około 40 minut autobusem, potem z przystanku mam niedaleko. Ale szczerze nie chce mi się jechać ale koleżanka namawia
@laverne00 wracałam setki razy, nigdy mi się nic nie wydarzyło, raz mnie menel prawie obrzygal, tyle. Nie jest ryzykowna :) siądź koło kierowcy, trzymaj telefon i torebkę blisko, nie zasypiaj. To tyle, tylko będąc przezornym.
- 1
@PajonkMondry: nie pojechałam w końcu xd ale nie z powodu problemu z dojazdem tylko z innych przyczyn
334
Niedbalstwo urzędników Krakowa może wyrzucić Kraków z UNESCO

Czy Kraków pierwsze miasto w historii wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO może z niej wylecieć? Niestety: tak. I to z hukiem. A wszystko przez urzędniczą nonszalancję, zignorowany list od dyrektora UNESCO i kładkę, której budowa może zagrozić unikatowemu krajobrazowi centrum Krakowa.
z- 45
- #
- #
- #
- 0
Hej, jakie są ceny wynajmu miejsca postojowego w #krakow w nowym budownictwie?
- 39
źródło: temp_file3397806719396306675
Pobierz@Lardor: komu to przeszkadzało?
- 3
@NoMoreTearsJustSmile od lat próbuje dostać dofinansowanie na kurs prawa jazdy kategorii C i za cholerę nie mogę dostać
- 16
Laska, która oprowadza hiszpanów po Krakowie dostała pół bańki :D
https://www.cracowguide.pl/
#kpo #krakow
https://www.cracowguide.pl/
#kpo #krakow
@SendMeAnAngel: na pewno jest przechowalnia przy tunelu Magda i przy dworcu autobusowym. Chyba była jeszcze gdzies jakas trzecia, ale nie wiem czy nadal funkcjonuje
W Krakowie mamy mieszkania "India Welcome" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.otodom.pl/pl/oferta/india-welcome-i-tram-i-bez-prowizji-i-bez-pcc-ID4xnaE
#nieruchomosci #krakow
https://www.otodom.pl/pl/oferta/india-welcome-i-tram-i-bez-prowizji-i-bez-pcc-ID4xnaE
#nieruchomosci #krakow
W Krakowie mamy mieszkania "India Welcome" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snowflake_: Na 85m2 to można powitać z 15hindusów.
@Scallar: właśnie wkurzają mnie strasznie sąsiedzi, wszystko słychać, a że mieszkanie ma 80 m i w pobliżu sjest trefa ekonomiczna, to chyba będą dobrzy najemcy...
Dlaczego tutaj gdzie czerwona kreska nie można parkować? To jest jednokierunkowa, było zostawione miejsce na przejazd, samochody zgodnie z kierunkiem jazdy, nie jest to jakaś droga pożarowa, nie ma zakazu zatrzymywania się/postoju. Dziś widziałem jak SM na wszystkich tych samochodach wzdłuż kreski zakładała blokady. Wszystko zagraniczne rejestracje. Wstyd przed turystami.
#zakrzowek #policja #polska #prawo #samochody #motoryzacja
#krakow
#zakrzowek #policja #polska #prawo #samochody #motoryzacja
#krakow
źródło: Zrzut ekranu 2025-08-08 201756
PobierzNie można parkować bo są odpowiednie znaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieznamniepamietam: jest znak zakaz ruchu z wyjątkiem mieszkańców. Jak jest upał to przyjeżdżają zebrać dutki
44
Prison Break Kraków - 5 nastolatek uciekło z Ośrodka Wychowawczego

OPIEKUNOWIE PROSZĘ O NIEZADAWANIE PYTAŃ. Pięć dziewcząt w wieku 15-17 lat uciekło się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Świętej Siostry Faustyny w Krakowie. Nastolatki udały się w nieznanym kierunku. Do tej pory nie nawiązały z nikim kontaktu. Trwają poszukiwania dziewcząt poinformowała w
z- 38
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz