@Wintertime idź do jakiegoś januszexu, co ma dużo dobrych opinii albo się specjalizują w wymianach matryc. Omijaj szerokim łukiem serwisy z wielkich marketów, bo to jest syf i mogiła, mają tam jakichś Mareczków na stażu z technikum, a nie profesjonalnych fachowców
  • Odpowiedz
@Wintertime to raczej prosta wymiana. Zamiana jednej części na drugą, odkręcenie kliku śrubek i przepięcie taśmy. Myślę, ze taki pospolity mirek który rozkręcił 2 laptopy by sobie z tym poradził
  • Odpowiedz
Cześć,
szukam jakiegoś mechesa w Krakowie i okolicach od suzuki.
Problem w sx4 s-corss.
Coś buczy, drga, tłucze się zależnie od prędkości, ale nie jest to powtarzalne. Ogólnie stawami na układ jezdny.
Czy ktoś może coś polecić?

Czekam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login_89: jeździłem tu:
https://maps.app.goo.gl/TzSS68vbRTWiT8MKA

Polecone przez wykopka, byłem parę razy, wychodziłem zadowolony. Panowie z ukrainy, ale wszystko bardzo legit, protokół odbioru, zakres prac, cena ustalana przez telefon jak trzeba kupić części. To już więcej niż 3/4 warsztatów.

Do zdiagnozowania jakiegoś łącznika czy wahacza nie potrzebujesz speca od suzuki, to ogólna mechanika pojazdowa. Zadzwoń, umów się, zostaw im auto, ogarną.
  • Odpowiedz
@login_89: za stadionem Cracovii w stronę woli justowakiej jest serwis 4x4, szukaj na mapach, nie pamiętam nazwy. Ale tanio nie będzie. W Jimmy naprawa mostu i wymiana sprzęgła prawie 5 klockow zostawiłem

Edit off serwis
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka planujemy dłuższą trasę z różową i chcielibyśmy zrobić sobie postój na jedzonko w okolicach autostrady na docinku #rzeszow - #krakow, znacie jakieś fajne miejscówki z jedzeniem? Nie musi to być restauracja albo wykwintne drugie danie, może być i zapiekanka z budy ale żeby było warto i smacznie :) coś w okolicach #tarnow #bochnia byłoby spoko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@baldeagle19: ciekawe kto mieszka na tych wiślanych kutassach komu tak bardzo przeszkadza „hałas generowany przez przejeżdżające pojazdy” i ma aż taki wpływ na władze miasta po zmianie prezydenta xD
  • Odpowiedz