Od 4 sierpnia bilety ze zniżką można kupić:

- Przez aplikacje: anypark.pl, cityparkapp.pl, electronicparking.pl, mobilet.pl, skycash.com. Zniżki nie będą dostępne w aplikacjach bankowych.

- W parkomatach: modele Strada EVO i Strada PAL (od 4 sierpnia).

@Koronanona:
  • Odpowiedz
te grupki zinfiltrowali janusze


@Adiog: jestem na grupie z elektroniką, Janusze oferują roczne używane sprzęty w cenie 1600 zł, gdzie nówki stoją po 1700 zł. Jeszcze jak piszesz komentarze i podajesz ceny nowych sprzętów to moderacja po zgłoszeniu Janusza usuwa wpisy bo łamiesz regulamin który zabrania pisania o cenie w komentarzach :D
  • Odpowiedz
#krakow #jedzenie

Poleci ktoś jakieś dobre jedzenie w Krakowie? Rodzaj dowolny, byle nie indyjskie, ani jakieś kebsy. Może być jakiś fusion, pizza lub jakieś azjatyckie, ale restauracja a nie w stylu bar z zupą pho, pad thaiem i miksem stu różnych kuchni, coś bardziej w stylu Taj. Mogą być też burgery, picka albo jakieś meksykańskie, cokolwiek byle było bardzo dobre :D
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iwannafreshstart: Srakien pierdaken

Wygląda mi to na scamerską fundację, która sobie zrobi zbiórkę (mają kilka równoległych na medialne tematy), z których powstaną raporty w ChatGPT (jak grafiki na stronach fundacji i projektów), których nie zobaczy żaden decydent, a jak zobaczy to w--------i do kosza. Tym bardziej, że miasta prowadzą takie badania, robią jakieś ruchy, tylko mniej marzycielskie i populistyczne.

p.s.
patrzę w KRS i już mi się odechciewa
  • Odpowiedz
Zapraszam na imprezę która wspoltworze w #krakow
To już 4 urodziny! Klimaty muzyczne: #elektroniczna2000 #trance #rave #wixapol #rura #donk #hardbass #manieczki

Czyli jak zawsze po staremu, tak się kiedyś grało na dyskotekach! Serdecznie polecam, będzie okazja odwiedzić nowa lokacje ulubionego STK47!

Event fb https://facebook.com/events/s/techniawa-4-rurodziny/24190926480539396/
DJ_QBC - Zapraszam na imprezę która wspoltworze w #krakow
To już 4 urodziny! Klimaty ...

źródło: 1000032146

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiekolwiek maratony ironmany i inne gówna w centrum #krakow na głównych drogach to największy rak tego miasta, co imprezę wraca ten w---w. Po co błonia, po co te wszystkie ścieżki rowerowe?
Mam nadzieję że im deszcz spadnie, a organizatorzy się wywrócą kiedyś w życiu na hulajnodze bez kasku.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Krakowie te nowe biletomaty z tego co rozumiem działają tak, że płaci się TYLKO zbliżeniowo i nie wydają biletu papierowego ani żadnego innego potwierdzenia? W momencie kontroli przybliża się kartę płatniczą/telefon do terminala kontrolera tak? W zasadzie zastanawiam się czy nie będzie jakichś przypadków oszustów, podszywających się za kontrolerów, którzy podejdą z terminalem ale.... płatniczym. I rozumem, że w przypadku jakby ktoś miał monety do zakupu biletów ale nie miał karty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@nieznamniepamietam Przecież przy transakcji dostajesz na telefonie powiadomienie, że ściągnęło pieniądze, a od razu masz oszusta obok i do tego nie może uciec, bo tramwaj jedzie. To jest ten sam system, co we Wrocławiu działa od paru lat już i nie słychać o żadnych oszustach.
  • Odpowiedz
#krakow #policja #zalesie #prawojazdy
Ja pierdziele. Na nowohuckiej 70, na Opolskiej 70, na ruczaju 70, na powstańców też 70. Wszędzie po dwa pasy w jedną stronę to na al 29 listopada dali 50 na wylotówce na warszawę i łapią takich piratów jak ja...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak zdobyć kościelne zaświadczenie o praktykowaniu w Krakowie?
Hej Mirki, gdzie od ręki w Krakowie załatwię kościelne zaświadczenie o praktykowaniu? Potrzebuję żeby zostać chrzestnym, of kors nie praktykuje, nie czekam na moralne wywody katolików, faktycznie chce się zaopiekować dzieckiem w jakiejś części.

#chrzest #dzieci #religia #katolicyzm #krakow #pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jeśli ktoś, to raczej ateiści Cię tu wyśmieją. Tak, dla mnie to śmieszne, że odwalasz jakiś cyrk przed panem w sukience, mimo że na co dzień nie praktykujesz. Nie wstyd Ci będzie przysięgać, że wychowasz chrześniaka w wierze, wiedząc, że no jednak nie?
  • Odpowiedz