@Nighthuntero nie rozumiem:
- pomalowanie schodów w ramach festiwalu - instalacja artystyczna
- pomalowanie schodów w ramach spontanicznej akcji, bo ktoś już wcześniej to zrobił i dla przykład - wandalizm

Tak samo jak z wieszaniem plakatów:
- firma wiesza tablice na swoim płocie/elewacji - hurr durr uchwała krajobrazowa
- Miszalski wiesza plakat wyborczy na płocie swojego domu od ulicy ALBO pisowski wojewoda wiesza ogromny baner z JP2 na budynku urzędu Wojewódzkiego
  • Odpowiedz
🌉Mosty, wieżowce i hale przemysłowe – każda konstrukcja podlega naprężeniu, które w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do katastrofy budowlanej.

🖲Czy materiał mówiący „uważaj” pokryje polskie mosty?
🧪Jak działają inteligentne materiały w budownictwie?
🏗W jakich obszarach technologia znajdzie zastosowanie?

Zapraszamy
SwiatOze - 🌉Mosty, wieżowce i hale przemysłowe – każda konstrukcja podlega naprężeni...

źródło: soze_Posty IG - 2025-09-04T133303.969

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@January-zwiedza-szpary: Widać również, na

1847 Plan von Cracau mit Podgórze und der nächsten Umgebung. Herausgegeben und lithographirt von Aleksander Kocziczka k.k. Unterlieutnant im 39 ten L. J.R. Dom Miguel. Olmütz

Potem widać zostało zlikwidowane.
makrofag74 - @January-zwiedza-szpary: Widać również, na 

1847 Plan von Cracau mit Po...

źródło: 1847 Plan von Cracau mit Podgórze und der nächsten Umgebung. Herausgegeben und lithographirt von Aleksander Kocziczka k.k. Unterlieutnant im 39 ten L. J.R. Dom Miguel. Olmütz

Pobierz
  • Odpowiedz
#podroze #podrozujzwykopem #lotnisko #krakow
Tak w temacie znoszenia limitu płynów na lotniku w Krk mam taką uwagę techniczną - przykładowo lecę z Krakowa np do Bari. W Krakowie super, biorę ulubione perfumy/szampon/cokolwiek np. 300 ml. W jedną stronę przechodzi, ale już przy powrocie - o ile moje Bari nie obsługuje nowych przepisów - moje ulubione perfumy lądują w koszu.
Albo np w Krakowie na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #poznan wprowadzają wyższe stawki parkingowe dla osób spoza miasta. Kiedy podobne rozwiązania w #krakow?

Samochodów napływających codziennie do miast z okolicznych miejscowości jest zbyt dużo i świetnie, że w końcu ktoś zaczyna coś z tym robić. A przy okazji pewnie więcej osób będzie się meldować i płacić podatki w mieście, brawo #poznan! Oby jak najwięcej miast poszło tą drogą.

#motoryzacja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ty z której wsi dojeżdżasz?


@francoisinho: mieszkam w krakowie od urodzenia, moi rodzice też, ba moi dziadkowie również tu mieszkali jak i pradziadkowie i widzisz daleko mi do plucia na przyjezdnych bo ktoś ma czelność przyjechać tu do pracy czy zawieźć dzieciaka do szkoły, ty za to przyjechałeś z jakiegoś wypizdowa wielkiego a teraz srasz na takich jak ty byłeś, hipokryzja over 9000 - masz zniżki jako krakus więc
  • Odpowiedz
@Vadzior całkowicie zrozumiałe, ja to taki paranoik foliarz i zdaję sobie sprawę że odklejone mam te swoje lęki i uprzedzenia. Co do gastro na mieście to też unikam bo pracowałem w branży xd. P--------e mam jak w ruskim czołgu bo tak niby się tego żarcia boję a z drugiej strony to raczej prowadzę mega niezdrowy tryb życia - śmiechu warte
  • Odpowiedz
Kiedy wchodzi w życie #sct w #krakow? Początek roku szkolnego pokazał, jak bardzo miasto potrzebuje odchudzić ulice, jeśli chodzi o liczbę samochodów po nich jeżdżących.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goferek o to to. Podobnie jest w ferie zimowe czy jakiekolwiek inne dni bez nauki szkolnej - ruch na drogach znacząco spada. Cieszę się że więcej osób to dostrzega, bo jednak najbardziej powszechne jest przekonanie że "studenci powodują korki" i "od października to się zacznie". Ch#@a tam się zacznie. Może co najwyżej w piątkowe popołudnia. Poza tym studentów spotyka się i tak głównie w komunikacji miejskiej.
  • Odpowiedz