Polecicie jakąś firmę od zakładania trawników? A może jakiś Mirek świadczy takie usługi?

#krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #krakow #poznan

Nie wiem, co jest bardziej przygnębiające - to, że kierowcami w MPK są matoły bez znajomości przepisów, czy może to, że inne matoły łykają jak pelikany cokolwiek przeczytają?

Sytuacja następująca, wątek o blokowaniu skrzyżowań przez autobusy miejsce. Kierowca autobusu (niezbyt inteligentny @Lardor) twierdzi, że autobus może blokować skrzyżowanie, gdy odczekał jeden cykl zielonego światła. Z kolei @meandmymonkey zamiast zweryfikować te
francoisinho - #motoryzacja #krakow #poznan

Nie wiem, co jest bardziej przygnębiając...

źródło: Gdy spotka się dwóch kretynów

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@vateras131: jeśli ktoś ma IQ powyżej poziomu debilizmu to na pewno to zauważy.

Niestety, jak widać na screenie, nie każdy ten poziom inteligencji przekracza, a co gorsze - jeden z tych typów przedstawia się jako kierowcę autobusu miejskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gieremek: już miasto czyści xD okazało się że wystarczyło pomalować te już odbdarte schody, aby miasto zabrało się do czyszczenia. A jak mieszkańcy zgłaszali prośbę o wyczyszczenie farby, bo po kilku latach to wyglądało gorzej jak jakieś graffiti, to się nie zabierali do roboty.
  • Odpowiedz
Miał ktoś może taką sytuację:
Żona parkowała w strefie (Kraków) i opłaciła parking przez aplikację AnyPark. Robi tak już od dłuższego czasu ale teraz nagle dostała za wcieraczkę "zawiadomienie" o obowiązku zapłaty 250zł w ciagu 14 dni za nieuregulowany postój (150zł jeżeli płatności dokona się w ciągu 7 dni). W przeciwnym razie ropocznie się postępowanie egzekucyjne.
Zawiadomienie wystawione jest przez ZDMK Kraków.
Oczywiście zadzwoniłem na ichniejszą infolinię i Pani urzędniczka poleciła mi abym złożył
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moll: @niechcetukonta nie trzeba żadnej karteczki, kontroler przed wystawieniem opłaty jest obowiązany każdą tablicę sprawdzić w systemie. Strefa parkowania też już ponad rok nie wystawia żadnego świstka który mam umieścić za szybą.

@Roofy ale masz w historii apki że rzeczywiście samochód miał włączoną opłatę i w prawidłowej strefie a czas w apce pokrywa się z czasem wystawienia opłaty?
  • Odpowiedz
  • 4
@moll @niechcetukonta @tomasz-aleksander-barania @piekuo

Właśnie dostałem odpowiedź na reklamację. ZDMK uznaje reklamację - powodem była "czasowa niedostępność aplikacji AnyPark podczas dokonywanej kontroli, co uniemożliwiło zweryfikowanie opłaty".
W dalszej części pisma informują mnie, że 150zł które wpłaciłem, zostanie mi zwrócone na konto :)

Czyli jednak taka informajca za szybą w jakiej apce się płaciło, to przydatna sprawa - może wtedy kontroler dokonałby ponownego sprwadzenia za jakis czas?
  • Odpowiedz
Most Grunwaldzki w remoncie, most Dębnicki zawsze korek bo wiadomo-Aleje, Kotlarski miasto planuje zwężenie 2 pasów do jednego by walczyć z SAMOCHODOWYM HAŁASEM, most na Nowohuckiej chcą zwęzić z 2 pasów do 1 by zrobić ścieżki rowerowe....

Może secesja Podgórza od tego z-------o #krakow to wcale nie jest taki zły pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Operacja odbicia Krzemionek z rąk Ż. ponwonie dla mieszkańców, rogatki na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guys, planuje wybrać się na mecz LKE Szachtar - Legia 23 października na stadion Wisły.

Czy był ktoś już na meczu Szachtara w Krakowie albo gdziekolwiek w Polsce? Jakieś praktyczne rady?
- bilety będą dostępne na stronie Szachtara (https://tickets.shakhtar.com/) około 2 tygodnie przed meczem? Tak było do tej pory
- czy trzeba drukować czy można pokazać na telefonie?
- kto przychodzi na te mecze? Ukraińcy? Mieszkańcy Krakowa? Ktoś będzie sapał jak
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: Na meczach Szachtar na stadionie użytkowanym przez Wisłę Kraków w większości to są Ukraińcy, kibice Wisły bez barw, mieszkańcy Krakowa, inni kibice pozostałych drużyn bez żadnych barw oraz pikniki, ciekawscy.

Bilety są dla wszystkich, na ostatnim meczu Szachtar nawet zrobił promocję z okazji 15 sierpnia dla Polaków, bodajże za 20 zł był bilet.

Raczej obawiałbym się innych polskich kibiców, w tym Wisły
  • Odpowiedz