#krakow Ale wstyd jeśli umrę przez pioruna, bo wyszedłem do sklepu akurat 10 minut przed tym jak się zaczęło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SoplicaTadeusz
- 3

SoplicaTadeusz
- 1
@SoplicaTadeusz A chciałem tylko kurczaka kupić (╯°□°)╯︵ ┻━┻

SoplicaTadeusz
- 1
@MuszynAfrika Ledwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miszalski nie przedłużył subskrypcji na tarczę antyburzową na wrzesień?
#krakow
#krakow
@Nighthuntero albo nie ma hajsu albo Jacek mu danych do konta nie zostawił
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niechcetukonta: na górnym śląsku też
- 8
Panienko Bieńczycka Przenajświętsza, módl się za nami.
#krakow
#krakow
8
Dzwonek tramwajowy: problem sprzed 103 lat

Książka sprzed 103 lat opisuje problemy motorniczych obsługujących dzwonki tramwajowe.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
bardzo bym prosił, żeby tarcza antyburzowa dzisiaj zadziałała, bo muszę po 16 wyjść
#krakow
#krakow
- 0
@Just_Jump: największy deszcz przypadł na jazdę samochodem, nie ma tragedii xd
@MonsieurLaBoule farciarz!
źródło: temp_file8269292911221225080
PobierzSamo to, że to nie właściciel szuka frajera, tylko jeszcze niewolnika wykorzystuje do szukania najemcy to jakiś absurd xd
Samo to, że to nie właściciel szuka frajera, tylko jeszcze niewolnika wykorzystuje do szukania najemcy to jakiś absurd xd
@smallboobslover:
Patrzac na lokalizacje to cena akurat atrakcyjna jest.
Gdzie najlepiej sprzedać kilka srebrnych łańcuszków i bransoletek po babci? Chciałbym wymienić za zgodą rodziców to na jeden grubszy złoty, który przynajmniej będę nosił a tamte tak czy inaczej nie mają aż takiej wartości sentymentalnej. Jest jeszcze inna biżuteria po niej. Coś się w takiej sytuacji oświadcza? Nie mam żadnych papierów jeśli chodzi o spadek bo to wszystko było pomiędzy rodzicami a RIP babcią.
#pytaniedoeksperta #krakow
#pytanie
#pytaniedoeksperta #krakow
#pytanie
@nieznamniepamietam: za srebrne to wiele nie dostaniesz, więc nie wiem czy w ogóle jest sens sprzedawać
@nieznamniepamietam aktualnie złoto jest około 86 razy droższe, więc żeby zrobić złoty łańcuszek ze srebrnych to cenowo musiałbyś oddać 86 srebrnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja to nie wiem dlaczego więcej ofert najmu jest skierowana do młodych studiujących pracujących p0lek. Wczoraj zatkał mi się zlew w wynajmowanym mieszkaniu więc szybciutko pobiegłem po ten gumowy przepychacz ale i tak trzeba było pomyśleć bo zatkał się dalej i należało też zatkać drugi spust zlewu i ten od przelewu na czas przetykania aby dało to skutek. Znów wcześniej po wprowadzce zauważyłem że pralka w czasie wirowania drgała na tyle, że
@niedasieukryc: mi się wydaje, że to dlatego, że dalej jest taki stereotyp, że jak kobieta wynajmuje mieszkanie to wszystko będzie czysto utrzymane, nic się nie porysuje, nikt nie będzie w tym mieszkaniu o---------ł. Facet to zrobi melinę w góra miesiąc aż sąsiedzi będą dzwonić z materiałem dla Uwagi ¯\(ツ)/¯
- 3
- 0
Planuje w najblizszym czasie wykończyć mieszkanie w #krakow. Zastanawiam sie jaki to moze byc finalny koszt, wiadomo ze wszystko zalezy od standardu w jakim chce sie cos zrobic.
Zakladam raczej średnie wykonczenie, standard ikeowy ale nie najtańsze meble jakie dostane ani tez najdroższe, po prostu średni standard wykonczenia. Z tego co widzialem po roznych firmach w Krakowie ktore zajmuja sie wykonczeniami pod klucz to biorac wlasnie taki sredni pakiet
Zakladam raczej średnie wykonczenie, standard ikeowy ale nie najtańsze meble jakie dostane ani tez najdroższe, po prostu średni standard wykonczenia. Z tego co widzialem po roznych firmach w Krakowie ktore zajmuja sie wykonczeniami pod klucz to biorac wlasnie taki sredni pakiet
- 16
14 121,60 - 4,00 = 14 117,60
Dzisiejszy Business Run
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #krakow
Skrypt | Statystyki
Dzisiejszy Business Run
#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #krakow
Skrypt | Statystyki
Halo Kraków, widać księżyc czy chmury ?
Powinno być widać coś takiego.
Dokładnie 4 minuty temu.
#krakow #ksiezyc #zacmienieksiezyca #dziejesie #nocneniebo
Powinno być widać coś takiego.
Dokładnie 4 minuty temu.
#krakow #ksiezyc #zacmienieksiezyca #dziejesie #nocneniebo
źródło: ujo9ftyzd91ofhjetwqvhna5z94515bb
Pobierz@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: nic nie widać 😥
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: Chmury
- 3
W tvp mowilo o schodach w krakowie. To byly pomalowane krawezniki, ale bardziej szokuje oryginalna cena. Miasto zaplacilo za te sztuke 40 tys zlotych. To jest skandal. #krakow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tanebau: nie ma takiej kasy której sojaki nie przewalą
- 1
Mistrzejowice here, ktoś ma problem z Netią? #krakow
@francoisinho: ja to w ogole na rameny chodzę do takiej małej knajpki z sushi na Podgórzu i tam mi najbardziej smakuje. Małe menu, ale co jakiś czas maja tez soecjalne rameny w ramach sezonowego menu. Bardziej mi chodzi o to ze obiegową opinia jest fakt że tam sa najlepsze i ludzie się tam schodzą. Ja tam wolr sobie klepnąć rezerwację a nie stać godzinę w kolejce.
@BedeKsiedzemJakMojTata: nie jadłam, wiec wie nie wypowiem
- 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
Kaplica Świętego Krzyża

Klasztor cystersów Mogiła Nowa Huta
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Będę zmieniał dostawcę #internet
Jakiego dostawcę polecacie do grania w #krakow ? Ale opinie z całego kraju też są dla mnie ważne.
Miałem kiedyś toyę i była tragedia, częste awarie. Awarie miało całe osiedle, więc to nie u mnie. Światłowód kładł Polski Światłowód Otwarty. Potem zmieniłem na UPC i było super, zero lagów, niski ping. Potem UPC przejął play i podnieśli mi cenę o prawie 10zł. Nadal jest
Jakiego dostawcę polecacie do grania w #krakow ? Ale opinie z całego kraju też są dla mnie ważne.
Miałem kiedyś toyę i była tragedia, częste awarie. Awarie miało całe osiedle, więc to nie u mnie. Światłowód kładł Polski Światłowód Otwarty. Potem zmieniłem na UPC i było super, zero lagów, niski ping. Potem UPC przejął play i podnieśli mi cenę o prawie 10zł. Nadal jest
@Fox_de_Clermont: zmieniłem TFU play na światłowód w Orange, hula jak wściekłe bez problemów.
@Fox_de_Clermont: Orange
@niedasieukryc: Toruń ul.Raszei
@niedasieukryc: zdecydowanie katowice. tam to nawet zwykly śmiertelnik może sobie na 20 piętro pozwolić
Czy są w Krakowie restauracje, które nie wpuszczają dzieci? #krakow






















