Gdzie najlepiej sprzedać kilka srebrnych łańcuszków i bransoletek po babci? Chciałbym wymienić za zgodą rodziców to na jeden grubszy złoty, który przynajmniej będę nosił a tamte tak czy inaczej nie mają aż takiej wartości sentymentalnej. Jest jeszcze inna biżuteria po niej. Coś się w takiej sytuacji oświadcza? Nie mam żadnych papierów jeśli chodzi o spadek bo to wszystko było pomiędzy rodzicami a RIP babcią.

#pytaniedoeksperta #krakow
#pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja to nie wiem dlaczego więcej ofert najmu jest skierowana do młodych studiujących pracujących p0lek. Wczoraj zatkał mi się zlew w wynajmowanym mieszkaniu więc szybciutko pobiegłem po ten gumowy przepychacz ale i tak trzeba było pomyśleć bo zatkał się dalej i należało też zatkać drugi spust zlewu i ten od przelewu na czas przetykania aby dało to skutek. Znów wcześniej po wprowadzce zauważyłem że pralka w czasie wirowania drgała na tyle, że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedasieukryc: mi się wydaje, że to dlatego, że dalej jest taki stereotyp, że jak kobieta wynajmuje mieszkanie to wszystko będzie czysto utrzymane, nic się nie porysuje, nikt nie będzie w tym mieszkaniu o---------ł. Facet to zrobi melinę w góra miesiąc aż sąsiedzi będą dzwonić z materiałem dla Uwagi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Planuje w najblizszym czasie wykończyć mieszkanie w #krakow. Zastanawiam sie jaki to moze byc finalny koszt, wiadomo ze wszystko zalezy od standardu w jakim chce sie cos zrobic.
Zakladam raczej średnie wykonczenie, standard ikeowy ale nie najtańsze meble jakie dostane ani tez najdroższe, po prostu średni standard wykonczenia. Z tego co widzialem po roznych firmach w Krakowie ktore zajmuja sie wykonczeniami pod klucz to biorac wlasnie taki sredni pakiet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tvp mowilo o schodach w krakowie. To byly pomalowane krawezniki, ale bardziej szokuje oryginalna cena. Miasto zaplacilo za te sztuke 40 tys zlotych. To jest skandal. #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@francoisinho: ja to w ogole na rameny chodzę do takiej małej knajpki z sushi na Podgórzu i tam mi najbardziej smakuje. Małe menu, ale co jakiś czas maja tez soecjalne rameny w ramach sezonowego menu. Bardziej mi chodzi o to ze obiegową opinia jest fakt że tam sa najlepsze i ludzie się tam schodzą. Ja tam wolr sobie klepnąć rezerwację a nie stać godzinę w kolejce.
  • Odpowiedz
Będę zmieniał dostawcę #internet

Jakiego dostawcę polecacie do grania w #krakow ? Ale opinie z całego kraju też są dla mnie ważne.

Miałem kiedyś toyę i była tragedia, częste awarie. Awarie miało całe osiedle, więc to nie u mnie. Światłowód kładł Polski Światłowód Otwarty. Potem zmieniłem na UPC i było super, zero lagów, niski ping. Potem UPC przejął play i podnieśli mi cenę o prawie 10zł. Nadal jest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach