
- artexus


Komentarz usunięty przez autora

Komentarz usunięty przez autora
23

759

Znam w sumie osobiście dwie osoby które siedzą poza Polską, ale kupują mieszkania tutaj i wynajmują. Cały czas powtarzają, że jeszcze tylko rok - dwa i wróca. Może dlatego dla mnie to jest bardziej "normalne". Natomiast co zabawne jedna z nich jak wraca to za każdym razem jest w szoku co tu się dzieje.
4

16

Wykop.pl