W sobotę 8 października w galerii Metropolia #gdansk moszna będzie wykonać darmowe badanie klejnotów rodowych.
Polecam.( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tym roku lekarze badają w #bydgoszcz #bytom #zielonagora #warszawa #gorzowwielkopolski #krakow #koszalin #poznan #szczecin #katowice

Harmonogram i strona akcji https://mosznowladcy.pl/harmonogram

#zdrowie
Pobierz
źródło: comment_1665032427n6PcjmSLwz8WLISMxoAtqS.jpg
Dostałem za wycieraczkę (niczego osobiście nie przyjmowalem) wezwanie od straży miejskiej w celu wyjaśnienia okoliczności popełnienia wykroczenia, parkowanie na znaku B36 pod blokiem (gdzie wszyscy parkują). Wypisane bardzo niechlujnie, numer rejestracyjny niemal dwuznacznie można przeczytać. Płacić czy czekać na listowne wezwanie?
#mandat #mandaty #strazmiejska #krakow
@syctac: przede wszystkim naucz się znaków drogowych, a co do wezwania, nie jest to mandat, tylko jak sam napisałeś wezwanie, więc jeszcze nic nie płać. A czy iść do SM czy nie to już Ci nie będę doradzał, sam podejmij decyzję czy wiesz, że złamałeś przepisy, czy uważasz że nie zrobiłeś niczego złego. Tak jeszcze zaznaczę, że wymówka pod tytułem "wszyscy tutaj tak parkują" nie unieważnia wykroczenia, nie jest też okolicznością
@goferek: Jak słońce zachodzi to promienie słoneczne padają pod takim kątem do ziemi, że muszą się przebić przez grubszą warstwę atmosfery co powoduje, że widzimy kolory czerwone. Światło słoneczne to fala elektromagnetyczna różnych kolorów które jest rozszczepiane przez atmosferę i dlatego w dzień docierają do nas kolory niebieskie a gdy jest zachód to fale musza się przebić przez grubszą część atmosfery dlatego docierają do nas kolory czerwone/pomarańczowe a niebieskie "giną".
#anonimowemirkowyznania
Czy tylko mi sie tak wydaje ze rodowici mieszkancy najwiekszych miast w Polsce zawsze wyjezdzaja za granice a w miescie zostaja emeryci, osoby +50 i sloiki?
Jestem rocznik '90 z #wroclaw i wszyscy moi znajomi z podstawowki, liceum czy studiow to wyjechali albo do Warszawy albo za granice. Ja sam siedze juz na #emigracja od eee ... musze policzyc .... od 8 lat.

Ja jak przyjezdzam do Polski to tylko zeby
Pobierz
źródło: comment_1664969361xHb9Ql8aM2R38MxElRTLeM.jpg
@Darth_Gohan:

Znam w sumie osobiście dwie osoby które siedzą poza Polską, ale kupują mieszkania tutaj i wynajmują. Cały czas powtarzają, że jeszcze tylko rok - dwa i wróca. Może dlatego dla mnie to jest bardziej "normalne". Natomiast co zabawne jedna z nich jak wraca to za każdym razem jest w szoku co tu się dzieje.


Troche właśnie o to mi chodzi. Tak jak znam ludzi, co wyjechali, żeby w Polsce dom