Wpis z mikrobloga

@Zsan: obstawiam, że regulamin osiedla nie pozwala wpuszczać ludzi "tylko na chwilę, na zakupy", więc sklep musiał się dostosować(choć pewnie wyliczyli, że i tak się opłaci).
@Bleck: oni mają chyba sprzedać tyle a tyle określonych produktów np. w danym tygodniu 200 monsterow i to raczej franczyzobiorca musi kombinować jak to zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@Bleck: ja myślę, że fakt że będzie to sklep tylko dla mieszkańców, było ustalone jest na etapie otwarcia sklepu, czemu miałoby to być nielegalne?

@holihopter: czy ja wiem czy to chów klatkowy, to po prostu zamknięte osiedle z ludźmi na wysokim poziomie finansowym, bez meneli złodziei i innych szkodników. Raczej ci ludzie są zadowoleni, z tej ekskluzywności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 554
@Zsan: ja #!$%@? ale kołchoz. Chcesz kogoś odwiedzić na takim osiedlu to musisz mieć przepustkę? Ochrona z psami łazi i wyłapuje gości? Punkty kontrolne z zasiekami i gniazdami karabinów maszynowych? Jak warszawa w 44.
pytanie czy to zgodne z zasadami franczyzy... jest to świadome zaniżanie zysków


@Bleck: pewnie chodzi o to, że żabka powstała na zamkniętym osiedlu, gdzie nie da się wejść bez kodu lub chipa.

Raz mi do takiej żabki na zamkniętym osiedlu przekierowało paczkę z Allegro i musiałem czaić się pod furtką, aż ktoś będzie wchodził, czy wychodził, żeby dostać się na osiedle bez kodu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 295
@Kreation:

zamknięte osiedle z ludźmi na wysokim poziomie finansowym, bez meneli złodziei i innych szkodników. Raczej ci ludzie są zadowoleni, z tej ekskluzywności


XD
Dla złodzieja to żadna przeszkoda, a wysoki poziom finansowy to nie jest średnia krajowa w korpo.