Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 19
- Onbokto
- myk-myk-myk
- konto usunięte
- zikus14
- konto usunięte
- +14 innych
- 6
@Smasher69: no i to zdrowe podejście, o ile spełniasz oczekiwania zawarte w umowie o pracę.
- myk-myk-myk
- Chicoxxx66
- Jin
- MikiGRU
- przegryw_z_00
- +1 innych
- 28
- 1
24 pary w roku 2015 biorą ślub w danym kościele. Jakie jest prawdopodobieństwo, że przynajmniej dwie pary będą mieć ślub w tym samym miesiącu?
#matematyka #pytanie #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #januszex xD
#matematyka #pytanie #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #januszex xD
- 10
@Goronco: pół na pół - albo będą mieć albo nie będą mieć
- 9
- Goronco
- kaosha
- konto usunięte
- mateusza
- konto usunięte
- +4 innych
Jestem na wypowiedzeniu. Janusz szukał na mnie haków, ludzi wypytywał i starał się coś na mnie znaleźć żeby mnie dyscyplinarnie zwolnić.
To odbiłem piłeczkę i kazałem sobie zapłacić za 3 dni darmowych szkolen (co prawda po jednej godzinie, glupi byłem) przed podpisaniem umowy tlumacząc to znamionami pracy i umowy o prace przed jej podpisaniem XD. A także szkoleniem BHP tydzień po rozpoczęciu pracy.
Jutro mam rozmowę z Januszem ( ͡° ʖ
To odbiłem piłeczkę i kazałem sobie zapłacić za 3 dni darmowych szkolen (co prawda po jednej godzinie, glupi byłem) przed podpisaniem umowy tlumacząc to znamionami pracy i umowy o prace przed jej podpisaniem XD. A także szkoleniem BHP tydzień po rozpoczęciu pracy.
Jutro mam rozmowę z Januszem ( ͡° ʖ
@sneznykockodan: masz tak go zaorać, że zapłakany do urzędu pracy pobiegnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sneznykockodan: ja #!$%@? do roku pracy i będę szukał czegoś nowego ale na pewno jak zmiana to tylko do firmy gdzie mam kontakty, znajomych, polecenie, w innym przypadku jest 50 procent szans że trafię na kolejne gówno, uwierz mi że czasem Januszex jest lepszy niż korpo
@qfefgbythr: Patrząc na to że za każdym razem pizzę przywozi mi inny gość a wątpię żeby pracowało ich tam 40 to coś jest nie tak że mają taką rotację.
@Jednorybek: Bez umowy to chyba obecnie tylko alimenciarze i zwierzęta pracują
- 0
- 0
#pracbaza #januszex #covid19 #patologiazewsi
Bądź mną, zaszczepiony, nie interesuj się czy ktoś inny się zaszczepił
Miej dwóch toksycznych "kolegów" w pracy "jak będą mnie próbowali zmusić do szczepienia to się zwalniam"
Znów bądź mną
Bądź mną, zaszczepiony, nie interesuj się czy ktoś inny się zaszczepił
Miej dwóch toksycznych "kolegów" w pracy "jak będą mnie próbowali zmusić do szczepienia to się zwalniam"
Znów bądź mną
Mam miesięczny okres wypowiedzenia, kończy mi sie 31 stycznia.
Stwierdziłem, że się zachowam normalnie. Będę swoje obowiązki wykonywać jak wcześniej aż do końca i ułatwiać proces wdrozenia nowej osoby.
Tematów coraz mniej bo nikt mi nowych nie przekazuje więc i roboty mniej.
I wchodzi Janusz cały na biało każąc mi pisać raporty każdego dnia. Raporty co dziś zrobiłem z rozbiciem na minuty XD.
Nie chciałem iść na l4, ale chyba w plecach
Stwierdziłem, że się zachowam normalnie. Będę swoje obowiązki wykonywać jak wcześniej aż do końca i ułatwiać proces wdrozenia nowej osoby.
Tematów coraz mniej bo nikt mi nowych nie przekazuje więc i roboty mniej.
I wchodzi Janusz cały na biało każąc mi pisać raporty każdego dnia. Raporty co dziś zrobiłem z rozbiciem na minuty XD.
Nie chciałem iść na l4, ale chyba w plecach
- randomwykopek
- KondProsty
- thority
- konto usunięte
- kimunyest95
- +8 innych
Pisz w raporcie :
Pisanie raportu 2.5h hehe
Pisanie raportu 2.5h hehe
- konto usunięte
- Gandisama666
- wizu
- wybryk_natury
- hphp123
- +7 innych
- 2
Mirki, jest sobie w umowie zlecenie taki #!$%@? zapis:
"Każda ze stron może wypowiedzieć umowę z 30 dniowym terminem wypowiedzenia. Jednakże jeżeli wypowiedzenie nastąpiło bez ważnego powodu, wypowiadający zobowiązany jest do zapłaty kary umownej w wysokości 30% całkowitego wynagrodzenia.
Za ważny powód wypowiedzenia umowy przez Zleceniobiorcę strony przyjmują okoliczności, które są niezależne od Zleceniobiorcy, w szczególności takie jak:
*udokumentowana niezdolność do wykonywania przedmiotu umowy będąca następstwem choroby trwającej nieprzerwanie dłużej niż 30
"Każda ze stron może wypowiedzieć umowę z 30 dniowym terminem wypowiedzenia. Jednakże jeżeli wypowiedzenie nastąpiło bez ważnego powodu, wypowiadający zobowiązany jest do zapłaty kary umownej w wysokości 30% całkowitego wynagrodzenia.
Za ważny powód wypowiedzenia umowy przez Zleceniobiorcę strony przyjmują okoliczności, które są niezależne od Zleceniobiorcy, w szczególności takie jak:
*udokumentowana niezdolność do wykonywania przedmiotu umowy będąca następstwem choroby trwającej nieprzerwanie dłużej niż 30
- 18
- 5
@akNe: niby zgodne z prawem, ale z drugiej strony jeśli ta UZ i charakter wykonywalnego zlecenia nosi znamiona stosunku pracy, to grozi się januszowi pójściem do sądu i ustaleniem stosunku pracy. Wtedy Janusz się #!$%@? i odpuszcza, bo po ustaleniu stosunku pracy zaczyna obowiązywać prawo pracy, a tam takie zapisy są już nielegalne.
konto usunięte via Android
- 1
- Ezev
- jajuzniewiem
- szypko
- staryalkus
- Lethiar
- +23 innych
- 3
Areczku to jest nowy pracownik mój siostrzeniec. Od dziś przejmiesz jego obowiązki.
#januszex
#januszex
- 10
- 19
@Knurzec9k: jutro o czwartej w soich ciuchach pod zakladem no i wiesz, dwa tygodnie za darmo bo nie wiem czy pracowac umisz no a pozniej zlecenie co miesiac minimalna i jak nic nie #!$%@? to reszta w kopercie no wiesz, teraz mlodym sie pracowac nie chce juz dwa lata dokladam do interesu nie moge dac wiecej no i jest zwyczaj u nas pracuje sie jedna sobote w miesiacu za darmo to
- Pan_Mysz
- odysjestem
- konto usunięte
- chaczapuri
- 2cf002b2f4
- +14 innych
@Knurzec9k: Bardzo dobrze, trzeba się szanować, to zupełnie nieprofesjonalne i nie będzie Cię Janusz wodził na pokuszenie nikotyną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@Sok_Mandarynkowy: Dla pana magazynek z nabojami, a Wania dostanie kałacha. Kto pierwszy zginie, ten weźmie od drugiego co mu potrzeba
Pojechałem sobie kiedyś dorobić przez agencję do holandii. Przydzielili mnie do remontowania starych palet.
Blaszana hala, w lato ukrop, w zimę zimno. W tym czasie jak ja byłem wystarczyła czapka i bluza więc było ok.
Ludzie tam pracowali na czarno bez ubezpieczenia za 10 euro za godzine a wcześniej za 8 przez długie lata, wcześniej za jeszcze mniej, gdzie ja ubezpieczony z dodatkami wakacyjnymi miałem ponad 11 na czysto. Agencja za mnie
Blaszana hala, w lato ukrop, w zimę zimno. W tym czasie jak ja byłem wystarczyła czapka i bluza więc było ok.
Ludzie tam pracowali na czarno bez ubezpieczenia za 10 euro za godzine a wcześniej za 8 przez długie lata, wcześniej za jeszcze mniej, gdzie ja ubezpieczony z dodatkami wakacyjnymi miałem ponad 11 na czysto. Agencja za mnie
@gracjan-rozenek: nie rozumiem czemu ludzie się godzą na taką ciężka pracę
@gracjan-rozenek: Znaczy wiesz agencja dostaje np 20 euro za pracownika, a pracownik ma np 10euro, ale to nie znaczy, że jakbyś był stricte przez firmę to miałbyś 20euro. Też tak myślałem, ale to kwestia, że firma woli mieć iluś pracowników na śmieciówce żeby móc łatwo w każdej chwili ich #!$%@?ć jak będzie mniej pracy itp, więc płacą za taki luksus więcej.
Bo takiego gościa na vast contract to good luck #!$%@?ć.
Bo takiego gościa na vast contract to good luck #!$%@?ć.
- 564
Dajesz Aruś, lecisz, któregoś dnia Janusz cię doceni i da ci twój wymarzony awans...
Ale nie dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oceńcie jak mi wyszedł Chad Janusz, dałem z siebie solidne 30%
#januszex #januszalfa #pracbaza #heheszki
Ale nie dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oceńcie jak mi wyszedł Chad Janusz, dałem z siebie solidne 30%
#januszex #januszalfa #pracbaza #heheszki
- R4vPL
- jezowiec
- Janusz44
- eite
- konto usunięte
- +559 innych
- 316
@LiveDieRepeat: ale ładny animowany pan Janusz <3. Dorodne podgardle.
- LiveDieRepeat
- kompek
- zjembigos
- Herhor
- Karl_Tofel
- +311 innych
- 202
- dzieju41
- LiveDieRepeat
- konto usunięte
- zjembigos
- Karl_Tofel
- +197 innych
- 121



























#januszex
#przegryw
Komentarz usunięty przez moderatora