Całkiem niedawno napisałem post, który trochę uderzał w nauczycieli. Natomiast nic nie przebije robotników w tym kraju XD
Skończyłeś studia? Nie pracujesz fizycznie? Nie robisz 250-300h? JESTEŚ NIEROBEM!!! ZOBACZ JAK INNI MAJĄ CIĘŻKO I JAK PRACUJĄ!!11oneone
Naprawdę w tym kraju dominuje jakiś kult #!$%@? i biedy, że jeśli nie dajesz się dymać u janusza za prawie najniższą, to jesteś nierobem i krętaczem, a spróbuj tylko narzekać XD Najlepsze jest ,że ci komentujący
Skończyłeś studia? Nie pracujesz fizycznie? Nie robisz 250-300h? JESTEŚ NIEROBEM!!! ZOBACZ JAK INNI MAJĄ CIĘŻKO I JAK PRACUJĄ!!11oneone
Naprawdę w tym kraju dominuje jakiś kult #!$%@? i biedy, że jeśli nie dajesz się dymać u janusza za prawie najniższą, to jesteś nierobem i krętaczem, a spróbuj tylko narzekać XD Najlepsze jest ,że ci komentujący




























Jak się zatrudnie u pana Janusza w magazynie w Polsce, to dostanę minimalną krajową i większość tego przeznaczę na kawalerkę i podstawowe zakupy. Nie da się inaczej, bo takie ceny są w Polsce.
A jak nagle będę przerzucał takie same paczki, takiej samej wielkości, z taką samą zawartością, ale u pana Müllera, to nagle będę zarabiał 4x
1. Do kraju zawsze mozesz wrocic
2. Podroze ksztalca
3. Nauczysz sie jezyka, moze Ci to pomoc w przyszlosci
4. Zobaczysz jak jest za granica i nauczysz sie przestac tolerowac polskie zle zwyczaje
5. Mozesz ustukac kapital na jakas inwestycje w relatywnie krotkim czasie
6. Poznasz prawdziwa wartosc pieniadza.
7. Bedziesz czul sie bardziej obeznany ze swiatem i zauwazysz, ze Twoj sasiad Janusz gowno wie!
8. Przestaniesz narzekac i wezmiesz