Denerwują mnie różnice w płacach ze względu na kraj, demotywuje mnie to strasznie do pracy.

Jak się zatrudnie u pana Janusza w magazynie w Polsce, to dostanę minimalną krajową i większość tego przeznaczę na kawalerkę i podstawowe zakupy. Nie da się inaczej, bo takie ceny są w Polsce.

A jak nagle będę przerzucał takie same paczki, takiej samej wielkości, z taką samą zawartością, ale u pana Müllera, to nagle będę zarabiał 4x
@polskimurarzpl:
1. Do kraju zawsze mozesz wrocic
2. Podroze ksztalca
3. Nauczysz sie jezyka, moze Ci to pomoc w przyszlosci
4. Zobaczysz jak jest za granica i nauczysz sie przestac tolerowac polskie zle zwyczaje
5. Mozesz ustukac kapital na jakas inwestycje w relatywnie krotkim czasie
6. Poznasz prawdziwa wartosc pieniadza.
7. Bedziesz czul sie bardziej obeznany ze swiatem i zauwazysz, ze Twoj sasiad Janusz gowno wie!
8. Przestaniesz narzekac i wezmiesz
Całkiem niedawno napisałem post, który trochę uderzał w nauczycieli. Natomiast nic nie przebije robotników w tym kraju XD

Skończyłeś studia? Nie pracujesz fizycznie? Nie robisz 250-300h? JESTEŚ NIEROBEM!!! ZOBACZ JAK INNI MAJĄ CIĘŻKO I JAK PRACUJĄ!!11oneone

Naprawdę w tym kraju dominuje jakiś kult #!$%@? i biedy, że jeśli nie dajesz się dymać u janusza za prawie najniższą, to jesteś nierobem i krętaczem, a spróbuj tylko narzekać XD Najlepsze jest ,że ci komentujący
Pobierz S.....y - Całkiem niedawno napisałem post, który trochę uderzał w nauczycieli. Natomi...
źródło: comment_1642017846MEwFZSjmlp0HioeNqYCnCW.jpg
Panowie i Panie dziwna sytuacja nastała z dniem 31 Grudnia dałem wypowiedzenie, jako kadrowa była zabiegana położyłem jej pismo na biurku nie zwróciła uwagi co jej daje i przywaliła dokumentami tak twierdzi. Dziś prosząc o podpisaną kopię zrobiła zdziwienie i poszła szukać, znalazła i od tego momentu jest afera kryminalna. Rozmowa z szefem i kadrową, że tamto jest nieważne bo nie mam podpisanej kopii oni nic nie wiedzieli ale jednak znalazło się
Mam świadka z rodziny bo pracujemy w jednej firmie, że dostarczyłem tę pismo tylko czy to wystarczy w tym przypadku?


@Januszzex: Powinno wystarczyć, zwłaszcza, że mistrz potwierdza. Pracodawca przecież nie musi ci podpisać wypowiedzenia jeżeli się uprze. Na wszelki wypadek nagraj z szefem rozmowę w której potwierdzi, że złożyłeś 31 i jesteś kryty 100%¯\_(ツ)_/¯
Jak wygląda kwestia pracy w soboty? Jestem na umowie o prace od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie w różnych godzinach(np. 4x 10-18 i jednego dnia od 7 do 15). Rozmawiałem wczoraj z pracodawcą i powiedział a raczej zakomunikował, że będe musiał pracować w co drugą sobotę w miesiącu po 4 godziny. Zaproponował że za te godziny które przepracuje w soboty mogę albo wyjść któregoś dnia 4 godziny wcześniej lub za te
@JestesUpani: umowe mam standardowo na 5x8h pon-piątek ,generalnie to nie chciałbym pracować w soboty ale nie chce teraz kłócić się z pracodawcą co doprowadziłoby zapewne do tego że musiałbym szukać nowej roboty.Jak więc powinno to być rozliczane w moim przypadku?
@belgrum: i co dalej tam pracujesz ? :p Kolega u góry bredził. pracodawca nie może ci planowac soboty jedynie w szczególnej potrzebie (a to może wymyślić SB cokolwiek) jednak nikt nie uwierzy że szczególna potrzeba wypada systematycznie. kwestia odbioru jeśli okres rozliczeniowy na to pozwala w innym przypadku 100/% płatne. no i tu widać że wszystkie partie są tym samym czyli sługusami korporacji i stąd takie przepisy
@sdorpl: Mam takie coś u siebie ale jak po 2 #!$%@? kazałem mu #!$%@?ć i aby się zastanowił bo z 200zł brutto premi to #!$%@? ucinać i dawać 50zł to mam 450zł premii i skończyło się #!$%@?, ucinanie i szukanie problemów.
We wtorek daje wypowiedzenie z mojego januszexu, piękna to będzie chwila. Szampan już kupiony i tylko czeka. Chociaż przeraża mnie ilość papierologii jaką muszę wypełnić, badania lekarskie wstępne, prawdopodobnie będę musiał jechać do innego miasta na badania bo wprowadzili jakąś ustawę i nie mogę wykonać ich gdziekolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i trochę stresik jest, że zawale w nowej pracy

#pracbaza #januszex
Żeby dobrze wejść w 2022 postanowiłem odezwać się do dawnych znajomych m.in. z liceum po latach i odnowić te kontakty. Okazało się, że większość to sfrustrowane bioroboty w #januszex łykające ślinę prywaciarza za ochłapy, bezrobotni w depresji po #!$%@? studiach, jeden chłop się powiesił, a inny #!$%@?ł starym gruzem na drzewie xD nie warto było #!$%@? robić nic.

#wychodzimyzprzegrywu ? Chyba tak średnio xDD