Wobec tego, że na wykopie co drugi zarabia 15k, robię wykopową ankietę odnośnie zarobków

#zarobki #pieniadze #pracbaza #praca #korposwiat #januszex #studbaza #nowylad #pytanie

Ile zarabiasz średnio miesięcznie?

  • 2300-2900 12.2% (50)
  • 3000-3500 10.9% (45)
  • 3600-4000 6.3% (26)
  • 4000-4500 8.8% (36)
  • 4500-5500 11.2% (46)
  • 5600-6600 8.5% (35)
  • 6700-7500 5.4% (22)
  • 7600-9000 4.9% (20)
  • 9000-11000 7.3% (30)
  • 11000-15000 lub więcej 24.6% (101)

Oddanych głosów: 411

w Kołchozach, Januszexach, łagrach, fabrykach smrodu i magazynach już #wygryw fizole idą na przystanek, czekać na autobus, albo ładują się po 4 do jednego 15 letniego trupa (bo zrzutka na paliwo we 4) i palą sobie skręcane ruskie kiepy i piją harnasie, a #przegryw z #it jeszcze 1,5h :(

#pracbaza #programowanie #programista15k #januszex #zalesie
Pobierz s.....u - w Kołchozach, Januszexach, łagrach, fabrykach smrodu i magazynach już #wygr...
źródło: comment_1642770442BZ8o2N8HCzkDsi2VfqwlVs.jpg
Wiecie, że są ludzie, którzy mówią "Ja pracuje z 250h i nawet 4.5-5 koła idzie zarobić z sobotami. Dobrze jest, nie narzekam. Hajs trzeba robić"

To jest właśnie ten kult #!$%@? i robolstwa. Mam takiego kolegę (w sumie ze dwóch), którzy pracują ponad 200h na dwie zmiany, robią soboty i jak wyciągną jakiś lepszy hajs, to wszędzie się tym chwalą XDD

Tymczasem ich firma dawała im możliwości szkolenia. Jeden z nich miał
@kerdian: Jeśli ok 164h to etat, a kolega robi jeszcze ze dwie soboty po 10h i minimum jeden tydzień po 12 plus czasem nocki.

No ok, robi ze 220 (w tym nocki, nadgodziny, drugie zmiany lepiej płatne). Zarobi za to max 5k (częściej kilka stów mniej) i się chwali, że trzepie hajs.
Hej. Wiem, że wykop przeglądają regularnie Julki z HR, część nawet publikuje tutaj swoje wysrywy, czyli mało śmieszny content o pracy. Jak coś, to nie jest ani trochę zabawne, ale nie o tym będzie post. Chciałbym napisać wam instrukcję odnośnie tego, w jaki sposób napisać ogłoszenie o pracę, żeby się nie skompromitować i nikogo nie #!$%@?ć. Zaczniemy od tego, co firma ma do zaoferowania.

PRZYKŁADY TEGO, CO JEST KORZYŚCIĄ DLA PRACOWNIKA
-Atrakcyjne
-Praca w firmie o wiodącej pozycji na rynku (tak, każda jest wiodąca)


@Sok_Mandarynkowy: ma to dla niektórych znaczenie, bo w przyszłości zmieniając pracę ma się większą wartość jako pracownik podbierany z firmy znanej z zatrudniania dobrych specjalistów, niż przechodząc od nonejmów

-Szeroki zakres swobody działania (XD)


@Sok_Mandarynkowy: jeśli faktycznie jest samodzielność w działaniu na stanowisku, gdzie jest to możliwe, to jest to duży plus

-Szkolenie wprowadzające (oczywista oczywistość w każdej
A zastanowił się kiedyś jeden z drugim dlaczego ludzie wolą NEETować niż iść do pracy?

Weźmy przykład tego typu, że idziemy na produkcję czy magazyn jakiejś większej firmy w której pieniądze są na czas, kodeks pracy istnieje - nie do Janusza. No to za miesiąc dymania na 3 zmiany, wykonując proste, ogłupiające często czynności, dostaniemy 3200-3500 złotych na rękę. Czasem stówka mniej czy więcej, ale biorąc pod uwagę ceny wynajmu mieszkań to
Selekcjonerzy, eliminacje, baraże, temat wałkowany ostatnio mocno. A może małe przypomnienie o samym turnieju?

Mundial korupcji. Działacze FIFA przekupieni petrodolarami przy wyborze gospodarza. Termin rozwalający sezony ligowe (listopad-grudzień) dla większości świata. Skandaliczne, niewolnicze warunki i płace dla ludzi pracujących przy budowach (głównie migranci z biedakrajow) - kumacie to? Ludzie którzy podcierają się kasą nie chcą im nawet godnie zapłacić. To jest dopiero #januszex
Zaniżane statystki zgonów przy ów budowach. Sam kraju, który
  • 2271
Cześć wszystkim,
Piszę do Was w kilku sprawach.
1. Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi @richprzegryw za wywiązanie się ze swojego ogromnego #rozdajo (nie pamiętam żebym widział bardziej cenną nagrodę na vikopie za mojej kadencji) także szacun podwójny, masz Gościu jaja!
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/63137447
2. Zdjęcie poniżej
3. Dzień w którym dowiedziałem się że wygrałem sztabkę złota był też dniem w którym uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem NIE swojemu ciemiężycielowi i złożyłem
Pobierz booogus - Cześć wszystkim,
Piszę do Was w kilku sprawach. 
1. Chciałbym serdecznie po...
źródło: comment_1642674789kVati3uzOEgDK1WnJhUjCV.jpg
@FPM_: ja ostatnio jak wypowiadałem, to miałem rozmowe z managerem, a później z dyrektorem z centrali - przedstawiłem im swój punkt widzenia i stwierdzili, że uwaga: WEDLUG NICH TO SA NIEWYSTARCZAJACE POWODY ABY SIE ZWOLNIC XDDDD.

Dla mnie powodem zwolnienia może być nawet niesmaczna kawa w pracy i gówno to powinno obchodzić pracodawcę. Zwłaszcza, takiego, który nie widzi błędów i fuszerki po swojej stronie.
Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy wstają o 5:00 rano, na pół śpiąco idą w mrozie do samochodu, skrobią szyby, potem jadą gdzieś do jakiegoś magazynu czy do innej fabryki smrodu na zadupie pod miastem i tyrają tam z jakimiś prostymi ludźmi fizycznie, przy akopaniamencie przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD
Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie
Ankieta najlepiej dla osób spoza IT, chyba, że kogoś mocno świerzbi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #pytanie #praca #korposwiat #januszex #pieniadze #inflacja #gospodarka

Czy dostaleś wyrównanie inflacyjna lub podwyżkę w nowym roku?

  • Tak, 100-200 zł 3.6% (7)
  • Tak, 250-300 zł 3.1% (6)
  • Tak, 350-500 zł 4.1% (8)
  • Tak, 550-750 zł 3.6% (7)
  • Tak, 800-1000 zł 5.2% (10)
  • Tak, powyżej 1k 10.3% (20)
  • Nie, nie dostałem nic 62.9% (122)
  • Nie, ale obiecali wyrównanie inflacyjne później 7.2% (14)

Oddanych głosów: 194