Wszystko
Wszystkie
Archiwum
w Kołchozach, Januszexach, łagrach, fabrykach smrodu i magazynach już #wygryw fizole idą na przystanek, czekać na autobus, albo ładują się po 4 do jednego 15 letniego trupa (bo zrzutka na paliwo we 4) i palą sobie skręcane ruskie kiepy i piją harnasie, a #przegryw z #it jeszcze 1,5h :(
#pracbaza #programowanie #programista15k #januszex #zalesie
#pracbaza #programowanie #programista15k #januszex #zalesie
- ven0m
- Arthizo
- SzubiDubiDu
- GIGANIETOPER
- kiwitime_
- +7 innych
@przegryw_z_00: jeżeli 00 to twój rocznik to jeszcze możesz być kim tylko zechcesz :)
Wiecie, że są ludzie, którzy mówią "Ja pracuje z 250h i nawet 4.5-5 koła idzie zarobić z sobotami. Dobrze jest, nie narzekam. Hajs trzeba robić"
To jest właśnie ten kult #!$%@? i robolstwa. Mam takiego kolegę (w sumie ze dwóch), którzy pracują ponad 200h na dwie zmiany, robią soboty i jak wyciągną jakiś lepszy hajs, to wszędzie się tym chwalą XDD
Tymczasem ich firma dawała im możliwości szkolenia. Jeden z nich miał
To jest właśnie ten kult #!$%@? i robolstwa. Mam takiego kolegę (w sumie ze dwóch), którzy pracują ponad 200h na dwie zmiany, robią soboty i jak wyciągną jakiś lepszy hajs, to wszędzie się tym chwalą XDD
Tymczasem ich firma dawała im możliwości szkolenia. Jeden z nich miał
- Koliat
- konto usunięte
- gimemoa
- polskimurarzpl
- pieczarkiiii
- +18 innych
@kerdian: Jeśli ok 164h to etat, a kolega robi jeszcze ze dwie soboty po 10h i minimum jeden tydzień po 12 plus czasem nocki.
No ok, robi ze 220 (w tym nocki, nadgodziny, drugie zmiany lepiej płatne). Zarobi za to max 5k (częściej kilka stów mniej) i się chwali, że trzepie hajs.
No ok, robi ze 220 (w tym nocki, nadgodziny, drugie zmiany lepiej płatne). Zarobi za to max 5k (częściej kilka stów mniej) i się chwali, że trzepie hajs.
No i my jako 4 programistów w Javie robiliśmy od czerwca do końca lipa nadgodziny za darmo na uop, bo zdalna praca. Oczywiście manager udawał że wszystko w porządku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaca_66: nigdy nie zrozumiem jak można w tym zawodzie robić cokolwiek za darmo xD
- 473
Hej. Wiem, że wykop przeglądają regularnie Julki z HR, część nawet publikuje tutaj swoje wysrywy, czyli mało śmieszny content o pracy. Jak coś, to nie jest ani trochę zabawne, ale nie o tym będzie post. Chciałbym napisać wam instrukcję odnośnie tego, w jaki sposób napisać ogłoszenie o pracę, żeby się nie skompromitować i nikogo nie #!$%@?ć. Zaczniemy od tego, co firma ma do zaoferowania.
PRZYKŁADY TEGO, CO JEST KORZYŚCIĄ DLA PRACOWNIKA
-Atrakcyjne
PRZYKŁADY TEGO, CO JEST KORZYŚCIĄ DLA PRACOWNIKA
-Atrakcyjne
- Tytanowy_Lucjan
- dejbana
- konto usunięte
- konto usunięte
- EWRNB
- +468 innych
- 281
-Memy na poprawę humoru (serio takie coś widziałem)
@Sok_Mandarynkowy: tego jeszcze nie spotkałem xDD
-Startupowy klimat
To jest o tym dreszczyku emocji, że całość może zaraz jebnąć, to akurat dobrze wiedzieć
- 125
-Praca w firmie o wiodącej pozycji na rynku (tak, każda jest wiodąca)
@Sok_Mandarynkowy: ma to dla niektórych znaczenie, bo w przyszłości zmieniając pracę ma się większą wartość jako pracownik podbierany z firmy znanej z zatrudniania dobrych specjalistów, niż przechodząc od nonejmów
-Szeroki zakres swobody działania (XD)
@Sok_Mandarynkowy: jeśli faktycznie jest samodzielność w działaniu na stanowisku, gdzie jest to możliwe, to jest to duży plus
-Szkolenie wprowadzające (oczywista oczywistość w każdej
- mutencath
- Vladimir_Kotkov
- Darth_Gohan
- mroznykasztan
- panczekolady
- +120 innych
A zastanowił się kiedyś jeden z drugim dlaczego ludzie wolą NEETować niż iść do pracy?
Weźmy przykład tego typu, że idziemy na produkcję czy magazyn jakiejś większej firmy w której pieniądze są na czas, kodeks pracy istnieje - nie do Janusza. No to za miesiąc dymania na 3 zmiany, wykonując proste, ogłupiające często czynności, dostaniemy 3200-3500 złotych na rękę. Czasem stówka mniej czy więcej, ale biorąc pod uwagę ceny wynajmu mieszkań to
Weźmy przykład tego typu, że idziemy na produkcję czy magazyn jakiejś większej firmy w której pieniądze są na czas, kodeks pracy istnieje - nie do Janusza. No to za miesiąc dymania na 3 zmiany, wykonując proste, ogłupiające często czynności, dostaniemy 3200-3500 złotych na rękę. Czasem stówka mniej czy więcej, ale biorąc pod uwagę ceny wynajmu mieszkań to
- Smiecharz
- 12lat25cm
- Muuten
- Marson1234
- konto usunięte
- +4 innych
@cynamonowazaslona: NEETowałem 9 miesięcy, z tym że co miesiąc miałem przelew z ZUSu bo nogę złamałem i nie było lepszego czasu w życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to za miesiąc dymania na 3 zmiany, wykonując proste, ogłupiające często czynności, dostaniemy 3200-3500 złotych na rękę
@Suheil-al-Hassan: za 3k to bym własne gówno zjadł xDD
- 32
Selekcjonerzy, eliminacje, baraże, temat wałkowany ostatnio mocno. A może małe przypomnienie o samym turnieju?
Mundial korupcji. Działacze FIFA przekupieni petrodolarami przy wyborze gospodarza. Termin rozwalający sezony ligowe (listopad-grudzień) dla większości świata. Skandaliczne, niewolnicze warunki i płace dla ludzi pracujących przy budowach (głównie migranci z biedakrajow) - kumacie to? Ludzie którzy podcierają się kasą nie chcą im nawet godnie zapłacić. To jest dopiero #januszex
Zaniżane statystki zgonów przy ów budowach. Sam kraju, który
Mundial korupcji. Działacze FIFA przekupieni petrodolarami przy wyborze gospodarza. Termin rozwalający sezony ligowe (listopad-grudzień) dla większości świata. Skandaliczne, niewolnicze warunki i płace dla ludzi pracujących przy budowach (głównie migranci z biedakrajow) - kumacie to? Ludzie którzy podcierają się kasą nie chcą im nawet godnie zapłacić. To jest dopiero #januszex
Zaniżane statystki zgonów przy ów budowach. Sam kraju, który
- StarySer
- Carangwathion
- H0zenx
- Celsus
- jpop1234
- +27 innych
Panie Pedri przypominam, że ma Pan płacone dniówki. Za nadgodziny nie zapłacę, bo puści mnie pan z torbami.
#mecz #januszalfa #januszex
#mecz #januszalfa #januszex
@Jovynsorek: A za nadgodziny ile sie dostaje? To szlo 2x? Czy to w niedziele 2x
@KorwinizacjaPrzelyku w jednej z poprzednich firm w której pracowałem stwierdzili, że nie dadzą monitorów ani kabli - monitor masz mieć swój, a HDMI kupić. Broń Boże brać na fakturę firmową xD
@KorwinizacjaPrzelyku: tak jeśli pracujesz 12h za 3 tysiące
Cześć wszystkim,
Piszę do Was w kilku sprawach.
1. Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi @richprzegryw za wywiązanie się ze swojego ogromnego #rozdajo (nie pamiętam żebym widział bardziej cenną nagrodę na vikopie za mojej kadencji) także szacun podwójny, masz Gościu jaja!
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/63137447
2. Zdjęcie poniżej
3. Dzień w którym dowiedziałem się że wygrałem sztabkę złota był też dniem w którym uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem NIE swojemu ciemiężycielowi i złożyłem
Piszę do Was w kilku sprawach.
1. Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi @richprzegryw za wywiązanie się ze swojego ogromnego #rozdajo (nie pamiętam żebym widział bardziej cenną nagrodę na vikopie za mojej kadencji) także szacun podwójny, masz Gościu jaja!
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/63137447
2. Zdjęcie poniżej
3. Dzień w którym dowiedziałem się że wygrałem sztabkę złota był też dniem w którym uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem NIE swojemu ciemiężycielowi i złożyłem
- taknietakznowuzajete
- Kroledyp
- Yokoetneivvis
- ToTylk0Ja
- konto usunięte
- +2266 innych
@booogus nagroda
- konto usunięte
- banan11
- dawid131
- kurlapejter
- JustynM
- +209 innych
- 161
- booogus
- konto usunięte
- konto usunięte
- kerdian
- konto usunięte
- +156 innych
@Leightoon to chyba jakaś sekta
to na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? "Twoim wynagrodzeniem będzie praca w młodym zespole z rodzinną atmosferą i biznesowym ..."
- 267
- 2
@tallman: w USA to nie takie łatwe :/
- 29
@Gaku745:
- losowynick13
- JoannitaPL
- Awerege
- konto usunięte
- Absurd_69_
- +24 innych
@PanAreczek: Janusz na 3 sprzetach operuje co z tego ze obsluzyc nawet jednego nie potrafo ¯\_(ツ)_/¯ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Patus_Michal_Pol: Janusz pewnie gra w jakąś grę MMO i na multi kontach siedzi
#januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza
Jakie mogą być przyczyny wypowiedzenia umowy przez pracownika?
Jakie mogą być przyczyny wypowiedzenia umowy przez pracownika?
@FPM_: A musi być przyczyna?
- yupitr
- davoid
- matkaPewnegoMirka
- leon_xm
- KosmicznyAnalizator
- +6 innych
@FPM_: ja ostatnio jak wypowiadałem, to miałem rozmowe z managerem, a później z dyrektorem z centrali - przedstawiłem im swój punkt widzenia i stwierdzili, że uwaga: WEDLUG NICH TO SA NIEWYSTARCZAJACE POWODY ABY SIE ZWOLNIC XDDDD.
Dla mnie powodem zwolnienia może być nawet niesmaczna kawa w pracy i gówno to powinno obchodzić pracodawcę. Zwłaszcza, takiego, który nie widzi błędów i fuszerki po swojej stronie.
Dla mnie powodem zwolnienia może być nawet niesmaczna kawa w pracy i gówno to powinno obchodzić pracodawcę. Zwłaszcza, takiego, który nie widzi błędów i fuszerki po swojej stronie.
- 537
Wyobraźcie sobie, że są ludzie, którzy wstają o 5:00 rano, na pół śpiąco idą w mrozie do samochodu, skrobią szyby, potem jadą gdzieś do jakiegoś magazynu czy do innej fabryki smrodu na zadupie pod miastem i tyrają tam z jakimiś prostymi ludźmi fizycznie, przy akopaniamencie przekleństw, w hałasie, w pyle i smrodzie i zarabiają za to #!$%@? 4 koła xD
Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie
Brzmi jak jakaś alternatywna rzeczywistość. Wracają o 15:00 do chaty i nie
- Roni8
- ziuaxa
- Morswin2K21
- konto usunięte
- Mala_kicia
- +532 innych
- 1005
@sikalafou: To praktycznie opis mojego życia, z tą różnicą, że zarabiam ~2200 zł na rękę (minimalna, praca fizyczna w j3banym kołchozie)
- zbrodnia_i_kawa
- ziuaxa
- konto usunięte
- Primek_1980
- magiczny_banan
- +1000 innych
- 1218
@sikalafou: 4 k to nawet duzo xD
- konto usunięte
- Primek_1980
- Lesekk
- Plecha
- inomoe
- +1213 innych
- 2
@Wiskoler_double: wg kodeksu pracy, przebieranie się jest liczone do czasu pracy. Inna kwestia, że nikt się temu nie sprzeciwia i słuchają jak pracodawca sobie wymyśla, że trzeba być 15 minut wcześniej i schodzić ze stanowiska po równych 8h xd
Moze chca sie ogarnac przed robotą albo napić się kawy lub zapalić fajka
co to #!$%@? jest XDD kogoś #!$%@?ło juz do końca w tych hr
#pracbaza #praca #januszex #januszebiznesu
#pracbaza #praca #januszex #januszebiznesu
- 10
@Popolupo_OMG: aplikujesz do zoo?
- GrubyGracz
- szklarskaporeba
- okradzione
- Barca
- konto usunięte
- +5 innych
@Radwiat: w skrócie: niespodziewanie otrzymałeś 3 paczki, w jednej był pingwin w drugiej papuga a w trzeciej żaba. co robisz XDDD
0
Sianów: Operator koparki uszkodził gazociąg. Ewakuowano mieszkańców

Operator „mistrz”koparki uszkodził gazociąg- ewakuacja osiedla w Sianowie koło Koszalina. Sytuacja na ten moment jest opanowana
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ankieta najlepiej dla osób spoza IT, chyba, że kogoś mocno świerzbi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #pytanie #praca #korposwiat #januszex #pieniadze #inflacja #gospodarka
#pracbaza #pytanie #praca #korposwiat #januszex #pieniadze #inflacja #gospodarka
Czy dostaleś wyrównanie inflacyjna lub podwyżkę w nowym roku?
- Tak, 100-200 zł 3.6% (7)
- Tak, 250-300 zł 3.1% (6)
- Tak, 350-500 zł 4.1% (8)
- Tak, 550-750 zł 3.6% (7)
- Tak, 800-1000 zł 5.2% (10)
- Tak, powyżej 1k 10.3% (20)
- Nie, nie dostałem nic 62.9% (122)
- Nie, ale obiecali wyrównanie inflacyjne później 7.2% (14)
- 2
@Sok_Mandarynkowy: jeszcze trochę za wcześnie na takie podsumowanie, np. u mnie decyzje o podwyżkach będą dopiero za kilka tygodni. Ale liczę na >1k.





























#zarobki #pieniadze #pracbaza #praca #korposwiat #januszex #studbaza #nowylad #pytanie
Ile zarabiasz średnio miesięcznie?