• 20
@Smasher69
Mniej warty niż maszyna, bo na nią trzeba wziąć kredyt, trzeba serwisować

On jak się zepsuje, to zostanie wyrzucony do śmietnika i kolejny zostanie wstawiony na jego miejsce

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#pracbaza Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołchozach, PGR-ach, januszeksach, fabrykach kurzu, azbestu, sortowniach śmieci i wszelkich zakładach o charakterze produkcji taśmowej zapewne padło już standardowe zapytanie:
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
P.....l - #pracbaza Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułag...

źródło: pobrane (3)

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNieznanypl
Pracuje w dużym kolchozie w biurze. Wychowalem się z ludźmi reprezentujacymi wartosci i zachowanie jak ci z prawej na załączonym obrazku. Ach, brakuje mi takich sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Poszedłem w zeszłym tygodniu do ojca na hurtownię rolniczą pomagać, bo jak co roku się zaraz zatowarowuje na nowy sezon... zawsze trzeba było uprzątnąć magazyn i przejrzeć nawozy i chemie i jak coś jest po terminie dalej jak dwa lata, to do #!$%@? i to wiadomo, tylko zaufane osoby mogą robić.... W każdym razie, nie byłem już ponad 2 lata w januszexie bo moja julka ma instagrama podróżniczego i każdy urlop latamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, muszę to zrobić. Ten wykop mnie dobija. Obiecali, że nowy wykop 2.0 będzie zajebisty, a co wyszło?. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co Białek na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale, która utrzymuje przy życiu ten syf, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Odbieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dostałem wezwanie na badania do orzecznictwa ZUS na komisje lekarską. Chodzi o L4 (dokładnie o 2gi miesiąc) miałem połamaną kość śródręcza. Po 4 tygodniach (tyle wynosiło moje pierwsze zwolnienie) u specjalisty został zdjęty gips, lekarz zalecił 3 tygodnie ortezy i wypisał zwolnienie na kolejny miesiąc. Komisje mam na termin koncowy tego drugiego zwolnienia. Ręka jest bez gipsu, w teorii powinienem iść tam już bez ortezy. Jakie bedzie nastawienie lekarzy do tego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja #!$%@?ę, od dwóch dni odpalam tag i widzę tylko jeden post na samej górze, no myślę sobie, co jest , wszyscy z tagu uciekli? Teraz tak patrzę, może gdzieś jest jakiś filtr #!$%@? włączony - no i tak SORTOWANIE OD NAJLEPSZYCH no w dupę #!$%@? mać #nowywykop2023 Oczywiście o tej funkcji nawet nie wiedziałem, więc odpaliło się domyślnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ILE TREJDÓW ŻYCIA
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okretowy_sanitariat: Jak na razie spotkałem się tylko z takimi Januszexami, że mają pretensje, że poszedłeś oddać krew i ewntualnie wywiązuje się z tego jakaś kłótnia, natomiast mimo wszystko respektował prawo. Tutaj jest ewidentnie prawo łamane.
  • Odpowiedz
@Brydzo: wpis już o tym był. Swoją droga wysłałem zapytanie do Polplastu z prośbą o potwierdzenie autentyczności. Szkoda że w formularzu kontaktowym nie można dodac zdjęcia :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ech Mircy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z całego serca nie polecam firmy Pikseo.

W teorii zajmują się pozycjonowaniem stron w wynikach wyszukiwania, ale w praktyce to mają
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@general_row_grotecki: byłbym wdzięczny, trzeba wiedzieć przed czym się przestrzegać :D

tylko te "staranne działania" to też nie jest tak, że oni mogą robić coś na pałę i bronić tego potem w sądzie. żeby się nie okazało, że taniej Ci wyjdzie jakiś sprytny magik od prawa...
  • Odpowiedz