Wpis z mikrobloga

Kolega z pracy dziś przyszedł cały blady, powiedział, że całą noc siedział na kiblu, bo jego córka ma owsiki i cała rodzina musiała wziąć leki. Wszyscy przez godzinę namawialiśmy go, żeby szedł do domu i odpoczął, ale on nie poszedł, bo po miesiącu pracy nie wypada brać l4XD pół dnia na kiblu, pół na krześle #pracbaza #januszex
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jego córka ma owsiki i cała rodzina musiała wziąć leki


@Waiter98: albo coś wam ściemnia albo ma niezwykłe szczęście to rzadkich skutków ubocznych, np przy pyrantelum bierze się 1 tabletke i łagodne działania nieporządane moga si epojawic u 1 na 1000 pacjentów xD
  • Odpowiedz
@Waiter98: znajomy zlamal reke w pierwszym tygodniu pracy, bo wyslali go na misje bojowa dostarczenia koperty na poczte jak byly najwieksze lodowiska na chodnikach XD Spedzil chyba pol roku na l4 bo nie chcialo sie zrosnac
  • Odpowiedz
@nicspecjalnego: @Waiter98 To chyba jakaś inwazja tych owsików bo u mnie córka też z przedszkola przyniosła.

Swoją drogą te objawy po pyrantelum to po jakim czasie występują? Bo ja wczoraj wieczorem brałem a dopiero co mnie pogoniło i w sumie nie wiem czy wiązać jedno z drugim.
  • Odpowiedz
  • 2
@Felixu_enjoyer: po prostu ma syndrom niewolnika, 7 lat spędził w jakiejś firmie produkcyjnej i mówił, że tam ludzie przy maszynie to nie brali l4 nigdy, nawet chorzy tylko szybko biegali rzygac do kibla, to chore. U nas problemu z l4 nigdy nie ma, kierownik nawet się złości, kiedy ktoś przyjdzie przeziębiony.
  • Odpowiedz
@Waiter98: nienawidzę tego leku i go nie biorę, zarażenie owsikami wynika z braku higieny u dzieci tj mycia kierwa rąk. Wziąłem 2 razy przez szantaż żony i srałem cały następny dzień. Tyle że mi to nie robi, jebnę se srakę i idę dalej. Nie porównałbym tego do grypy żołądkowej. Raczej uciążliwe niż męczące.
  • Odpowiedz
Za to ja przez dwa tygodnie pracowałem, po czym #!$%@? "bawiłem" się w zapasy, przez co zerwałem ścięgna barku i dwa tygodnie w domu, po czym rodzina mi gadała, że mnie #!$%@?ło, że pewnie mnie od razu wyrzuca itp.itd. po czym okazało się, że byłem jednym z lepszych pracowników na stażu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu_enjoyer: bardziej martwiliśmy się po prostu o niego, bo naprawdę słabo wyglądał. Powinien jechać do domu i do spania, żeby odrobić nieprzespaną noc. Trzeba zrozumieć, że to tylko praca. Nawet gadanie, że przejmiemy dziś jego obowiązki nic nie dały XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu_enjoyer: kierownik obecnie na urlopie, jakby był to by go na pewno odesłał, nas nie chciał słuchać. Jak pisałem wyżej, kierownik jest wkurzony jak któryś przyjdzie z katarem nawet
  • Odpowiedz
@Waiter98: u mnie w robocie babka dopiero na koniec dnia pochwaliła się, że w przedszkolu mają wszawicę

laski spanikowane bo używały tych samych szczotek do włosów, szamponu suchego i innych dupereli do włosów a jeszcze przyszła w czapce i #!$%@?ęła tą czapkę ze wszystkimi na wieszaki w szatni
  • Odpowiedz