Wpis z mikrobloga

jego córka ma owsiki i cała rodzina musiała wziąć leki


@Waiter98: albo coś wam ściemnia albo ma niezwykłe szczęście to rzadkich skutków ubocznych, np przy pyrantelum bierze się 1 tabletke i łagodne działania nieporządane moga si epojawic u 1 na 1000 pacjentów xD
@nicspecjalnego: @Waiter98 To chyba jakaś inwazja tych owsików bo u mnie córka też z przedszkola przyniosła.

Swoją drogą te objawy po pyrantelum to po jakim czasie występują? Bo ja wczoraj wieczorem brałem a dopiero co mnie pogoniło i w sumie nie wiem czy wiązać jedno z drugim.
  • 2
@Felixu_enjoyer: po prostu ma syndrom niewolnika, 7 lat spędził w jakiejś firmie produkcyjnej i mówił, że tam ludzie przy maszynie to nie brali l4 nigdy, nawet chorzy tylko szybko biegali rzygac do kibla, to chore. U nas problemu z l4 nigdy nie ma, kierownik nawet się złości, kiedy ktoś przyjdzie przeziębiony.
@Waiter98: nienawidzę tego leku i go nie biorę, zarażenie owsikami wynika z braku higieny u dzieci tj mycia kierwa rąk. Wziąłem 2 razy przez szantaż żony i srałem cały następny dzień. Tyle że mi to nie robi, jebnę se srakę i idę dalej. Nie porównałbym tego do grypy żołądkowej. Raczej uciążliwe niż męczące.
Za to ja przez dwa tygodnie pracowałem, po czym #!$%@? "bawiłem" się w zapasy, przez co zerwałem ścięgna barku i dwa tygodnie w domu, po czym rodzina mi gadała, że mnie #!$%@?ło, że pewnie mnie od razu wyrzuca itp.itd. po czym okazało się, że byłem jednym z lepszych pracowników na stażu xD
  • 0
@Felixu_enjoyer: bardziej martwiliśmy się po prostu o niego, bo naprawdę słabo wyglądał. Powinien jechać do domu i do spania, żeby odrobić nieprzespaną noc. Trzeba zrozumieć, że to tylko praca. Nawet gadanie, że przejmiemy dziś jego obowiązki nic nie dały XD
@Waiter98: u mnie w robocie babka dopiero na koniec dnia pochwaliła się, że w przedszkolu mają wszawicę

laski spanikowane bo używały tych samych szczotek do włosów, szamponu suchego i innych dupereli do włosów a jeszcze przyszła w czapce i #!$%@?ęła tą czapkę ze wszystkimi na wieszaki w szatni