Wpis z mikrobloga

  • 8
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS @bojackHorsemanPatataj @pamareum
Nie chcę mówić o specjalizacji bo świat jest mały.
Pracowałem w życiu zarówno fizycznie (kierowca, cieć, robol ogrodnik) jak i w biurze. Nigdy w życiu nie wrócę do pracy fizycznej.

Imho, każdy powinien iść na robola w wakacje po maturze a przed studiami, żeby posmakować tego co się stanie jak nie będzie się dalej rozwijał. Jak sobie przypomnę te ciemne czasy to mam mega motywacje do dalszego rozwoju
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: jak studiowalem mialem rozne prace, m.in. na jedne wakacje zatrudniłem się na magazynie, miałem pracowac 2 miesiace, dalem rade tylko jeden i potem rozwiazalem umowe xD
nie wiem co tam było gorsze - czysta praca fizyczna, czy jednak psychiczne zmęczenie bedac wokół tych ludzi
od 3 lat pracuje w korpo, glownie zdalnie, także rozumiem sytuacje
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: to normalne że większość ludzi nie pracuje fizycznie bo trzeba mieć do tego predyspozycje. Można rozpisywać się o ponadprzeciętnej genetyce itp. ale to sranie w banie i kandydat na lifetime robola powinien mieć 2 rzeczy:
-duże zdolności manualne
-brak umiejętności usiedzenia na dupie
i to tyle, jeśli jednej z nich nie ma to albo będzie sezonowcem albo miejscowym żulem albo pracuje we wakacje i zbiera na studia jak wy (
  • Odpowiedz