Hej, czy ktoś tak miał, że w aplikacji inpost pojawiła sie wam paczka do odbioru? Nic nie zamawiałem od długiego czasu... powiadomienia na emailu nie ma, a paczka w aplikacji czeka w paczkomacie. Paczkomat blisko mojego domu ale w życiu bym do niego nie zamówił. #inpost Dziś odbiorę po 14 ale trochę się cykam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu ten inpost wysyła mi pierdyliard maili że przygotowują mi paczke itd? Co się zepsuło? Udaru tam dostali? Spamują jak poyebani, z 15 maili dostałem a kupiłem 3 itemy 2 godziny temu.
#inpost #zalesie #paczkomaty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy trafiłem na serię przypadków, czy coś się dzieje z jakością usług w inpoście, zawsze było wszystko super, a teraz jedna paczka z amazonu zagubiona, dwie stoją na "przyjęta w centrum logistycznym" w moim mieście od dwóch dni, a do tego wczoraj o 23 dostałem powiadomienie, że kurier mnie nie zastał w domu (cały dzień byłem) i nie dostarczy paczki xD
#inpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach