#gielda #biznes #polska #inpost #pieniadze #marketing
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 144
Brzozka to geniusz. Prawdziwy geniusz marketingu. W zbiorowej świadomości polskiego spoleczeństwa Inpost był polską firmą. Ludzie zamawiali przez Inpost ze względu na jego polskość. Cieszyli się, gdy Inpost wchodził na "zagraniczne" rynki. Ludzie w komentarzach cieszyli japę, bo hehe polska ekspansja.
#gielda #biznes #polska #inpost #pieniadze #marketing
#gielda #biznes #polska #inpost #pieniadze #marketing
źródło: image
Pobierz@NadwornyPanicz: ja zamawialem dlatego ze szybko paczki szly a nie dlatego ze byl polski
@NadwornyPanicz: paczki szły błyskawicznie, apka działa, paczkomaty są wszędzie, a i paczkomaty są dla większości 100x lepsze niż kurier
1
Rafał Brzoska: "Zapłaciliśmy 380 mln podatku.

Czy InPost to Polska Firma? Zobaczcie słowa Rafała Brzoski
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Podupcyło kogoś xD
Odebrałem z paczkomatu jeden słoik zapakowany w taki karton xD
Ale ty biedaku pamiętaj, że planeta płonie i musisz wszystko segregować. Nawet nie chcę myśleć jak bardzo mają przesrane Mirki mieszkające w blokach, które to muszą później wynosić, a nie mogą spalić w kominku jak biali ludzie.
#allegro #inpost #c---------------a i trochę #bojowkapiekarska i #jedzzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡
Odebrałem z paczkomatu jeden słoik zapakowany w taki karton xD
Ale ty biedaku pamiętaj, że planeta płonie i musisz wszystko segregować. Nawet nie chcę myśleć jak bardzo mają przesrane Mirki mieszkające w blokach, które to muszą później wynosić, a nie mogą spalić w kominku jak biali ludzie.
#allegro #inpost #c---------------a i trochę #bojowkapiekarska i #jedzzwykopem ( ͡° ͜ʖ ͡
źródło: 1000010729
PobierzPodupcyło kogoś xD
@Bestia_z_Jellystone: no chyba ciebie, że w zakupach z dostawą zamawiasz jeden słoiczek ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale twoje pieniądze, twoja sprawa.
@Bestia_z_Jellystone: Zapakuj byle jak źle, zapakuj porządnie i tak żeby na 100% się nie stłukło i nie uszkodziła zawartość - też źle.
Z racji tego, że zamówiłeś słoik, a kurierzy mają gdzieś paczki i rzucają nimi jak chcą - to nie dziwie się. Zresztą firmy kurierskie bardzo nie lubią paczek zawierających słoiki/szkło itp. a już płyny (które de facto są zakazane)... to nie dziw się, że sprzedawca tak pakuje.
Z racji tego, że zamówiłeś słoik, a kurierzy mają gdzieś paczki i rzucają nimi jak chcą - to nie dziwie się. Zresztą firmy kurierskie bardzo nie lubią paczek zawierających słoiki/szkło itp. a już płyny (które de facto są zakazane)... to nie dziw się, że sprzedawca tak pakuje.
Na allegro nie da się już wybrać dostawy normalnie do Paczkomatu jak człowiek? Zamawiałem ostatni raz coś w styczniu, dzisiaj dwie rzeczy i przy ani jednej nie mogłem wybrać paczkomatu, albo jakiś Orlen albo DPD.
#allegro #inpost #paczkomaty
#allegro #inpost #paczkomaty
@Snowflake_: może po prostu sprzedawca nie udostępnił
@Snowflake_: czemu nie sprawdziles metod dostawy jakimi dysponuje dany sprzedawca przed zakupem?
Fedex przejmuje inpost i już jakość usług leci w kanał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Paczucha dzisiaj od rana już w placówce doręczającej i tyle. Żaden kurier jej nie podjął do umieszczenia w paczkomacie i będzie kiblować do jutra.
#inpost #paczkomaty #fedex #fedechuj
#inpost #paczkomaty #fedex #fedechuj
@Catmmando: to samo mam, bez jaj xD porobiłem zakupy na allegro, wszystko inpost do paczkomatu i mam przyjeta w centrum logistycznym od wczoraj i nie sadze ze bedzie w paczkomacie dzisiaj, a powinna byc
@Catmmando: już od jakiegoś czasu coś im nie idzie, a po przejęciu przez cwelex będzie jeszcze gorzej
źródło: att.XMRhxZYxBztzzyDPEz8ND9_aoTJPWBn60i4W-uu1DvQ
Pobierz@youmimicanski: to co jest moje jest moje co jara mnie przecież mam prawo mieć akcje jakie chce
@milpl: myslalem, ze jaja sobie robisz, ale widze, ze problem jest glebszy.
Miales kiedykolwiek wezwanie na sprzedaz akcji na gieldzie?
Przymusowy wykup akcji, jest tylko gdy wzywajacy ma okreslona ilosc akcji. W przypadku gpw to jest minimum 90%. Na gieldzie amsterdamskiej, ktos tu pisal, ze jest to powyzej 80%.
W przypadku inpostu robiacy wezwanie nie maja nawet 50% wszystkich akcji spolki. Wezwanie jest zupelnie dobrowolne. Co wiecej, jest warunkowe, jezeli z zapisow na
Miales kiedykolwiek wezwanie na sprzedaz akcji na gieldzie?
Przymusowy wykup akcji, jest tylko gdy wzywajacy ma okreslona ilosc akcji. W przypadku gpw to jest minimum 90%. Na gieldzie amsterdamskiej, ktos tu pisal, ze jest to powyzej 80%.
W przypadku inpostu robiacy wezwanie nie maja nawet 50% wszystkich akcji spolki. Wezwanie jest zupelnie dobrowolne. Co wiecej, jest warunkowe, jezeli z zapisow na
- 3
źródło: RAFAŁ BRZOSKA
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie ma co wspierać amerykańskiego kapitału
@kobiaszu: ale wiesz, że Amerykanie są udziałowcem InPost od czasu zakończenia sporu z pocztą o listy z blaszką i tylko dlatego InPost istnieje, bo pokryli długi z tego okresu? Byli inwestorem tzw. ostatniej szansy, gdyby nie oni Brzoska by teraz kible sprzątał.
@kobiaszu:
Akurat Allegro od dawna nie jest polskie. Główna siedziba Allegro znajduje się obecnie w Luksemburgu.
Akurat Allegro od dawna nie jest polskie. Główna siedziba Allegro znajduje się obecnie w Luksemburgu.
- 0
30
InPost sprzedany fedexowi. j

Potężna transakcja kończy giełdową historię InPostu w Amsterdamie. Przejęcie za ok. 33 mld zł to początek globalnej ofensywy.
z- 9
- #
- #
- #
- 5
Przypomnialo mi sie jak jakas dziewczyna chwalila sie kolezance w tramwaju, ze wygrala w loterii inpost. Byla taka ucieszona, bo wygrala 20 dodatkowych losow w tej gowno loterii xD
#inpost
#inpost
@KRogala2512: ja +45% dziś zrealizowane na inpost, zdjęcie z gieły to dla mnie super rzecz bo mogę od razu zyski zrealizować
@Mamiser: mogłem ale mniejsze przecież
- 8
Też taki funfact obsługiwałem linie FedEx i InPost międzynarodowe i fedex płacił najmniej ile są da o 10e mogli cię z linii wywalić mimo że jesteś zawsze na czas a potem spóźnienia i spóźnienia a InPost odwrotnie stawki w miarę godne ale serwis musi być perfekt nie ma być spóźnień i masz pewność że nie wywalą z linii bo ktoś był tańszy o te parę złotych
@pepedros i co nie będę próbować zintegrować inposta z swoją siecią ? Po co dwa huby w tej samej okolicy i i dwie sieci kurierów itd nie wierzę że nie kupili tego by nie zintegrować docelowo się z swoją siecią
Time in the market > timing the market? Tak, ale tylko jeśli masz 30 lat i zero ambicji na lepsze wyniki.
Moim zdaniem to powiedzenie to pułapka dla leniwych. Jasne, sprawdza się, gdy chcesz spokojnie ciułać na emeryturę, ale przy aktywnej grze to błąd. Weźmy taki Orlen albo InPost - kupując "kiedykolwiek” i trzymając latami, można być dziś na minusie albo w okolicach IPO (nie licząc dywidend).
Tymczasem wchodząc w odpowiednich momentach, wykręciłem
Moim zdaniem to powiedzenie to pułapka dla leniwych. Jasne, sprawdza się, gdy chcesz spokojnie ciułać na emeryturę, ale przy aktywnej grze to błąd. Weźmy taki Orlen albo InPost - kupując "kiedykolwiek” i trzymając latami, można być dziś na minusie albo w okolicach IPO (nie licząc dywidend).
Tymczasem wchodząc w odpowiednich momentach, wykręciłem
@smieszek321: ale Ty jesteś meski xD
@smieszek321: Super jestem tego samego zdania. To weź mi powiedz co mam dziś kupić, żeby wykręcić 30-40% (już nie będę taki łasy na te 50%) oczywiście horyzont inwestycji max do końca 2026.
- 7
@innv: tez gardzili jak kupowalem, cytujac z pamięci
"powodzenia kupujac firme ktorej 40% zysku to allegro a ci wlasnie z nich rezygnuja i robią wlasne paczkomaty"
"powodzenia kupujac firme ktorej 40% zysku to allegro a ci wlasnie z nich rezygnuja i robią wlasne paczkomaty"
@prostymirek: Jeszcze obok DHL, masz przecież DPD, które też jest z Europy.
@FrasierCrane:
Akurat niemiecka poczta nie jest właścicielem DHL. To jedno i to samo (DHL to marka handlowa Deutsche Postu).
Akurat niemiecka poczta nie jest właścicielem DHL. To jedno i to samo (DHL to marka handlowa Deutsche Postu).
1
Już komentują sprzedaż InPostu. "Tak się buduje polską gospodarkę"

InPost ma zostać sprzedany. Zawarł porozumienie w sprawie kupna wszystkich akcji spółki przez konsorcjum firm, w którym jest m.in. Advent International, FedEx oraz dotychczasowi udziałowcy - PPF i A&R. Łączną wartość wszystkich akcji spółki wyceniono na 7,8 mld euro.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fenomen12: pewnie @CarlChryniszzswics jest sprzedającym. Dla kupującego to najlepsze co może być na rynku.
- 6
Cykl kołowy polskiej firmy dopełniony. Pięknie sami ludzie w Polsce wierzyli w tę firmę i napędzali hype, bronili jak niepodległości np. w związku z opcjami dostawy na allegro, tysiące memów, wpisów napędzających marketing. A tu cyk, sprzedaż na zachód i do widzenia ehhh #inpost #pacxkomaty #polska
źródło: 1000009304
Pobierz@Davvs: w p0lsce jak zawsze sie nic nie opłaca xd
@Davvs:
1. Pimpost przed tą transakcją był w większości własnością zagranicznego funduszu, ale zarządzany był przez Brzoske
2. Po tej transakcji pimpost wciąż będzie w większości własnością zagranicznego funduszu, ale wciąż będzie zarządzany przez Brzoske
1. Pimpost przed tą transakcją był w większości własnością zagranicznego funduszu, ale zarządzany był przez Brzoske
2. Po tej transakcji pimpost wciąż będzie w większości własnością zagranicznego funduszu, ale wciąż będzie zarządzany przez Brzoske




























#inpost #polska