Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reepo

Reepo

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55675
  • Znaleziska 10789
  • Mikroblog 44886
  • Obserwujący 76
  • Obserwowane 144
Reepo
Reepo przedwczoraj, 09:44:52
  • 12
44 186,27 - 3,01 = 44 183,26

Pierwszy bieg od półmaratonu, kolana dalej jakieś nietakie ehh

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 21.06.2026, 20:44:53
  • 11
131 341 + 33 = 131 374

Trasa skrócona bo w tle siekało już piorunami XDDDD W ogóle to tętno poszło se do góry przez zwiększenie dawki leków, także garmin już mnie spisał na straty, vo2 w dół, stan wytrenowania: zmęczenie itd itp. Its over dla chuopa

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Reepo - 131 341 + 33 = 131 374

Trasa skrócona bo w tle siekało już piorunami XDDDD W...

źródło: LN_GCrC9NLttAe7yDVNz6Sfw1oHhDapgMSJJF3wYGrI-1536x2048

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isoverr
isoverr
21.06.2026, 20:49:09 via Wykop
  • 1
@Reepo:
isoverr - @Reepo:

źródło: comment_16503227931Whil9ULvLuyXaOM2Fydbt

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 19.06.2026, 10:21:04
  • 15
Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Chłop po historii sztuki decyduje o infrastrukturze która remontowana jest raz na 20 lat i później ludzie muszą się użerać z konsekwencjami tego że hurr durr historyczna kostka albo układ ulicy xD Typu teraz nie mogli zaplanować poprawnie przebiegu ulicy i torowiska, zabrakło 30cm żeby były oddzielone od siebie ale pan konserwator powiedział że krawężnik musi być w tym konkretnym
Reepo - Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Ch...

źródło: 490c2fc3a889713ce782e4e31fa79907

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
19.06.2026, 10:26:46 via Wykop
  • 4
@Reepo: nie nie nie nie k---a nie - zadnych buspasow.
  • Odpowiedz
Ogau
Ogau
Ogau
19.06.2026, 13:51:27 via Wykop
  • 3
@Reepo: kolejne 3 światła na ilu? 200 metrach? A potem hurr durr korki są przez blachosmrodziarzy xD
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 18.06.2026, 19:13:22
  • 10
124 862 + 28 + 10 = 124 900

10km żeby sprawdzić kolano jadąc po ciacho i kawusie, a tera 28km w progu, bardzo fajnie się leci, stęskniłem się za rowerkiem eh

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 18.06.2026, 19:12:32
  • 2
11 728 + 21 + 22 = 11 771

Jezu fuj, kręcenie na chomiku w czerwcu - ale to wtedy jak była popierdzielona pogoda, że raz deszcz, raz słońce i tornado, a ja serio potrzebowałem rozjechać zakwasy po półmaratonie xDD (tylko winny się tłumaczy)

#stacjonarnyrownik

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randall
randall
04.06.2026, 08:53:42
  • 22
46 807,83 - 10,48 = 46 797,35

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby skonfigurować trenera AI zgodnie z poleceniem @Reepo. W moim przypadku spiąłem Garmin + intervals.icu + MCP server na Raspberry Pi + ChatGPT.

Muszę przyznać, że działa to zaskakująco dobrze. Zaplanowane treningi automatycznie synchronizują się do #garmin, a ChatGPT ma pełny wgląd w historię treningów, wykonanie jednostek, obciążenia i może na bieżąco układać
randall - 46 807,83 - 10,48 = 46 797,35

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby skonfigurowa...

źródło: IMG_9711

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 04.06.2026, 19:26:34 via Wykop
  • 0
@Simpleco: no na Opusie szybko niestety limity lecą eh, ale nawet fajnie działa
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 04.06.2026, 19:27:25 via Wykop
  • 2
@randall: byle nie zaczął halucynować bo się skończy przetrenowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 14.06.2026, 16:16:26 via Wykop
  • 2
@joshhh: zrobiłem sobie skilla jedynie do tego, żeby nie pierdzielił mi się przy tworzeniu workoutów, bo miał tendencje do ustawiania niewłaściwie interwałów = wykrzaczało to mi później w Garminie.
Wrzuciłem tera na gita: https://github.com/Reeposter/intervals-workout-builder-skill
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
14.06.2026, 13:39:28
  • 200
I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwarta na T=-00:21:37 i zamknięta 21m 37s po wyścigu #wykopobrazapapieza

Toyoty nadal na czele wyścigu po dość pewne zwycięstwo, niedaleko czai się BMW i Caddilac #12.
w #83 Yifey przeskakujący między 5 i 6 pozycją z Ferrari #51
czyznaszmnie - I mamy to! Ostatnia lista na T= -0:00:00.

Ta zostaje tradycyjnie otwa...

źródło: 1

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 14.06.2026, 14:10:02 via Wykop
  • 1
@czyznaszmnie: byłem tu
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
14.06.2026, 10:42:32
  • 97
Lista na T= -3:00:00

Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W LMP2 katastrofa w teamie #30. Awaria hamulców prawdopodobnie wyeliminuje ich z dalszej jazdy. Mamy FCY.
Oba polskie zespoły idą po podium 1 2.
czyznaszmnie - Lista na T= -3:00:00

Toyota #8 coraz bliżej pierwszego Cadillaca.
W L...

źródło: wykoplemans

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 14.06.2026, 10:50:30 via Wykop
  • 1
@czyznaszmnie: INTER EUROPOL CO BĘDZIE 1-2 ROBIŁ (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 11.06.2026, 07:41:15
  • 420
Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfitura #samochodoza #j--------e
Reepo - Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfit...

źródło: C5DAF9A8-501E-4134-BFC1-4E4452BDDF38

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
11.06.2026, 07:41:30 via Wykop
  • 214
A i tam jest tak ciągle ogółem xDD
Reepo - A i tam jest tak ciągle ogółem xDD

źródło: 5D618C26-F795-4FC2-9010-E71D5E218E71

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 07.06.2026, 07:38:20
  • 63
46 382,96 - 21,35 = 46 361,61

Jak to komentatorzy sportowi mówią: OJ NIESTETYYYY
no nie poszło xD Było dobrze do 15km, ale później mi korki wybiło i prąd odcięło i musiałem zrobić marszobieg do mety. Jakby jest to dalej życiówka, ale przy takiej trasie to powinno przynajmniej wejść poniżej 2:05, a skończyłem z 2:08:05 eh

Co gorsza przynajmniej jeśli chodzi o GPS dystans to zabrakło 20m do papatonu (a chciałem być uczciwy i
Reepo - 46 382,96 - 21,35 = 46 361,61

Jak to komentatorzy sportowi mówią: OJ NIESTET...

źródło: Runna półmaraton wrocławski on Jun 6, 2026 - 09.38.03

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
07.06.2026, 07:40:13 via Wykop
  • 5
A i kisne bo rekord jednak nie padł xDDD Wystartowało 21.9k ludzi przy 26k sprzedanych pakietach. W sumie za to co organizator odwalił z tymi strefami startowymi i ogłoszeniem tego 2 dni przed to się należy xDD
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
07.06.2026, 08:19:14 via Wykop
  • 21
@RybstonPonte: były strefy startowe w zależności od tempa. Sam półmaraton zaczynał się o 22, między każdą grupą był odstęp czasowy do startu. Problem w tym że wszystkim niezależnie od strefy kazali się ustawić już o 21:45 max. Co oznacza, że w najgorszym przypadku start miałeś o 23:40 i dosłownie stałeś 2h w miejscu.
W dodatku duża część osób totalnie nie była świadoma że będzie start falami zamiast wszyscy na raz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
08.06.2026, 20:52:41 via Wykop
  • 0
Dobra kij, zapisałem się na kolejny półmaraton we wrześniu, marzenie o sub2 dalej żyje ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 05.06.2026, 16:58:51
  • 12
46 492,35 - 5,96 - 5,01 = 46 481,38

Za ten tydzień póki co.
Miał być jeszcze dzisiaj 3km szejkdałn, ale Pan EJAJ zdecydował, że lepiej już se dać na wstrzymanie jak coś lekko kolano boli XDD No nic, co ma być jutro wieczorem to będzie. Startuje dopiero o 22:40, także jak będę rozpoczynał, to najszybsi już będą blisko mety xDDD Liczę na to że się uda sub2h

#sztafeta #bieganie #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
05.06.2026, 20:17:16 via Wykop
  • 0
@Fuzuyaku: najpierw będzie godzina czekania na starcie żeby wystartowali niebieską grupę XDD Żółci w ogóle 2h XDDD
  • Odpowiedz

1819

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

Po niesamowitym starciu z Anną Kalinskaya - Maja wygrywa mecz i przechodzi do półfinału turnieju gdzie zmierzy się z Aryną Sabalenką

okoboji
z
meczyki.pl
dodany: 03.06.2026, 11:05:49
  • 176
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Reepo
Reepo 03.06.2026, 11:25:48 via Wykop
  • 0
@okoboji: a gdzie discord Tenis z Mahjongiem od @gram_w_mahjonga?

417

Straż Miejska w Warszawie nie zna się na przepisach...

Straż miejska postanowiła mnie dzisiaj zepchnąć z mojego pasa ruchu na dość ruchliwej al. Solidarności, sugerując przy tym, że powinienem korzystać z drogi dla rowerów po drugiej stronie ulicy. Oprócz tego, że nie mam takiego obowiązku, to tam nie ma żadnej drogi dla rowerów.

panDocent
z
x.com
dodany: 01.06.2026, 20:10:30
  • 227
  • #
    konfitura
  • #
    rower
  • #
    warszawa
Reepo
Reepo 02.06.2026, 10:13:16 via Wykop
  • 12
@Miszczu_wszystkiego: kolejny blachosmrodziarz co myśli, że rowerzyści mają obowiązek się teleportować
Reepo
Reepo 02.06.2026, 10:18:01 via Wykop
  • 8
@Miszczu_wszystkiego: a ty przyklejony jesteś do swojego fotela w aucie? Przeprowadź se auto przecież możesz.
Reepo
Reepo 31.05.2026, 09:32:36
  • 13
47 852,87 - 1,93 - 9,00 - 6,00 = 47 835,94

Zaległe biegi, trochę strach bo nogi bolą bardziej niż bym chciał a tydzień do półmaratonu xD Zrezygnowałem już z dzisiejszego powolnego 12k, trzeba uskutecznić taper xDdDD Podejrzewam, że jeszcze jutro czy tam we wtorek jakieś krótkie przebieżki żeby przypomnieć se docelowe tempo (cel 5:35) a w sobotę będzie jak będzie xDD

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ozmatox
ozmatox
31.05.2026, 13:29:55 via Wykop
  • 1
@Reepo: powodzenia, będzie dobrze!
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 26.05.2026, 20:23:47
  • 17
48 392,84 - 6,00 = 48 386,84

Tuputup

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
Reepo - 48 392,84 - 6,00 = 48 386,84

Tuputup

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

S...

źródło: Runna Wrocław - W21 Wt - Easy 6km on May 26, 2026 - 22.22.15

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 16.05.2026, 14:38:26
  • 11
86 000 + 104 = 86 104

Brevecik 100k w Środzie Śląskiej. Ostatnie moje 100k robiłem w sierpniu zeszłego roku i wtedy średnie tętno 160, i czas 4h 40min z długimi przerwami xD Teraz ładnie 3h 51 + przerwa na siku, średni hr znacznie niższy, ładnie Z2 weszło xD No jednak 18kg mniej robi różnicę xDDD

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Reepo - 86 000 + 104 = 86 104

Brevecik 100k w Środzie Śląskiej. Ostatnie moje 100k r...

źródło: strava

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
26.05.2026, 08:49:07 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: generalnie w czerwcu 2025 osiągnąłem swój szczyt, ograniczyłem po prostu słodycze i doczłapałem do września, gdzie się zatrzymała mi waga i wtedy podjąłem decyzje o tym, żeby zacząć niestety liczyć kalorie xd Od tego czasu w miarę stabilnie spadek. Nie jest jakiś turbo szybki, ale wolę powoli i skutecznie niż później walczyć z dużym jojo xD Generalnie od dwóch lat więcej ćwiczę - rower i bieganie tera
Reepo - @razdwatrzy55: generalnie w czerwcu 2025 osiągnąłem swój szczyt, ograniczyłem...

źródło: waga

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 25.05.2026, 21:51:46
  • 17
48 451,64 - 5,00 - 2,07 = 48 444,57

2km marszobiegu + 5km easy. Dwa tygodnie do półmaratonu, więc load w dół, w sobote jeszcze 12k + próby tempa docelowego, a przyszły tydzień TEJPER xD Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie eh

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 22.05.2026, 11:03:04
  • 19
49 091,71 - 17,11 = 49 074,60

Jak na złość akurat dzisiaj upał i było bardzo niefajnie w pełnym słońcu xd

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt
Reepo - 49 091,71 - 17,11 = 49 074,60

Jak na złość akurat dzisiaj upał i było bardzo...

źródło: Runna Tour de Tamiza - W20 Pt - LONG RUN 17km (Londyn) on May 22, 2026 - 11.55.26

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
24.05.2026, 09:49:05 via Wykop
  • 1
@Reepo:
bardzo ładnie
tak trzymać
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 20.05.2026, 22:43:57
  • 20
49 168,06 - 8,39 = 49 159,67

Imagine pójść pobiegać se w jakimś parku w Londynie i skończyć swój bieg pod k---a Zahir Kebabem xDDD

A co do biegu to 2x2km 5:25 tempo, na początku jakaś tam mała rampa na rozgrzewkę i ztrasznie długie schładzanie, tak jak pan ejaj przykazał. Ogółem to strasznie zmęczone nogi mam od spacerów xd Za dużo zwiedzania darmowych muzeów

#
Reepo - 49 168,06 - 8,39 = 49 159,67

Imagine pójść pobiegać se w jakimś parku w Lond...

źródło: Runna Tower Hamlets - W20 Śr - Tempo HM 2x2km KLU on May 20, 2026 - 23.41.57

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
21.05.2026, 22:33:01 via Wykop
  • 0
@Golden_Jack: jak widać na załączonym zdjęciu Zahir jeszcze zamknięty xDD
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 18.05.2026, 10:23:39
  • 15
49 419,85 - 5,78 = 49 414,07

Muszę jednak znaleźć jakiś park do biegania tu, bo jednak za dużo ludzi na chodnikach + te przejścia dla pieszych to są gorsze niż w takim Wrocławiu xDDD

W ogóle to na ostatnie 3 tyg przerzuciłem się na trening z Claude który podpięty jest do MCP Intervals - głównie przez to że Runna nie widzi obciążenia z roweru a ja dowaliłem sobie ostatnio breveta 100k xD ogółem
Reepo - 49 419,85 - 5,78 = 49 414,07

Muszę jednak znaleźć jakiś park do biegania tu,...

źródło: Runna Tower Hamlets - W19 Pn - Easy 4km BARDZO LUŹNO on May 18, 2026 - 11.20.22

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
18.05.2026, 21:32:20 via Wykop
  • 2
@randall: używam konkretnie tego: https://github.com/hhopke/intervals-icu-mcp - albo podpiąć można do czacika gpt albo claude. Ja po prostu odpalam przez Claude Desktop, trzeba zainstalować sobie uvx jak w instrukcji + w json konfiguracyjny claude desktopa wrzucić te parametry co też są tam podane wraz z kluczem API i athlete ID z Intervals które są w ustawieniach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Reepo

  • Członek fanklubu Azetki | +3,5 roku stażu na Wykopie pod @Reeposter
  • Wrocław
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.01.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.12.2020

    Komentator
  • VIP
    od 17.01.2020

    VIP
  • Kałasznikow
    od 09.01.2019

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 08.01.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 11.08.2021

    Władca Ognia
  • Reporter
    od 15.01.2020

    Reporter

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking