#gothic #kiszak #endofeden Gothic remake 500k sprzedanych kopii oficjalnie. Produkcja zwróci się lada moment, a więc remake gothic2 to formalność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
PePeZBA
- 31

mariusz_z_blighttown
via Android- 14
@PePeZBA: oby wyszła jak najszybciej, zmienią mapę, napiszą nowe questy i będzie ludologiczna essa

Glock9212
via Wykop- 5
@PePeZBA: Niech naprawią to co w Gothic Remake 1 kuleje jeszcze i zrobią Gothica 2 i będzie zajebiście.
- 0
pytanie do tych co grali łucznikiem - jak wygląda dmg w trolle i szkielety? jest tak jak w 1 że mają -1 odporności czy idzie ich ubić?
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 2
MOD OF THE DECADE REMAKE
- TAK 38.5% (25)
- NIE 7.7% (5)
- gomez nie wiedział 53.8% (35)
- 0
- 0
nowy patch z----ł generowanie klatek :(
#gothic
#gothic
@Trans-Gwen: Nie, tak samo jak w oryginale tylko Strażnik Świątynny. Te ich czary zresztą nie nadają się na czystego maga/guru. No i są trochę useless bo AI tu jest beznadziejne i można bić wszystkich bez konsekwencji. Urok czy Sen w oryginale to było coś, a tu bezsens.
@mariusz_z_blighttown: xdd
- 4
@Tedmajer2: wyobrażam sobie jego ból d--y markowany śmiechem pawiana xD
- 46

@Artok: Nie wiem gdzie ten ziomek robił research ale tutaj są 1000x mocniejsze sklejki słów kiszaka niż w tych merytorycznych shortach o grach za które ma taki ból d--y że mu wycinają z kontekstu XD
- 1
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.
Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
@Shatter: trudno sie dziwic skoro promocja gry to w 50% był wpis THQ nordic na twitterze z 30 lajkami, a drugie 50% to Polacy w komenarzach polecający innym narodowe drewno
- 2
@DrTRAPH0USE: no nie przesadzaj, przecież streamerzy też mieli współpracę z Gothiciem, były wydarzenia z nim związane. Tylko ta gra nigdy nie miała podbijać świata
- 18
źródło: 1000011603
Pobierz@miloszy: O co chodzi z tym wielkim fochem Vigora i jego widowni, gdy ktoś powie, że to rencista i wariat? Przecież sam bez żenady przyznawał, że ciągnie socjal, a robienie z siebie idioty z brudnymi gaciami na głowie i wiertarką w ręku nazywa sztuką. Nagle optyka im się zmieniła?
- 0
jest więcej sprytnie ukrytych broni poza Pięścią Trolla? oczywiście z tych lepszych
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 12
Obóz na bagnie - ćpuny.
Stary obóz - odpowiada im bycie w kolonii.
Nowy obóz - jedyni normalni, chcą uciec z kolonii.
Dobrze rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothicremake #gothic
Stary obóz - odpowiada im bycie w kolonii.
Nowy obóz - jedyni normalni, chcą uciec z kolonii.
Dobrze rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothicremake #gothic
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: jeszcze ważne że nowy obóz jako jedyny ma samych mężczyzn
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Na bagnach są z Y'Berionem
Głupie jest to, że żeby zostać magiem wody będąc magiem ognia trzeba najpierw zostać najemnikiem xd. I jak zostaniemy, to mamy dwie identycznie podpisane kwestie dialogowe z Saturasem żeby mu o tym powiedzieć
#gothic
#gothic
@niedorzecznybubr: Jak przechodzisz ze strażnika na najemnika to też są zdublowane.
- 1
@a_sram: to są jakieś jaja, napisali że naprawili dołączenie do magów ognia, jak problem jest z dołączeniem na Strażnika... no to lipa jak to dalej nie działa, a to z magiem też był problem ?
- 18
@WillyJamess: na pepperze jest cała instrukcja jak za 120 zł kupić, to uczciwa cena, po prostu steam polaków rucha bardzo mocno przez złotówki
- 4
- 5
Od teraz w Gothiczku możecie wraz z 2 innymi znajomymi lub spotkanymi w świecie gry osobami wyruszać na grupowe Wyprawy, łowić ryby, zdobywać nowe tyuły a także gotować. Wojny obozów doczekały się zmian jak i wiele innych rzeczy, zapraszam!
Cała lista zmian i nowości dostępna na: https://gothiczek.pl/
#gry
#gothic
Cała lista zmian i nowości dostępna na: https://gothiczek.pl/
#gry
#gothic
źródło: image
Pobierz#gothic
Ktoś wyłapał jakieś fajne detale jeszcze?
-ciała mobów nie znikają tylko zaczynają gnić
-wartownicy śpią na stojąco
Ktoś wyłapał jakieś fajne detale jeszcze?
-ciała mobów nie znikają tylko zaczynają gnić
-wartownicy śpią na stojąco





























