pytanie do tych co grali łucznikiem - jak wygląda dmg w trolle i szkielety? jest tak jak w 1 że mają -1 odporności czy idzie ich ubić?
#gothic #gothicremake
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@quescik1: Na perma można grać na poziomie Gothic więc nie jest źle, początek samym łukiem i myśle, że większość wyczyścisz, tylko wszystkie noce trzeba by przesypiać.

Dla mnie najtrudniejsze by było nie zabić się spadając
  • Odpowiedz
@Trans-Gwen: Nie, tak samo jak w oryginale tylko Strażnik Świątynny. Te ich czary zresztą nie nadają się na czystego maga/guru. No i są trochę useless bo AI tu jest beznadziejne i można bić wszystkich bez konsekwencji. Urok czy Sen w oryginale to było coś, a tu bezsens.
  • Odpowiedz
@Artok: Nie wiem gdzie ten ziomek robił research ale tutaj są 1000x mocniejsze sklejki słów kiszaka niż w tych merytorycznych shortach o grach za które ma taki ból d--y że mu wycinają z kontekstu XD
  • Odpowiedz
Gothic Remake sprzedał 500 tys. kopii łącznie na wszystkich platformach. Czekamy na potwierdzenie budżetu. Wynik na pewno dobry, ale czuję, że tu nie będzie tego "długiego ogona", w który THQ zdaje się wierzyć - fanatycy kupili, postronnych graczy wielu nie przyciągnie, zachód nie będzie zainteresowany grą.

Budżet, rzekomo bez marketingu, według różnych szacunkow to 20-40 mln dolarów. Przy dolnej granicy gra zwróci się przy sprzedaniu jakichś 750 tys. kopii. Jeśli thq chciałoby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@DrTRAPH0USE: no nie przesadzaj, przecież streamerzy też mieli współpracę z Gothiciem, były wydarzenia z nim związane. Tylko ta gra nigdy nie miała podbijać świata
  • Odpowiedz
@miloszy: O co chodzi z tym wielkim fochem Vigora i jego widowni, gdy ktoś powie, że to rencista i wariat? Przecież sam bez żenady przyznawał, że ciągnie socjal, a robienie z siebie idioty z brudnymi gaciami na głowie i wiertarką w ręku nazywa sztuką. Nagle optyka im się zmieniła?
  • Odpowiedz
Głupie jest to, że żeby zostać magiem wody będąc magiem ognia trzeba najpierw zostać najemnikiem xd. I jak zostaniemy, to mamy dwie identycznie podpisane kwestie dialogowe z Saturasem żeby mu o tym powiedzieć

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a_sram: to są jakieś jaja, napisali że naprawili dołączenie do magów ognia, jak problem jest z dołączeniem na Strażnika... no to lipa jak to dalej nie działa, a to z magiem też był problem ?
  • Odpowiedz
Od teraz w Gothiczku możecie wraz z 2 innymi znajomymi lub spotkanymi w świecie gry osobami wyruszać na grupowe Wyprawy, łowić ryby, zdobywać nowe tyuły a także gotować. Wojny obozów doczekały się zmian jak i wiele innych rzeczy, zapraszam!

Cała lista zmian i nowości dostępna na: https://gothiczek.pl/

#gry
#gothic
Zahiel - Od teraz w Gothiczku możecie wraz z 2 innymi znajomymi lub spotkanymi w świe...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach