Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xar32
xar32

xar32

Dołączył 1 rok temu
  • Obserwuj
  • Akcje 105
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 104
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
Harry87
Harry87
14.06.2026, 22:56:33
  • 0
Początek 2 rozdziału wgniotł mnie w fotel. Zalana kopalnia jako lokalizacja, muzyka, klimat, wow. Mam nadzieję, że będzie więcej takich smaczków jak drobne zmiany w fabule (już trochę zapomniałem od czasu g1). Pytanko mam, czy uczyć się nowych skilli (wspinaczka, nurkowanie) - bo wydaje mi się, że gra sugeruje, że będą przydatne w dalszych questach? Aa i skąd brać te roślinki potrzebne do nauki jazdy na ścierwojadzie? Nurkuje w tych jeziorach i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 przedwczoraj, 13:21:15 via Wykop
  • 0
@Harry87: mówisz o zalanej kopalni tej przy placu wymian czy kopalni starego obozu?. W sumie zapomniałem przejść się do kopalni starego obozu po zawaleniu co tam się ostało. Można w ogóle wejść do tej kopalni? Czy może ktoś ma misje?
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
przedwczoraj, 03:20:55
  • 1
2 rozdział. Mam 100 siły. N-------m gomezowi i krukowi. Bliźnie też bo mnie w------ł. Mam miecz gniew innosa czy jakoś tak. Ogólnie r----------m wszystko co się rusza. Aż za łatwo jest xD

#gothic #gothicremake
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 przedwczoraj, 05:08:27 via Wykop
  • 2
@Schwarzfahrer: po co sobie tak psuć grę? Nie lepiej było na start odpalić godmode?
  • Odpowiedz
pirycivo
pirycivo
13.06.2026, 16:52:44
  • 1
Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór kolorystyki w tym remake Gothica 1 i że dostaniemy takie barwy jak na dolnym screenie? Czy to raczej marzenie ściętej głowy?
#gothic
#gothicremake
pirycivo - Pytanko, bo nie jestem w temacie. Czy jest realna szansa, że będzie wybór ...

źródło: Screenshot_42

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 13.06.2026, 18:16:15 via Wykop
  • 1
@pirycivo: spróbuj w opcjach "nasycenie kolorów" dać na minus (przesuń w lewo) wydaje mi się że wtedy właśnie gotik jest taki bardziej szarawy
  • Odpowiedz
jabol6000
jabol6000
13.06.2026, 18:02:32
  • 0
Pytanko: czy jeśli gramy starym obozem, wątek bandytów jest w którymś rozdziale poruszany?

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 13.06.2026, 18:14:10 via Wykop
  • 2
@jabol6000: chyba tylko żeby pogadać z tym Quentinem. Przynajmniej ja tak miałem. Ktoś wie czy da się jakoś dołączyć do nich? Czy są dla nich misje? Zrobili fajnie ten obóz bandytów i głupio że tam się nic nie dzieje
  • Odpowiedz
xar32
xar32
xar32 11.06.2026, 19:04:39
  • 2
#gothic Czy jak zajumamy gomezowi runiczny pancerz z jego skrzyni przed 3 rozdziałem. To potem w cinematiku gdzie zabijani są magowie ognia Gomez wyjdzie w samych gaciach 🤔
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytongino
Pytongino
11.06.2026, 19:08:50 via Wykop
  • 3
@xar32: Tak.
  • Odpowiedz
KolorowychSnow
KolorowychSnow
12.06.2026, 07:41:26 via Wykop
  • 0
@xar32: liczyłem na to, ale skubaniec miał duplikat.
  • Odpowiedz
Kenjiy
Kenjiy
09.06.2026, 08:58:41
  • 7
#gothic #gothicremake #gry

Piękna to była gra nie zapomne jej nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po ponad 22 godzinach w świecie gry nareszcie udało mi się skończyć gothica remake. Gre oceniam
Kenjiy - #gothic #gothicremake #gry

Piękna to była gra nie zapomne jej nigdy ( ͡° ͜ʖ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 100724

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 09.06.2026, 11:07:59 via Wykop
  • 4
@Kenjiy: 1 punkt. Nie jestem pewien ale wydaje mi się że właśnie Lester mówi że będzie czekał na nas przed wejściem do kopalni. Zwróciłem na to uwagę bo zanim jeszcze doszedłem do tej misji to czytałem na wykopie opinie że ludzie niewiedza czemu zniknął im Lester i potem znaleźli go przed kopalnią.
  • Odpowiedz
AnonymousDev
AnonymousDev
08.06.2026, 11:52:30
  • 0
Robimy check - przyznawać się, kto popyla w zbroi Gomeza?
#gothic

Używacie pancerza Gomeza?

  • Tak, skoro się da, to jest to kanoniczne 32.6% (29)
  • Nie, to jest cheatowanie 67.4% (60)

Oddanych głosów: 89

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 08.06.2026, 12:21:35 via Wykop
  • 0
@snake92: wystarczy że zrobią że Gomez jest nieśmiertelny. Np. taki Lares jest chyba nieśmiertelny (próbowałem go zabić mając 80 siły to nawet 1 HP nie stracił)
  • Odpowiedz
xar32
xar32
xar32 08.06.2026, 10:48:50
  • 0
#gothic jak działają uniki i parowanie w remake? Jak zrobię unik w odpowiednim momencie to nie dostanę ciosu? Nawet jak w teorii ma mnie miecz przeciwnika w zasięgu? Czy chodzi tylko o to żeby unikiem uciec na dystans? Tak samo parowanie? Używać w ostatniej chwili czy czekać na cios w pozycji parowania?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
08.06.2026, 10:58:16 via Android
  • 1
@xar32: unikasz od zasięgu, parowanie działa z wyjątkiem power hitu przeciwnika, bo ten obala cię. Z tego co zauważyłem na 2 stopniu 1reki, że są przypadki gdzie atak przeciwnika odbija bezi i ogłusza, ale nie wiem jak to działa i kiedy.
  • Odpowiedz
Niggalke
Niggalke
08.06.2026, 11:12:52 via Wykop
  • 1
@xar32: robisz akrobatykę i przy pomocy 2xL Alt turlasz się wokół przeciwnika jak w soulsach. Ludzie i orkowie z reguły mają combo na 3 ataki pod rząd i potem chwilowy cooldown, wtedy walisz ich na łeb
  • Odpowiedz
Wolnyityle
Wolnyityle
06.06.2026, 14:37:14
  • 3
Nie przypuszczałem, ze kiedykolwiek w życiu zbanuje #gothic ale brawo wykop moze obrzydzić wszystko :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 06.06.2026, 14:44:13 via Wykop
  • 17
@Wolnyityle: niewierny w domu pana?
  • Odpowiedz
ChrzanEkstra
ChrzanEkstra
ChrzanEkstra
06.06.2026, 11:51:13
  • 0
I jak tam mirki, zdecydowanie już pod co gracie i jaki obóz wybieracie?
Jak ogólnie oceniacie mechanike walki wręcz, na dystans oraz magii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #steam #gothic #gothicremake
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 06.06.2026, 12:02:03 via Wykop
  • 0
@ChrzanEkstra: ja chyba klasycznie jednoręka. Chociaż widzę że na dystans jest o wiele łatwiej ale jednak zawsze grałem pod 1h/2h więc już się przemęcze. Muszę się jeszcze nauczyć walczyć. Jak wygląda sprawa nauki kolejnego poziomu jednoręki? Jest jakaś duża zmiana w combacie? Bo widzę npc robią fajne kombosy a ja jedyne co mogę to wymach w prawo albo w lewo
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
30.05.2026, 07:44:33
  • 62
#wojna #wideozwojny #ukraina #rosja

Dwa samoloty TU-142 zneutralizowały Ukraińskie drony.
tomasz-aleksander-barania - #wojna #wideozwojny #ukraina #rosja

Dwa samoloty TU-142 ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 30.05.2026, 11:03:55 via Wykop
  • 3
@tomasz-aleksander-barania: fajny jest język polski. Czytając to zdanie można to zinterpretować że tu-124 zniszczyły ukraińskie drony a jednocześnie można zinterpretować że to drony zniszczyły tu-124
  • Odpowiedz
polock
polock
19.05.2026, 03:40:34
  • 29
Jarosław, ataki na rafinerię
#ukraina #rosja #wojna
polock - Jarosław, ataki na rafinerię
#ukraina #rosja #wojna

źródło: 3865

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 19.05.2026, 06:26:56 via Wykop
  • 0
@Moron: nawet lepiej. Ile ludzi którzy pracują w kołchozach dałoby siana byle tylko zobaczyć jak ich kołchoz płonie i to z bliska...i to w godzinach pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
12.05.2026, 06:13:56
  • 366
#kiedystobylo
dominowiak - #kiedystobylo

źródło: image

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 12.05.2026, 07:26:06 via Wykop
  • 0
@dominowiak: eh jak ja tęsknie za musztardą sarepską marki Tesco. Nigdy mi inna musztarda nie smakowała jak ta ( ͡° ʖ̯°) i jeszcze ta cena
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21.04.2026, 09:49:55
  • 273
#polityka Morawiecki z Bielanem nieźle dopakowali
badreligion66 - #polityka Morawiecki z Bielanem nieźle dopakowali

źródło: 1000044710

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 21.04.2026, 11:05:10 via Wykop
  • 28
@badreligion66: upodabnia się do tego typa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xar32 - @badreligion66: upodabnia się do tego typa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000009160

Pobierz
  • Odpowiedz
ayattarr
ayattarr
07.04.2026, 13:15:02
  • 326
dobrze że ostatnio wysłaliśmy tych ludzi w kosmos, bo może będą musieli odnawiać nasz gatunek
#wojna #iran #usa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 07.04.2026, 16:55:43 via Wykop
  • 1
@ayattarr: ahh kosmiczni Habsburgowie w przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PetalMindXd
PetalMindXd
05.04.2026, 08:57:52
  • 728
Kupiłem chrześniakowi quada takiego fajnego na akumulator, mam 27 lat i wcale nie jestem zazdrosny. Wcale nie zazdroszczę mu takiej zabawki. Wcale a wcale. Gnój jeden.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 05.04.2026, 11:01:05 via Wykop
  • 1
@PetalMindXd: *to co zostanie z quada
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
20.03.2026, 12:53:07
  • 331
Cosplay Charliego Kirka, który tych dwóch półgłówków z PiSu próbuje odstawiać na uniwersytetach, jest co najmniej komiczny. XDD

Kirk przynajmniej był inteligentny, świetny retorycznie, dobrze szukał luk w rozumowaniu oponentów, posługiwał się raczej sarkazmem niż personalnymi atakami na przeciwnych mu studentów.

Tymczasem te dwie pisowskie bambaryły na uniwersytetach zachowują się jakby byli w Republice:

-
Amatorro - Cosplay Charliego Kirka, który tych dwóch półgłówków z PiSu próbuje odstaw...

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 20.03.2026, 14:17:34 via Wykop
  • 48
@Amatorro: najbardziej śmieszy mnie nazwa "zmień nasze zdanie" jak oni już od początku tego projektu zakładają żeby przekonać kogoś innego (propaganda) a nie że nagle takie pacynki na sznurku kaczora mieli by myśleć inaczej...już jeden taki był ostatnio z PiS co powiedział co myśli i już go w PiS nima
  • Odpowiedz
xar32
xar32
xar32 16.03.2026, 13:19:43
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32 15.12.2025, 13:24:42
  • 0
#pathofexile2 ktoś wie jak zrobić żeby pokazywało ile ma się Rage? Poprzednio pokazywało mi tam gdzie moje bufy a teraz tego nie ma. (W opcjach też nie widzę takiej opcji)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xar32
xar32
xar32
Autor
16.12.2025, 00:10:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Marcin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking