Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kotek9538
kotek9538

kotek9538

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Zainwestuj_w_Finanse
Zainwestuj_w_Finanse
1 godz. i 16 min temu
  • 5
#kiszak #horror #filmy
Kane Parsons wyreżyserował „Backrooms” w wieku zaledwie 20 lat, co oznacza, że był tylko o 5 lat młodszy od Kiszaka, kiedy ten pobił menela.
ZainwestujwFinanse - #kiszak #horror #filmy
Kane Parsons wyreżyserował „Backrooms” w ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 31 min temu via Wykop
  • 1
@Zainwestuj_w_Finanse: no okej ale w ile go wyrezyserowal? rok? dwa lata? to nie jest imponujace, imponujace byloby zrobić to w dwa miesiące (albo 74 dni z poprawkami)
  • Odpowiedz
Mokkorichan
Mokkorichan
6 godz. i 57 min temu
  • 0
#endofeden #kiszak Tak mnie tknęło by zobaczyć kartę społeczności i znalazłem logi co zostało poprawione w ostatniej łatce

Kolejny raz wielkie dzięki za zgłoszenia sugestii i bugów. Przed Wami drugi patch do Playable Teasera. Głównym elementem na który możecie zwrócić uwagę jest zdecydowana poprawa przeciwników w kwestii ich ataków, poruszania się i zachowania wobec gracza. Poza tym tona poprawek dzięki zgłaszanym przez Was pomysłom i zgłoszeniom.

Ulepszenia
Przebudowano zachowanie przeciwników w
Mokkorichan - #endofeden #kiszak Tak mnie tknęło by zobaczyć kartę społeczności i zna...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 6 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 7
@Mokkorichan: imponująca lista jak na zmiany które zostały wprowadzone TYLKO W 14 DNI do teasera który powstawał TYLKO 2 MIESIĄCE co razem daje nam produkcje która powstawała 74 DNI
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
12 godz. i 31 min temu
  • 12
#kiszak nie chciało mi się już szukać nagrania gdzie pada potwierdzające zdanie że eoe jest na unity. Jak ktoś pamięta gdzie, to mogę dociąć i dokleić
Bujak - #kiszak nie chciało mi się już szukać nagrania gdzie pada potwierdzające zdan...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 10 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 12
@Bujak: przecież jak wy byście mu pokazali interfejsy unreala i unity ale zakryli ikonki silnika, to gościu pewnie nie byłby w stanie powiedzieć który jest który

ale to swoją drogą pięknie pokazuje to jego kompetencje - gra ładna znaczy się na UNRILU wicofie, merczedesz znaczy ze BOGATY ktos XD
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
wczoraj, 18:21:03
  • 11
#kiszak #endofeden #homoseksualizm #ladnypan
Czy ja dobrze rozumiem? Oni bedą pudrować tego trupa zwanego teaserem, a pod koniec kampanii kickstarterowej po prostu go USUNĄ?!

To j***bie gorzej niż zlot fanów Kiszki w Rumunii.
miloszy - #kiszak #endofeden #homoseksualizm #ladnypan 
Czy ja dobrze rozumiem? Oni b...

źródło: End of Eden sztama z Gothic Remake - Update Kickstartera 6-32 screenshot

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 wczoraj, 19:01:46 via Wykop
  • 6
@Vezz: twierdzenie że oni są w stanie narobić w tej grze contentu na tydzień który da się ograć jest chyba bardziej ambitne niż cały ten projekt :D
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
wczoraj, 14:01:57
  • 20
#kiszak Ktoś pod moim wpisem na X, wysłał filmik z chyba najnowszego buildu #endofeden. I co śmieszniejsze nadal to ma bugi, ale najbardziej rozwaliło mnie to że teraz w lewym górnym rogu jest napisane

Ten grywalny teaser został zrobiony w 74 dni.


XDDDDD
MagicznyKarp - #kiszak Ktoś pod moim wpisem na X, wysłał filmik z chyba najnowszego b...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 wczoraj, 15:11:48 via Wykop
  • 0
@MagicznyKarp: nie wierzę w to że oni naprawdę edytowali ten tekst

1. Po pierwsze nikogo to nie obchodzi w ile dni to powstało
2. A po drugie bezczelnie kłamią

po tym jak się komunikowali, po tym co realnie wypuścili, żaden rozsądny inwestor/wydawca nie wejdzie w ten projekt - LFG, Adam, nie jesteście cudownym dzieckiem polskiego game devu, nie pokazaliście nic wartościowego tym projektem, pokazaliście natomiast że jesteście niedoświadczeni, nie macie ogarniętego procesu produkcji,
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
wczoraj, 10:51:12
  • 22
W nawiązaniu do klipu, który wrzucił @MagicznyKarp, Kolekcjoner wysłał statement na temat tego dlaczego usunął tamten filmik. Co prawda zrobił to już tydzień temu, ale ja mam na YT poblokowane wszystkie shorty i dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj.

To jest ten poziom autorefleksji, który r00mun być może osiągnie dopiero w następnej reinkarnacji (zakładając, że takowa istnieje), bo w obecnej nie ma jakiegokolwiek promyka nadziei na horyzoncie świadomości życiowej

#
Eksagnem - W nawiązaniu do klipu, który wrzucił @MagicznyKarp, Kolekcjoner wysłał sta...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 wczoraj, 11:15:44 via Wykop
  • 2
@Eksagnem: AHA obraża że kiszak nie robi nic pożytecznego? kiszak robi bardzo pożytecznego skeletala robi super gre która odmieni gaming więc chyba można ją nazwać pożyteczną, i dopóki nad nią pracuje, dopóty nie można mu zarzucać że nie robi nic pożytecznego

więc jeżeli będzie go robił przez najbliższe 20 lat to dlatego że tak bardzo lubi robić coś pożytecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
przedwczoraj, 07:14:28
  • 16
K---a wypuszczanie technicznych patchy do tech dema to jest już wyższy poziom odklejki xD
#kiszak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 przedwczoraj, 08:26:38 via Wykop
  • 9
@MemeFairy: nie mają innego wyjścia, jeżeli chcą jeszcze trochę chlebków wyfarmić - kiszak sam uroczyście ogłosił że projektu na kickstarterze nie wesprze dopóki nie zobaczy poprawy (swoją drogą piękne wymiksowanie się z tematu, teraz cokolwiek nie pokażą będzie mówić, że nie ma wystarczającej poprawy :D)

Z perspektywy tego projektu wszystko poszło nie tak - Gothic Remake dowiózł o wiele lepiej niż większość zakładała, a EOE spadł z rowerka, pokazał, że
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
13.06.2026, 14:56:42
  • 8
#kiszak ale będzie ludologicznie
Bujak - #kiszak ale będzie ludologicznie

źródło: IMG_1984

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 13.06.2026, 16:04:59 via Wykop
  • 7
@Bujak: mam tylko nadzieję, że w zpatchowanej wersji gry ten napis że playable teaser został stworzony w dwa miesiące zostanie również zupdatowany - ten playable teaser został stworzony W DWA MIESIĄCE a potem NAPRAWIONY W TYLKO TYDZIEŃ !!! :OOO

wspaniałe studio, mega zręczne, warto w nich zainwestować, no chyba że to jednak nie dwa miesiące tylko ponad pół roku, ale nie wierzę, że mogliby nas tak okłamać ( ͡°
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
13.06.2026, 06:54:09
  • 7
#kiszak ogłosił że wraz z #snakeiter tworzą rozbudowaną recenzje gothicremake.
Sam zażartował że potrwa ona 2 lata, a to przez to że wypisali sobie wszystkie bullet pointy i całość którą obecnie posiadają obejmuje 3000 słów
Zdradził też kategorie jakie można będzie usłyszeć w tej recenzji:
-modele
-animacje
-lvl design
MagicznyKarp - #kiszak ogłosił że wraz z #snakeiter  tworzą rozbudowaną recenzje goth...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 13.06.2026, 08:35:22 via Wykop
  • 2
@MagicznyKarp: jestem bardzo ciekawy co typ który musiał rushować exploita żeby w ogóle być w stanie grać w te gre i nie przegrywać co drugiej walki ma na jej temat do powiedzenia, to z całą pewnością będą bardzo wartościowe przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
13.06.2026, 07:02:11
  • 21
#kiszak reaguje na tezy jakie wyniósł autor najnowszego artykułu o end of eden. I mówi że cd-action pisze o end of eden tylko wtedy kiedy potknęła im się noga. I monetyzuje negatywne emocje

Co jest nie prawdą, bo pisali o tej grze 27 lutego 2026
https://cdaction.pl/newsy/polski-gothic-znalazl-wydawce-end-of-eden-nabiera-ksztaltow/

Wspomina też o tym że autor artykułu może myśleć że on manipuluje twórcą end of eden i każe mu co ma robić, co jest nie prawdą.
MagicznyKarp - #kiszak reaguje na tezy jakie wyniósł autor najnowszego artykułu o end...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 13.06.2026, 08:32:08 via Wykop
  • 1
@MagicznyKarp: co ten mati taki zdenerwowany, chyba cdaction mu ulubioną gierkę end of eden obraziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niemiecki-ekko
niemiecki-ekko
niemiecki-ekko
11.06.2026, 12:23:34
  • 15
#kiszak Czy ludolodzy potrzebują też badań, aby wiedzieć że należy oddychać i czemu to jest ważne? XD
niemiecki-ekko - #kiszak Czy ludolodzy potrzebują też badań, aby wiedzieć że należy o...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 11.06.2026, 13:30:11 via Wykop
  • 0
@niemiecki-ekko: analiza badań dotyczących recenzji użytkowników na portalach zakupowych, aby udowodnić, że system recenzji Steama nie ma sensu - brzmi jak tak poważnie jakby to był tytuł pracy licencjackiej godnej młodego ludologa na AGH

tylko trochę beka biorąc pod uwagę że zabiera się za to ziomek bez matury, no ale przecież, tak samo jeżeli jakiś randomowy menel po czterech argusach zapowie, że zabiera się za tworzenie pracy naukowej z dziedziny
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
10.06.2026, 21:02:59
  • 18
#kiszak #bekazludologuff

Wszystkiego najlepszego @dekluje

LUDOS

https://streamable.com/9cs8g6
d4wid - #kiszak  #bekazludologuff 
 
Wszystkiego najlepszego @dekluje 

LUDOS  

http...

źródło: image

Pobierz
d4wid - #kiszak  #bekazludologuff 
 
Wszystkiego najlepszego @dekluje 

LUDOS  

http...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 10.06.2026, 22:19:44 via Wykop
  • 9
@d4wid: obrzydliwa persona
  • Odpowiedz
lokomotyva
lokomotyva
10.06.2026, 20:06:57
  • 85
Gothic z exploitem na najlepszy gear bo bez tego krety go na p---e waliły jak ojciec dzieciaka kablem od prodiża po wywiadówce.

W requiem cała gra z aim botem gdzie tam to jest jedna z główną mechanik aby odpowiednio ammo zarządzać i próbować celnie trafiać gdy ma się okazje.

W poe2 gra tylko na z--------h buildach i przy tym nie umiejętne nimi granie.

W
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 10.06.2026, 20:18:44 via Wykop
  • 52
@lokomotyva: gothic i kretoszczury bardzo dobrze udowodniły, że problem leży w tym jak tragicznie te gry są zrobione, powinny być tak zrobione, żeby kiszak dawał sobie radę, bo jest świetnym graczem, jak nie daje sobie rady, znaczy gra jest źle zrobiona - czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ann120021
Ann120021
Ann120021
10.06.2026, 08:38:10
  • 57
W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń: https://streamable.com/1q0kxv
#kiszak
Ann120021 - W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń: https://streamable.com/1q0kxv
#kiszak
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 10.06.2026, 08:47:58 via Wykop
  • 57
@Ann120021: chlip chlip nie wyciągaj takich starych szotów chlip chlip już dawno się z tego wytłumaczył, rozmawiajmy o grach dyskutujmy konkrety argumenty, a poza tym zmienił zdanie
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
10.06.2026, 06:54:42
  • 16
#kiszak
Macie tutaj reakcje na starego klipa i jak to mówi że ma wiele historii o czapkach jak był n------y

https://x.com/Magiczny_Karp/status/2064602113213165841

https://streamable.com/xewhmj
MagicznyKarp - #kiszak 
Macie tutaj reakcje na starego klipa i jak to mówi że ma wiel...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 10.06.2026, 07:53:42 via Wykop
  • 4
@MagicznyKarp: jedno akurat dobrze powiedział "jak ja się zmieniłem na przestrzeni czasu", oj tak byczku, szkoda że na gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LUDOSZIEMNIACZANKA
LUDOSZIEMNIACZANKA
09.06.2026, 21:50:53
  • 12
#kiszak https://www.youtube.com/watch?v=0TwbS5SqDho

Raz Ki-shak wyjaśnia sam siebie a raz wsadza wszystkich co go krytykują i wytykają hipokryzję i toksyczność do jednego worka.
Faktem jest to że gr#źby i st#lking nie powinny nigdy mieć miejsca i to wiemy wszyscy bardzo dobrze.

Jednak nie pomijajmy faktu że Ki-Shak zgnoił widza przez 20 minut, zaprzecza sam sobie a jego kanał jest zbudowany na cudzej twórczości ( bo jego autorskie filmy, w których nie ogląda cudzego
LUDOSZIEMNIACZANKA - #kiszak https://www.youtube.com/watch?v=0TwbS5SqDho

Raz Ki-shak...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 09.06.2026, 22:23:00 via Wykop
  • 2
@LUDOSZIEMNIACZANKA: nie chce mi sie ogladac calosci, zrozumialem tylko ze kogos pobil jakiegos bezdomnego i gdzieś uciekł?

  • Odpowiedz
Anekito
Anekito
09.06.2026, 21:22:58
  • 6
#kiszak AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

"Ludzie uwielbiają FOMO i mają ogromną tendencję, żeby wyciągać z jakichś pojedynczych wypowiedzi sklejki w celu udowadniania komuś hipokryzji"

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Ale po widzu dwudziestomiesięcznym można 26 minut jechać XD myć dupę w umywalce konkubiny i jeszcze się chwalić na streamie, że się chlapało wodą z d--y do jej herbaty XD
Anekito - #kiszak AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH 
"Ludzie uwielbiają FOMO i mają ogro...

źródło: {922C9611-B836-4154-B466-7FDFEF156B9D}

Pobierz
Anekito - #kiszak AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH 
"Ludzie uwielbiają FOMO i mają ogro...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 09.06.2026, 22:18:00 via Wykop
  • 4
@Anekito: używam ostrego jezyka, jestem buntownikiem, chałwa szatanowi, jeżeli jesteście też takimi buntownikami jak ja i walczycie z systemem to wbijajcie na xtb wrzuccie troche pieniazkow albo na instant gaming z kodem kiszak
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
09.06.2026, 13:54:56
  • 0
#kiszak

Prawo Marcina usprawiedliwia kiszaka, jaki to jest pajac, jak elficki doktór

https://www.instagram.com/reel/DZVuY-7unme/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 09.06.2026, 14:09:26 via Wykop
  • 2
@miloszy: i co źle mówi? trzeba było wcześniej pomyśleć zanim zaczęło się rozpowiadać takie rzeczy o Mateuszu, przekonacie się niebawem wszyscy że czyny mają swoje konsekwencje

  • Odpowiedz
alverini
alverini
08.06.2026, 14:47:18
  • 41
7 wykopków wicofie bez życia, wszyscy inni mnie szanują
#kiszak
alverini - 7 wykopków wicofie bez życia, wszyscy inni mnie szanują
#kiszak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotek9538
kotek9538
kotek9538 08.06.2026, 14:59:37 via Wykop
  • 1
@alverini: fajnie zmanipulowane, gambit tutaj mocno nagina fakty

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking