Jak wam się podoba wulgarność w rimejku? Moim zdaniem w ogóle nie pasuje, w jedynce i dwójce nie mieliśmy niemal w ogóle wulgaryzmów a nie przeszkadzało to w zbudowaniu klimatu i niechęci do niektórych osób np bullit czy lubieniu innych.
Moim zdaniem to jechanie po najniższej linii oporu żeby podkreślić niepotrzebnie że to bandziory. Szczególnie że wiemy że do koloni trafili nie tylko przestępcy ale też ludzi za niezapłacone podatki, dezerterzy czy
Moim zdaniem to jechanie po najniższej linii oporu żeby podkreślić niepotrzebnie że to bandziory. Szczególnie że wiemy że do koloni trafili nie tylko przestępcy ale też ludzi za niezapłacone podatki, dezerterzy czy














Także bardziej czekam na skończenie sekwela niż na rimejk dwójki ;_;
#gothic